2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Canim cok sevindiimm bebisime battaniye oruyordum o ara sirf senin icin baktım iyi ki bakmisim :) ufakliga bak sen onden onden maşallah :) bazi kadinlar 9 ay boyunca adet donemlerinde kanama yasiyormus belki sende onlardan biri olacaksin :)
Canım çok teşekkür ederim :-)
Bende bugün başladım battaniye örmeye. Yeşil hardal krem kullanıyorum cinsiyeti belli olmadığı için

Ya ben öner hocaya gitmiştim tedaviye baslayacaktık işte surpriz oldu akışına bırakmıştım 2-3 ay ı sırada geldi meleğim ben kadın doğumu çok bilmem cnm farklı birimdeyim. Neyse çok da kadın doğumcu kalmadı fakülte de mehmet yada ilker hoca olur herhalde diye düşünüyorum nasip bakalım hayırlısı ile keseyi görelim de.
Aynen Can'ım sonuçta hepsi dr aslında okumuşlar baktıkları makinada aynı çokta gözümüzde büyütmeyelim sadece kimin yaklaşımı daha samimiyse ona yönelmek lazım Serdar bey çok tatlıydı aslında cok esprili bi Ada'm beni ilkkez gördüğü halde çok sıcakkanlıydı

Canim cok sevindiimm bebisime battaniye oruyordum o ara sirf senin icin baktım iyi ki bakmisim :) ufakliga bak sen onden onden maşallah :) bazi kadinlar 9 ay boyunca adet donemlerinde kanama yasiyormus belki sende onlardan biri olacaksin :)
Canim.bende battaniye modeli bakiyordum senin ki nasil ki acep:p burdan modelin fotosunj atma imkanin olursa bakarim.kolay gelsin:KK66:

Canım çekti vallahi. Ben de motif başladım ama yuvarlak. Pinterestten bakmıştım. Nasıl birleştireceğimi de bilmiyorum ama

Seni iyi görmek iyi geldi bana da :)

Bulantının azalmasına çok mutlu oldum arkadaşım. Yavaş yavaş bitiyor bulantılar şükür :)
Sagolasin caniiim yavas yavas azalma zamanlariymis. Allahima bin sukur cok surundurmeyecek gibi sipa. Sende durumlar ne? Daha rahat misin?

@Yabanadogru @efsunsuz
Kuzugiller Kuzugiller
Kızlar selam. Yazmissiniz yeni gördüm telefonla hiç uğraşamadım doktordan gelince yattim hep. Maşallah bebek çok iyi çıktı. Hatta 2 gün ileri çıktı kerata :anneadayı:
Kalp atışları da iyiydi. Kanamanın sebebi bulunamadı. Benim 2.adet dönemimdi muhtemelen üstüne gördüm...
Çok teşekkür ederim ilginiz için..
İyi ki varsiniz kizlar En Büyük KK:KK200:
Ayyy Allahim cok sukur icim rahatladiiiii

X