2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar merhaba herkesin bebeği hayırlı olsun herkes sağlıkla alsın kucağına bende bugün 6+2 yim lekelenmem var doktora gittim kesem sağlammış ama düşük başlangıcı olabilir dedi doktor progestan başladı çok korkuyorum

Hayırlı uğurlu olsun canım bebeğin inşallah bi sıkıntı çıkmaz burda lekelenmesi olup da sağlıklı gebelik geçiren birçok arkadaş var Allah sana da bebeğine de sağlık sıhhat versin :dua::anneadayı:

çok heyecanlı gerçekten böyle sakin kalmaya çalışıyorum, benim ilk bebeğim o yüzden çok heyecan yapıyroum
Seni anliyorum canim. benim ikinci olduğu halde heyecanim hatta biraz endişem var ama herşey olacağına varıyor o yüzden sakin olmaya çalışıyorum elimden geldiğince

Ay kizlar bulanti hafifleyince gunler sonra oyle bi aksam yemegi yedim ki istahima esim sasirdi:) tabiii midem agriyo su anda 5 aylik gibiyim o ayri :) ama olsun ohh yarasin kuzuya:)
Sen şubat annelerindemiydin canım ?

miden boş... o yüzden safra kusuyorsun...
benim de sabah namazına uyandığımda ilaç içiyorum ozaman oldu...
boğazım tahriş oldu..çok kötü birşey...kraker atabilirsin ağzına biraz olsun bastırıyor
Canım çıkarmam daha iyi yoksa bütün gün daha kötü olur

Hayırlı olsun canim.cok sevindim. darisi basima. yarin 2,5a randevu aldım. bakalim kalp atışı duyabilcezmi ya da keseyi gorebilcez mi? heyecanliyim bende. umarım iyi haberler alirim
Coklu alintiyi bende beceremiyorum telden :)
Hepinize ayri ayri tesekkur ediyorum. Allahin izniyle yarinda guzel haberler alacaz :))

Aksam yemeklerden tuzsuzken aldim. Sonra esim ve cocuklariminkine tuz attim.

Benim bulantilar 2 3 gundur baslamisti. Korkuyordum. Ama Yabanadogru Yabanadogru yesemde yemesemde bulaniyor deyince denedim evet bulantim yokmus gibi hareket etmeye calistim. Biraz faydasi oldu. Ama 0 tuz dedi ya doktor tuzsuz midemi bulandirdi. Tuzlu cubuk falan arada iyi geliyordu.

Napalim bunada sukur.Kalp atisini nasip eden Rabbime binlerce hamdu senalar olsun.. Rabbim nimetini hayirla saglikla tamamlasin insallah.

Allahu Teala buyurur ki: Sukrederseniz nimetimi arttiririm, kufrederseniz azabim siddetlidir..

Bu 1,5 ay gecerse insallah hersey cok daha guzel olacak. Taklalara ufaktan baslicak bebisler :))

Yabanadogru Yabanadogru efsunsuz efsunsuz
Kuzugiller Kuzugiller
Kızlar selam. Yazmissiniz yeni gördüm telefonla hiç uğraşamadım doktordan gelince yattim hep. Maşallah bebek çok iyi çıktı. Hatta 2 gün ileri çıktı kerata :anneadayı:
Kalp atışları da iyiydi. Kanamanın sebebi bulunamadı. Benim 2.adet dönemimdi muhtemelen üstüne gördüm...
Çok teşekkür ederim ilginiz için..
İyi ki varsiniz kizlar En Büyük KK:KK200:

Kızlar merhaba herkesin bebeği hayırlı olsun herkes sağlıkla alsın kucağına bende bugün 6+2 yim lekelenmem var doktora gittim kesem sağlammış ama düşük başlangıcı olabilir dedi doktor progestan başladı çok korkuyorum
Senin Bebeginde Hayirli Olsun Canim Rabbim Korusun Insallah,, Bende Kullaniyorum Progestan Lekelenmelerimi Kesti Simdilik bakalim Kontrolde Ne Diyecek,,Sende Doktorunun Dedigi Sekilde Kullan Dikkat et Fazla Yorma Kendini Isler kalirsada kalsin Düsünme önce Bebiss önemli Insallah Ilac Sifa olsun Fayda Ediyor Gercekten Ilk Seferde Kullanmaya Cekindim Bende Ama Doktor Ne Diyorsa Yap önce Rabbime Emanet Bebeklerimiz

Yabanadogru Yabanadogru efsunsuz efsunsuz
Kuzugiller Kuzugiller
Kızlar selam. Yazmissiniz yeni gördüm telefonla hiç uğraşamadım doktordan gelince yattim hep. Maşallah bebek çok iyi çıktı. Hatta 2 gün ileri çıktı kerata :anneadayı:
Kalp atışları da iyiydi. Kanamanın sebebi bulunamadı. Benim 2.adet dönemimdi muhtemelen üstüne gördüm...
Çok teşekkür ederim ilginiz için..
İyi ki varsiniz kizlar En Büyük KK:KK200:
Canim cok sevindiimm bebisime battaniye oruyordum o ara sirf senin icin baktım iyi ki bakmisim :) ufakliga bak sen onden onden maşallah :) bazi kadinlar 9 ay boyunca adet donemlerinde kanama yasiyormus belki sende onlardan biri olacaksin :)

Vajinal mı gördü keseyi, yoksa karından mı canım ay inş çarsamba bende keseyi görürüm hayırlısı ile
Valla bilemiyorum ki canım Ülkü hoca yok gıttı Dedi görümcem karından gördü keseyi hiç aramadı hemen gördü gayet yukarı çıkmış kese yerleşmiş Dedi inş sende görürsün ben haftaya da Serdar beye gidicem sonrasında fakülte devam en olmadı Suat hoca hala orda ona gıderim senin da iyi bilmen lazım ozaman hastanedeki dr ları ben ordan ayrılalı yedi yıl oldu benim ilk doğumumu Mustafa başaran yaptırmıştı

Valla bilemiyorum ki canım Ülkü hoca yok gıttı Dedi görümcem karından gördü keseyi hiç aramadı hemen gördü gayet yukarı çıkmış kese yerleşmiş Dedi inş sende görürsün ben haftaya da Serdar beye gidicem sonrasında fakülte devam en olmadı Suat hoca hala orda ona gıderim senin da iyi bilmen lazım ozaman hastanedeki dr ları ben ordan ayrılalı yedi yıl oldu benim ilk doğumumu Mustafa başaran yaptırmıştı
Ya ben öner hocaya gitmiştim tedaviye baslayacaktık işte surpriz oldu akışına bırakmıştım 2-3 ay ı sırada geldi meleğim ben kadın doğumu çok bilmem cnm farklı birimdeyim. Neyse çok da kadın doğumcu kalmadı fakülte de mehmet yada ilker hoca olur herhalde diye düşünüyorum nasip bakalım hayırlısı ile keseyi görelim de.

Canim cok sevindiimm bebisime battaniye oruyordum o ara sirf senin icin baktım iyi ki bakmisim :) ufakliga bak sen onden onden maşallah :) bazi kadinlar 9 ay boyunca adet donemlerinde kanama yasiyormus belki sende onlardan biri olacaksin :)

Ben de örmek istiyorum ama daha erken diye de bişey yapmaya çekiniyorum. Ne başladın canım paylaşır mısın merak ettim.

X