2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar Günaydın. Benim hafiften bulantilar başlıyor galiba:KK12: sizin kaçıncı hafta başladı? Ben 5+0 im
Bende bu sabaha kadar hafif hafif tiksinme seklindeydi yemek sonrasi ya da genel olarak kokulardan. Ama bu sabah servise binmeden oyle bir bulantim oldu ki soguk soguk terledim kendimi tuttugum icin,zor geldim is yerine. hala da bulaniyor ve yemek gormek istemiyorum :KK43: 7+3 haftalik gebeyim bu arada. Dun doktoruma 'midem cok bulanmiyo kusmadim ben hic' demistim o da 'herkeste ayni seyretmez bak sende goguslerinden cok sikayetcisin demisti. Sormaz olaydim aninda bastirdi :))

Kizlar cevrenize ve ailelerinize hamile oldugunuzu soyledinizmi
Ben henüz kimseye söylemedim.bi tane düşügüm oldugu için yine aynı şeylerin olmasından korkuyorum.cinsiyeti belli olduktan sonra ailelere söyliycez.bir kız yada bir erkek torun geliyo diye.bi tane cok şükür kızım var.inş ikinci hayırlı saglıklı bi erkek olur

Bende bu sabaha kadar hafif hafif tiksinme seklindeydi yemek sonrasi ya da genel olarak kokulardan. Ama bu sabah servise binmeden oyle bir bulantim oldu ki soguk soguk terledim kendimi tuttugum icin,zor geldim is yerine. hala da bulaniyor ve yemek gormek istemiyorum :KK43: 7+3 haftalik gebeyim bu arada. Dun doktoruma 'midem cok bulanmiyo kusmadim ben hic' demistim o da 'herkeste ayni seyretmez bak sende goguslerinden cok sikayetcisin demisti. Sormaz olaydim aninda bastirdi :))
Nazar degdirdin yok yere kendine :) öyle oluyor genelde hamilikte de bebekte de. Bende ilay ne zaman çok güzel uyur desem 1 hafta bozuluyor uyku düzeni . Benim bulantılar azaldı artik cok şükür. Hayatıma devam edebiliyorum artık. Koku hassasiyetim var bitek

Yok kuzum bu gebeliğim daha kalp atışı duyulmadı daha erken kiz:KK48: bu ikinci gebeliğim ilki 8 haftalikken kalp atışı durmuştu onu dedim ben
Insallah bir daha yasamayiz oyle birseyi. Benim de basima geldi ve bu gebeligimde 8.haftaya nasil geldim bi ben biliyorum bir de Allah. Insanin eli yureginde oluyor. Doktor dunku kontrolde 'en son kalp atislarini duymustuk dimi?' dediginde 'birsey mi olmus? Yok mu kalp atisi?' diye sicradim yatarken.
Ama insallah saglikla dogacaklar. Guzel haberler almak dilegiyle :)

Ben normalde rahat bi insanım hiç takmam ama bunda baktım gerilmeye başlıyorum Dr um sen gel hafta sonu dedi :)) allahdan Dr um pozitif ve beni anlıyor inşallah sağlıkla ilerler hepimizin hamileliğimiz ve eli ayagi duzgun
Insallah bir daha yasamayiz oyle birseyi. Benim de basima geldi ve bu gebeligimde 8.haftaya nasil geldim bi ben biliyorum bir de Allah. Insanin eli yureginde oluyor. Doktor dunku kontrolde 'en son kalp atislarini duymustuk dimi?' dediginde 'birsey mi olmus? Yok mu kalp atisi?' diye sicradim yatarken.
sağlıklı bebisler alırız kucağımıza

günaydın kızlar. bulantılarınız çıkarmalarınız başladı mı ? ben dünden beri çok kötüyüm ne yediysem 5 dk içinde çıkarıyorum, akşam eşim zorla 3 kaşık çorba içirdi 3 dk sürmedi çıkarmam. yakınmak için değil ben razıyım herşeye de korkmaya başladım bebek beslenemeyecek diye.

günaydın kızlar. bulantılarınız çıkarmalarınız başladı mı ? ben dünden beri çok kötüyüm ne yediysem 5 dk içinde çıkarıyorum, akşam eşim zorla 3 kaşık çorba içirdi 3 dk sürmedi çıkarmam. yakınmak için değil ben razıyım herşeye de korkmaya başladım bebek beslenemeyecek diye.
canım ,zencefil bulantıya iyi geliyormuş.taze zencefil .bir bak nete

Benim de neredeyse bulantılarım geçti. 9.haftaya görmek üzereyiz ondan herhalde böyle erken kesilmeler. Valla şimdi bildiginiz kahvalti yaptım. Sadece mutfağa girerKen kokudan iğrendim. Ama yemek hazırlamaya gelince omu yapamıyorum. Eşim ve annem yapıyor sağolsunlar

Yok kuzum bu gebeliğim daha kalp atışı duyulmadı daha erken kiz:KK48: bu ikinci gebeliğim ilki 8 haftalikken kalp atışı durmuştu onu dedim ben
Y YESIMBOZ mesahin çok gerilerde kalmış ama yavrun çoktan 8. Haftaya girmiş bile. Senin adına çok sevindim :) ve tabi yavrunun sağlıklı olması beni çok mutlu etti arkadaşım

Cok cok tesekkur ederim canim, insallah hepimiz guzel haberler alalim hep boyle mutlu olalim. Dun doktorum 'biraz rahatlamaya calis,kendini cok dinleme. gebelik 9 aylik cok uzun bi yolculuk, yolun sonunu gordugunde bebegine kavusacak enerjin psikolojin kalmaz' dedi. Cokta hakli,keske basarabilsek :)

X