2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Allah razı olsun kızlar yarın işe gitmem lazım sabah doktora gidip rapor gerekiyorsa versin :KK43:
Rabbim bu eziyetlerimizin mükafatını versin inş

Kesemin şekli bozukmus. Yuvarlak değil girintili çıkıntılı. Emriyo göründü ama kalp atışı yok.
Canım çok sıkkın benimle aynı durumu yaşayan veya cevresinde duyan var mı???
Moralmen bittigim

Dun kocamla ilişkıye gırdık bugun kan geldı az suan ama sancım var çoğalacak gibi
Canim hayirlisi insallah.. en yakin zamanda bebişin gelir göbüşune... düşük agrisi cok siddetli oluyo cnm yuruyemiyosun oturamiyosun vajinaya siddetli baski oluyo

Bu sefer dıjıtallı test aldım kac haftalık onuda yazıyodu ama pa encerte yazdı yanı gebelık yok yazdı
Cnm o dijitallere pek guvenme derim onun duyarlilik derecesi ne kadar mesela normal cubuk testler var 10miu yaziyo o dijitallerde 20 yaziyo... yani 20 den sonrasini gosteriyo bence bitane daha normal test yap cnm

Yarın sabah doktora gitcem kızlar baya rahatsızım şuan acile gitsem doğru dürüst hastahane Yok zaten sabahı beklesem daha iyi
Ben düşük yaptım gözü ile bakıyorum ve bidaha tüp bebek yapmayada yüreğim Yok bu 3. Tüp bebeğim çok şükür 2. Tüp bebeğimden bi kızım var ve ona çok istemiştim kardeş yapmayı :KK43:
Senin için çok üzgünüm :KK43: umarım dusmemistir bebeğin. Yarın ilk iş doktora gidip bize de haber ver olur mu

Valla ilkinde ne rahatmışım.ne kanama ne leke ne mide bulantısı ne kendini kötü hissetme halsizlik hiç birşeyim yoktu. Bu hafta için de rapor alacağım istirahat edeceğim inşallah biter şu lekelenme şu riskli dönemi atlatırız . Sadece benim değil tüm riskli gebeler için aynı temennim
Umarım arkadaşım. Neredeyse hepimizde bir risk var zaten. Şu haftaları atlatsak başka bir şey istemiyorum. Yemin ediyorum benim de bozuldu psıkolojim artık. Dün gece bende düşük yapıyordum rüyamda.

Kesemin şekli bozukmus. Yuvarlak değil girintili çıkıntılı. Emriyo göründü ama kalp atışı yok.
Canım çok sıkkın benimle aynı durumu yaşayan veya cevresinde duyan var mı???
Moralmen bittigim
Bu sekilde olan bir arkadaşım var. Şuan 6+2 de ve kalp atisini duyamadilar. Haftaya duyamazsak kürtaj demiş doktoru ben başka doktora daha gitmesini söyledim. Oda gidecekmiş zaten. Ama anlamadım ben bu şekil bozukluğunu. Ne alaka yani düzelmeyen bir şey mi? Bebek saglikliysa hani duzeltirdi her şeyi. Bence onu da düzeltir

Kandakine göre 3_4 hafta ama dr adete göre bakio o halde 6 hafta. 29 ağustostu adet baslangicim. Ama ben 3 eylülde evlendim onu da anlamış degilim
Canim.insallahhh bir kac gun sonra her sey.duzelir guzel.sonuclar alirsin..senin icin simdi gidip baktim.eski.ultrason kagidima.gecen yil kasim ayinda kurtaj olmustum bende canim:KK43: normalde 7 ve 8 haftalik ikizlerim vardi ama.kalp atisi alinamadi malesef..ultrason kagidimda 6+3 biri crl 5 mm digeri 6+1 crl 3.5 mm yaziyo.ve kalp atisi yok yaziyo canim..ben beklemistim kurtaj dedikler halde 4 5 gun belki canlanma olur diye ama olmadi malesef ..insallah sende boyle.bir.sey olmaz canim rabbim.hayirlsi ni.versin..

Bunu duymaya ihtiyacım vardı bugün . Mide bulantılarım fena başladı ve 9 ay ben nasıl dayanıcam diye düşünürken iyi oldu sizi okuduğum : )
9 ay çok çabuk geçiyor emin ol :) hepsi bir süreç. Üç ay bitince rahat bir dönem başlayacak sonraki üç ay yine heyecan. Bir de hareket etmekte zorlanmalar başlayacak. Ama hepsi çok güzel şeyler. İçinde atan bir kalp, hareketlerini hissetmek... Bazen özlüyorum :) inşallah sıkıntısız sorunsuz kavuşursun bebeğine.

Süper allah hepimizi sağ salim kavuştursun minik meleklerimize hemen Dr randevusu al cnm kaç gün geçti adetin

X