2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Selam nisan yağmuru gibi bereketli anneler birçok kez yazdım burdan. Benim 6 aylık. Bir oğlum var. İlk kez gecen ay adet oldum bu ay ise bat geçeli 4 gün oldu idrar testi yapiyorum negatif, şu an da beta hcg yaptıracak durumda degilim. Daha önce boyle olan oldumu. Son yaptigim testte de çok çok silik bir cizgi çıktı. BILEMIYORUM.....
Canım BAT 4 gün geçtyse netice pozitif ise idrar testinde kesin çıkar. Hayırlısı olsun sizin için. Hatta çoğu arkadaş Bata 4-5 gün kala öğreniyo idrar testinde silik falan çıkıyo mutlaka.

Canim hadi hayirli olsun sende bulantı lara başladın :) Yaşamaz olurmuyuz hiç bir haftadır ölüyorum sanki başımı kaldiramiyordum mide bulantısindan bir yandan da çok seviniyorum bebeğimin büyüdüğüne işaret diye bn ilaç yazdırdim canm yoksa geçmiyo hiç bisede yiyemiyordum şimdi rahatım ama sende doktoruna söyle bence rahatlarsin
Kızlar kusamamak da kötüymüş ya şimdi anladım. Midem bulanıyor kustum ha kusacam gibi oluyorum ama kusamıyorum sonrasında tekrar aynı şey oluyor off uyutmuyor da. Yaşayan var mı böylesini?

Kızlar acil yardım istiyorum. Bugün adet günüm 1 gün geçti. Gece boyu gaz sancısı na benzer sancılar çektim. Hiç uyku uyumadim. Bir ayağım da wc deydi. Adete 5 gün kala kan testi yapmıştım negatifti. Şimdi adet olmayınca ve sancı çekince idrar da test yaptım sılik çizgi çıktı. Ya size sorum şu sizde de gaz sorunu oldumu. Inanilmaz gaz sancisi var. Afedersiniz bazen gaz da çıkarıyorum. Çok özür dilerim:KK43:ya acaba bağırsak sorunum mu var yoksa hamile miyim .:KK51:

Kızlar acil yardım istiyorum. Bugün adet günüm 1 gün geçti. Gece boyu gaz sancısı na benzer sancılar çektim. Hiç uyku uyumadim. Bir ayağım da wc deydi. Adete 5 gün kala kan testi yapmıştım negatifti. Şimdi adet olmayınca ve sancı çekince idrar da test yaptım sılik çizgi çıktı. Ya size sorum şu sizde de gaz sorunu oldumu. Inanilmaz gaz sancisi var. Afedersiniz bazen gaz da çıkarıyorum. Çok özür dilerim:KK43:ya acaba bağırsak sorunum mu var yoksa hamile miyim .:KK51:
günaydın canım
ben de hamile olduğumu mğrenmeden önce inaanılmaz gaz sancısı çekiyırdum.öğrendim gerçi halen devam ediyor bu gaz olayı.ben eşimden utanır oldum artık acaba duymuşmudur bu sefer diye :eek: geçer inşallah diycem ama benim hamilelik 5 hafta oldu ama geçmedi.doktor biraz daha devam eder dedi

günaydın canım
ben de hamile olduğumu mğrenmeden önce inaanılmaz gaz sancısı çekiyırdum.öğrendim gerçi halen devam ediyor bu gaz olayı.ben eşimden utanır oldum artık acaba duymuşmudur bu sefer diye :eek: geçer inşallah diycem ama benim hamilelik 5 hafta oldu ama geçmedi.doktor biraz daha devam eder dedi
Benim ilk gebeliğim de de gaz Şancım olmuştu. Gece uytmuyordu. Bakalım daha kesin değil hamis olduğum yarın tekrar kan vermeye gidicem. Ancak sanırım hamis im. Ins. Bu sefer bebeğim benimle kalır. Ins. Hepimiz fire vermeden bebeklerimiz i kucagimiza alırız.

günaydın canım
Yarın sonucu hemen alamam muhtemelen. Merak ediyorum bir test daha yapmak istiyorum. Erken gebelik testi hiç kullanmadim önerebilecegin bir marka var mı yarın alayim

Canm inşallahhhamilessin dir gaz hhamileliğinbir belirtisi zaten belki ggeç döllenme olduysa kanda o yüzden de çıkmamış olabilir ama yinede ümit vermek istemem en iyisi yeniden kan ver idrar testlerine ggüvenme simdilik

Canm inşallahhhamilessin dir gaz hhamileliğinbir belirtisi zaten belki ggeç döllenme olduysa kanda o yüzden de çıkmamış olabilir ama yinede ümit vermek istemem en iyisi yeniden kan ver idrar testlerine ggüvenme simdilik
Evet kan vericem bugün yine. Ya ağrıların var biraz benim hiç uyumadim tüm gece. Alttan başlıyor göbeğime kadar çıkıyor. Ara ara düzenli bir ağrı giriyor. Gun icinde devam ederse kadın dogumcu ya gitmeyi de düşünüyorum. Var mı acaba benim ağrım a benzer sizlerde

Günaydın arkadaşlar bugün adetim 7 gün oldu geçeli dün kan verdim bugün Öğleden sonra öğrenicem,idarar testlerim negatif çıkıyo hep..kasık ağrılarım azaldı,akıntım var vegöğüslerim dolgunlaştı..dua edin lütfen olumlu sonuçla döneyim burya..

Canim hadi hayirli olsun sende bulantı lara başladın :) Yaşamaz olurmuyuz hiç bir haftadır ölüyorum sanki başımı kaldiramiyordum mide bulantısindan bir yandan da çok seviniyorum bebeğimin büyüdüğüne işaret diye bn ilaç yazdırdim canm yoksa geçmiyo hiç bisede yiyemiyordum şimdi rahatım ama sende doktoruna söyle bence rahatlarsin

Pazartesi günü doktora gideceğim artık o zamana kadar yapacak bir şey yok :KK43: ayy bir de hıçkırık tuttu şimdi beni geçmiyor :KK43:

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında (tıklayın) hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebilceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiyede bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 23-04-2016

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebilceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından (tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Anne adaylarımıza şimdiden bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim.

Saygılarımla
Mrb sanırım bende nisan annesi olu cam allahın izniyle dün kan testi yaptrdim 759 çıktı degerim dr yoktu ama laboratuar 'dakiler hemen hemen bir aylık dediler inşallah keseyide en yakın zamanda görürüm tedirginim çünkü ocak ayında kimyasal gebelik yasadim bugün ultrason a grcem sizce kese gozukurmu evet hamilesin diyebileceğİ biseyler gorurmu dr çok korkuyorum allah kimseye evlat acisi vermesin kimsenin. Kucağını boş bırakmasın amiiinnn:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::anneadayı::KK69:

Mrb sanırım bende nisan annesi olu cam allahın izniyle dün kan testi yaptrdim 759 çıktı degerim dr yoktu ama laboratuar 'dakiler hemen hemen bir aylık dediler inşallah keseyide en yakın zamanda görürüm tedirginim çünkü ocak ayında kimyasal gebelik yasadim bugün ultrason a grcem sizce kese gozukurmu evet hamilesin diyebileceğİ biseyler gorurmu dr çok korkuyorum allah kimseye evlat acisi vermesin kimsenin. Kucağını boş bırakmasın amiiinnn:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::anneadayı::KK69:
hayırlı olsun cnm yaaa allah kucana sağlıkla almayı nasip etsin inş darısı başıma olsun da buradan konuşalım cnm belirtilerini yazarmısın testten önce hamile olduğuna dair neler yaşadın

Günaydın arkadaşlar bugün adetim 7 gün oldu geçeli dün kan verdim bugün Öğleden sonra öğrenicem,idarar testlerim negatif çıkıyo hep..kasık ağrılarım azaldı,akıntım var vegöğüslerim dolgunlaştı..dua edin lütfen olumlu sonuçla döneyim burya..
Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah dualrm seninle cnm bende dün kan testi yaptrdim 759 çıktı bgn dr gtCem daha erken diye kese gozukmez diyorlar ama daha önce kimyasal gebelik yasadim için tedirginligimi yatistrmak adına gtcem

X