2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
kan uyuşmazlığı olan var mı kızlar

merhaba, canim bizdede var kan uyusmazligi kizimda 24. haftamda indirekt coombs testi yapildi ve cok sukur negatif cikmisti bebegin kaniyla anneninki karismismi diye yapilan bir test daha senin icin cok erken panik yapmana gerek yok bence :)

kızlar merhaba benim de bat 23/08 yani 10 günüm kaldı öğrenmeye inş bende burada sizlerle olurum nisan annesi olarak hamileler lütfen bizim için dua edin :nazar::anneadayı:birde benim gibi beklemede olanlar adet öncesi belirtilerimizi paylaşalım buradan bende mesela sarımtırak akıntı başladı ama ağrım sızım yok gögüslerde hçbişi yok rabbim hayırlısını versin:nazar: :KK200::nazar:

Söyledin mi sen bundan sonra sıkıntı olmaz diye biliyorum ben...
Söyledim
merhaba, canim bizdede var kan uyusmazligi kizimda 24. haftamda indirekt coombs testi yapildi ve cok sukur negatif cikmisti bebegin kaniyla anneninki karismismi diye yapilan bir test daha senin icin cok erken panik yapmana gerek yok bence :)
Dr panik yaptırdı bni

sen alıngan davrandın ozaman :) ister o merak etme. bak gör nasıl sevicek seni ve bebeğinizi

Güzel anneler ve anne adayları merhaba.
Benim sat 18 temmuz.Adetim 3 gün gecikti hiç olmazdı. Bebek yolunda 14. ayımızda sanırım bu sefer oldu.
Sizlere bir selam vermek istedim. Kısmetse yakında ben de aranıza katılacağım. Şimdiden tanışalım dedim :)
sat ımız aynı benimde bügündü regl günüm idrar testinde ikinci çizgiyi gördüm. inşallah Sabırla beklediğin bebişin seninledir. güzel haberlerini bekliyorum. hep birlikte büyütelim bebişlerimizi hayırlısıyla.
Desteğiniz için teşekkür ederim güzel annecikler :) vallahi bugün ilk kes Yüzümü güldürdünüz. Allah da kucağınız da bebişlerinizle sizin yüzünüzü güldürsün inşallah :)

Canım bende de aynısı oldu, test yaptım evde içim içime sığmıyor hamileyim diye. Zor bekledim gelmesini. Geldi tebrik ediyorum baba oluyorsun adam beni bıraktı teste koştu, hani nerde diye :) hey allahm ya nasıl bozuldum :) bide ikimizde heyecanla bekliyorduk sözde, bence duygularini bizim kadar kullanmasını bilmiyorlar :) ben dokuz ay boyunca unutmayacağım bu yaptığını dedim bi gün sonra unuttum, onun hevesini gördükçe geçecek takma hiç :) hemşireler senin enerjini almış sanırım, kese görünene hatta kalp atımı duyulana kadar hamile gibi görmüyor sağlık personeli, ben filmlerdeki Tebrikler hamile oluyorsunuz falan bekliyordum doktordan, hımm hamilelik olabilir dedi adam gayet sakin :)

Tebrikler hosgeldin uzulme alisir bebek fikrine

Canım erkekler ilk bebekte kucaklarına almadan baba olduklarını hissedemiyorlar benim eşimde oyleydı ilk bebeğimde sevincimi heyecanımı paylaşmamıştı cok. Ama şimdi üçüncü olcak diye bnden çok seviniyor babalığın ne olduğunu karnımdakininde yanımızdaki evlatlarımız gibi bizim evladımız olduğunu biliyor.hiç kafana takıp üzme kendini boşuna

sat ımız aynı benimde bügündü regl günüm idrar testinde ikinci çizgiyi gördüm. inşallah Sabırla beklediğin bebişin seninledir. güzel haberlerini bekliyorum. hep birlikte büyütelim bebişlerimizi hayırlısıyla.
Desteğiniz için teşekkür ederim güzel annecikler :) vallahi bugün ilk kes Yüzümü güldürdünüz. Allah da kucağınız da bebişlerinizle sizin yüzünüzü güldürsün inşallah :)
Canım hayırlı olsun sağlıkla kucağına al iniallah.
ben de test yapsam çıkar mıydı acaba? Cumartesi kana gitçektim olmazsam.
bide idrar testini sabah ilk idrarıyla mı yaptın?

Valla test yapmadan verdi yarin başka doktora gidicem aartıkdevamli orda olucam o ddoktorada anlatıcam bakalım artik çoksaol bbilgin için
git canım aynen öyle testsiz gereksiz ilaca hemen tamam deme. yarın haber ver burdan tamam?

Arkadaşlar sizinde akşamları özellikle de sabaha karşı ishal gibi ağrınız oluyor mu karnım her akşam muntazam ağrıyor sabah karşı da Üşüme ve regl ağrısı gibi Ağrı. Oluyor yine akşam oldu yine başladı bor al mi acaba 5+1 im

Canım hayırlı olsun sağlıkla kucağına al iniallah.
ben de test yapsam çıkar mıydı acaba? Cumartesi kana gitçektim olmazsam.
bide idrar testini sabah ilk idrarıyla mı yaptın?
evet sabah ilk idrar ile yaptım beklemek çok zor istersen yarın sabah dene regl günün geçmiş kesin görürsün.

benimde 10 günüm var kanda çıkarmı acaba
kan da çıkar mı bilmiyorum ama ben regl ye 6 gün kala erken gebelik testlerinden yaptım negatif çıktı. üstüne regl belirtileri aynen sıralanınca hiç umudum kalmamıştı. dün sabah tekrar test yaptım çok çok silik ikinci çizgiyi gördük bu sabah (regl günüm) tekrar idrar testi yaptım bu kes netti çizgi kan sonucunu da yarın alacağım hayırlısıyla. sabretmek zor ancak erken ve yanlış sonuç insanın Can'ını çok sıkabiliyor.

arkadaşlar benim kese pazartesi gözüktü ama kalp atışı için daha erken sizce aileme duyurayım mı
Ayni dertten bende muzdariptim daha kalp atisini duymadm ama herkez ogrendi rabbim utandirmasin elimde olmadan yayildi:) napalim herkez sevindi senin ve esinin karari canim ama 1 haftaya kadar duyarsin zaten Allahin izniyle

X