2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
kızlar bende mide bulantısı, göğüslerde hassasiyet ya da baş dönmesi gibi belirtiler yok şuana kadar olmadı ters bir durum olabilir mi sizce bu durum normal mi ?
Sadece sürekli lavaboya çıkıyorum ve dişlerimde ağrı oluyor.
CanimMmm tabiki normal bi durum :) bende de sadece göğüslerde hassasiyet ve yorgunluk var. Unutma her bebek her gebelik özel, içini rahat tut, bak günümüz de aynı :)

kızlar bende mide bulantısı, göğüslerde hassasiyet ya da baş dönmesi gibi belirtiler yok şuana kadar olmadı ters bir durum olabilir mi sizce bu durum normal mi ?
Sadece sürekli lavaboya çıkıyorum ve dişlerimde ağrı oluyor.
Canım endede yoktu hiç bişey ama 2 gundur midm çok fena hiç kusmadım ama devamlı bulantı halinde.bide ağzımda metalik tat var..bide hiç bir belirti olmadanda gebeliğini gecirenler var.sıkıntı yapma böyle şeyleri

Öncelikle desteğiniz için çok teşekkür ederim. Allah bebişlerinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin arkadaşlar.
Bende çizgiyi gördüm bence hemen git kan ver geç döllenmeyse hcg yeni çoğalıyor olabilir
seni güzel gözlerinden öpmek istiyorum canim. Allahım hadi inşallah araniza katilayim.

Canım gebelik olmadığı zaman tertemiz bembeyaz çıkıyor :) hayalet de olsa silik de olsa hamilelik şüphesi yüksek, bence gidip kan vermelisn :)
cok tesekkur ederim canim. Agzindan bal damliyor. Kan testini nerede yaptiriyorsunuz kizlar? O kadar cahilim.

Canım benimkide bundan azcık daha koyu çıkmıştı adet gunumde. Bence hamilesin gidp test ver kandan kesinlenşsin.
Canim hakketen mi umut oldun bana resimde biraz daha silik gorunuyor. Cok istiyorum araniza katilmak Allah nasip ederse.

Bir daha devlet hastanesine gidersem kafama kürekle vusunlar ! Maltepe devlet hast. Bugün tam 4 haftalık oldu so regl tarihime göre diyorum alttan muayene etti . Hımm kist var küçük ama gebelik varsa onunla Oluşan bişey bu acaba dış gebelik olabilir mi bi test yapalım gözükmüyor birşey dedi başımdan aşağı kaynar sular döküldü !! Delta hospştalin Gözünü seveyim . Çok mutsuzum şuan çok

Öncelikle desteğiniz için çok teşekkür ederim. Allah bebişlerinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin arkadaşlar.

seni güzel gözlerinden öpmek istiyorum canim. Allahım hadi inşallah araniza katilayim.

cok tesekkur ederim canim. Agzindan bal damliyor. Kan testini nerede yaptiriyorsunuz kizlar? O kadar cahilim.

Canim hakketen mi umut oldun bana resimde biraz daha silik gorunuyor. Cok istiyorum araniza katilmak Allah nasip ederse.

Hayırlısı olsun canım hakknda inş gelirsin miniğinle aramıza sende. özel bir hastanenin acilinde yaptırabilirsin.yada aile hekimine gidebilirsin.habedar et bizi

CanimMmm tabiki normal bi durum :) bende de sadece göğüslerde hassasiyet ve yorgunluk var. Unutma her bebek her gebelik özel, içini rahat tut, bak günümüz de aynı :)
evet canım orası öyle tabi ama tereddütte kaldım bende :) Neyse bana rahatladı içim :) aynen canım aynı gün hayırlısı diyelim artık sen keseyi gördün mü ?

Merhaba kızlar İnşallah bende nisan annesiyim sonuclarım bugun cıktı bata 2 gün varken 53,2 cıktı iki gün sonra yıne yaptırıcam bakalım kan testını
hayırlı olsun canım:anneadayı::KK68:

canım bence sağlık ocağında yaptır sabah aç karna alıyorlar.
sonucunu ben evde int bakacağım de adresi ve kodu versin.saat 4 5 gibi görüyorsun sonucu
Bir daha devlet hastanesine gidersem kafama kürekle vusunlar ! Maltepe devlet hast. Bugün tam 4 haftalık oldu so regl tarihime göre diyorum alttan muayene etti . Hımm kist var küçük ama gebelik varsa onunla Oluşan bişey bu acaba dış gebelik olabilir mi bi test yapalım gözükmüyor birşey dedi başımdan aşağı kaynar sular döküldü !! Delta hospştalin Gözünü seveyim . Çok mutsuzum şuan çok
canım üzme kendini bazı drlar öyle:KK4:
kendi drna görün için rahatlasın
inşallah birşey yoktur

hayırlı olsun canım:anneadayı::KK68:

canım bence sağlık ocağında yaptır sabah aç karna alıyorlar.
sonucunu ben evde int bakacağım de adresi ve kodu versin.saat 4 5 gibi görüyorsun sonucu

canım üzme kendini bazı drlar öyle:KK4:
kendi drna görün için rahatlasın
inşallah birşey yoktur

Kendi doktorum 22 Ağustos'a randevu verdi :KK43:

benim de 4,2 de zorla gördüler keseyi üni hastanesinde kadın miyomda olabilir bu dedi :KK57::KK57::KK57:
alttan baktılar çok küçük gördüler ama insanın içine bir kuşkuyu düşürdüler.
kaç gündür bu günü bekliyordum drum çok güzel bilgilendirdi. kese güzel şekli iyi fln konuştu rahatlattı beni
bilmediğim dra gitmek büyük risk olduğunu anladım. zaman bizim için gerekli olan artık birde dua

evet canım orası öyle tabi ama tereddütte kaldım bende :) Neyse bana rahatladı içim :) aynen canım aynı gün hayırlısı diyelim artık sen keseyi gördün mü ?
Canım doktora gitmedim henüz, evelsi gün kan verdim 1143 çıktı, bu akşamda gidicez yine. Sabredebilirsem kalp atımını duyum zamanina kadar gitmeyi düşünmüyorm :) doktorla konuşunca daha da strese giriyorum çünkü

Hayırlısı olsun canım hakknda inş gelirsin miniğinle aramıza sende. özel bir hastanenin acilinde yaptırabilirsin.yada aile hekimine gidebilirsin.habedar et bizi
Insallah eşim çok kayıtsız şu anda ona biraz canim sıkıldı. Sonra üzülmemek için kontrollü davranıyormuş. Bana cok yardımcı oldunuz arkadaşlar. Yürekten teşekkürler. İncirli ethica ya giden orda doktor tavsiye edecek var mı acaba ?

benim de 4,2 de zorla gördüler keseyi üni hastanesinde kadın miyomda olabilir bu dedi :KK57::KK57::KK57:
alttan baktılar çok küçük gördüler ama insanın içine bir kuşkuyu düşürdüler.
kaç gündür bu günü bekliyordum drum çok güzel bilgilendirdi. kese güzel şekli iyi fln konuştu rahatlattı beni
bilmediğim dra gitmek büyük risk olduğunu anladım. zaman bizim için gerekli olan artık birde dua
Canim, özel hastanenin ulturoson mercegiyle devlet hastanesi ulturosonu aynı değil ablam acıbadem de hemşire ben üzülmiyim diye devlette kan testi bile yapmamı istemedi yanlış sayabilirler diye. Ama bazı devlet hastaneleri var gerçekten dogumda uzman. Bence ulturosona girilcekse kesin özel güvenilir bi hastane olmalı. Durumu musait olmayanlar da kese 5. Haftada gözüküyorsa onların 6. Haftada gidince gorebilcegini düşünüyorum. Senin için sevindim kaç haftaliksin alttan mi baktirdin

X