2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar regl günüm yarın sabah hiç umudum kalmamışken test yaptım eşimle çok silik bir çizgi gördüğümüzü sanıyoruz. Çok isterim aranıza katılmayı.. 5 gün öncede erken gebelik testlerinden yapmiştim negatif çıkmıştı. Bura
20150812_105245.jpg
da sizleri takip ediyorum regl den 4-5 gün önce görenler arkadaşlarımız var. Bir gün kala çizgi bu kadar hayalet olur mu arkadaşlar ?

Kızlar regl günüm yarın sabah hiç umudum kalmamışken test yaptım eşimle çok silik bir çizgi gördüğümüzü sanıyoruz. Çok isterim aranıza katılmayı.. 5 gün öncede erken gebelik testlerinden yapmiştim negatif çıkmıştı. BuraEki Görüntüle 1604219 da sizleri takip ediyorum regl den 4-5 gün önce görenler arkadaşlarımız var. Bir gün kala çizgi bu kadar hayalet olur mu arkadaşlar ?

Canım, ikinci çizgi hemen mi oluştu

Son düzenleme:
Kızlar regl günüm yarın sabah hiç umudum kalmamışken test yaptım eşimle çok silik bir çizgi gördüğümüzü sanıyoruz. Çok isterim aranıza katılmayı.. 5 gün öncede erken gebelik testlerinden yapmiştim negatif çıkmıştı. BuraEki Görüntüle 1604219 da sizleri takip ediyorum regl den 4-5 gün önce görenler arkadaşlarımız var. Bir gün kala çizgi bu kadar hayalet olur mu arkadaşlar ?

Hamilelik çok yeni ise çizgi silik çıkıyormuş...Hayırlısı olur inşallah..

keseyi cuma cok kucuk zorla gormustu baska dr
cok sukur bugun karnimdan guzel guzel gorundu:)
kalp atisi icin haftaya cagirdi ins hepimizguzel haberler aliriz ve almaya devam ederiz.
icim baya rahatladi bide kalp atisini duysam
Ben adetim 2 gün geçtiğinde gitmiştim karnımdan baktı kararti var alttan bakmaya gerek yok dedi. Bugün tekrardan bakıcak karnımdan ve bazı testler isticek tsh demir şeker vs

Bende çizgiyi gördüm bence hemen git kan ver geç döllenmeyse hcg yeni çoğalıyor olabilir

Canım gebelik olmadığı zaman tertemiz bembeyaz çıkıyor :) hayalet de olsa silik de olsa hamilelik şüphesi yüksek, bence gidip kan vermelisn :)

kızlar bende mide bulantısı, göğüslerde hassasiyet ya da baş dönmesi gibi belirtiler yok şuana kadar olmadı ters bir durum olabilir mi sizce bu durum normal mi ?
Sadece sürekli lavaboya çıkıyorum ve dişlerimde ağrı oluyor.
normaldir herhalde burada çok kişinin pek bir belirtisi yok
benim de arada kasık ağrısı oluyordu o da geçti gibi, göğüsler de hafiften şiş, bulantı fln da yok
iki gündür acıkınca midem kazınıyor sadece

Canım benimkide bundan azcık daha koyu çıkmıştı adet gunumde. Bence hamilesin gidp test ver kandan kesinlenşsin.

X