2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
ben ilkinde 12 haftalıkken tahmin etmisti doktor
sonra da 16 haftalikken kesin soylemişti

sonra da degişmedi

bazen son zamanlara dogru degisebiliyor
mesela arkadasimin ablasi 8 aylıkken felan kız dediler,oncesinde hep erkek diyordu doktoru
mavis mavis giydi walla herseyini :)

ama ayrıntılı ultrasonda belli oluyor daha net bir sekilde

Ohh mmaşallah valla herkes temizlik yapmış valla bana yaptırmiyo esimde annemde saolsun ikisi hallettiler bu arada cinsiyet tahminleri konusmalari hala devam etmiş

Ben burdayımm :) forumdan takip etmeyi tercih ediyorum bende. Kızlar yalnız o kdr kötü grip olmuşum ki bir hafta oldu hala kendime gelemedim mide bulantısına burun tıkanıklığı ve halsizlikte eklendi bütün gün yattım bi ara kısa bir alışverişe çıktık sanki 3 gün temizlik yapmışım gibi halsiz düştüm. Yat yat derken giremedim hiç. Siz siz olun sakın grip olmayın benim mecalim kalmadı yani dikkat edin kızlar

Dikkat et kendine canım.grip hamilelikte uzun sürüyor mutlaka yat dinlen meyve yemeye çalış.bende başlar gibi olmuştu öyle atlattim

Herkese iyi geceler artık giremiyorum.Midem ve Karnım berbat kızlar iştahım tuhaf çok acikmisim gibi geliyor sonra bir lokma yetiyor.açlıktan tansiyon düşüyor ama en azindan meyve yemeye çalışıyorum :) bu arada doktora yeni gittim ama bebişimin cinsiyetini soylemedi.haftaya öğrencem.bu da benim küçük miniğim cinsiyetini çok merak ediyorum :)))

Eklentiler

• 2015-09-20 20.31.52.jpg
    125,5 KB · Görüntüleme: 80
Kızlar bayram öncesi herkes yoğun. Temizlik yapanlar, memleketine gidenler. Lütfen sürekli whatsapp grubu yüzünden olduğunu ima etmeyin. Biz orayı tanışma amaçlı kurduk, bilgi paylaşımını yine buradan yapıyoruz. Burada 90 kişiyiz orada maksimum 15.
Ben de bugün temizlik yaptım. Girip bunları okuyunca bozuldum açıkçası. Kırdıysam da affola.

Iyi geceler annesi maşallah kocaman olmuş bebeğin. Doktor sana cinsiyet tahmini yapmadıysa ben hiç heveslenmeyeyim yarınki randevu için :)

Gecmis olsunnn

Whatsapp grubuna bende dahil olmak isterim çünkü buraya sürekli giremiyorum

İyi geceler kizlar ben bu sağ sol olayını anlamadım valla :) benim 6. Haftaya kadar sağ tarafima bakıyordu Dr orda kese görüldü 6.haftadan sonra sola geçti :) ilk nerde odugumu önemli yoksa sonrasimi sadece merak :) çünkü benim için farketmez ilk çocuğum olucagi için hayırlısı olsun

Iyi geceler annesi maşallah kocaman olmuş bebeğin. Doktor sana cinsiyet tahmini yapmadıysa ben hiç heveslenmeyeyim yarınki randevu için :)

Belli olmaz canım bi arkadaşım var aynı haftadayiz o öğrendi bile :) cinsiyetinin belirgin olmasına bağlı.erkekler daha kolay seçiliyor ama kıza benziyorsa bekliyor doktorlar.belki çıkıntı olur diye net bisry soylemiyorlar :) hayırlısı olsun öğrenirken haber ver mutlaka

Burada birkaç kişi var nub teorisinden anlayan onlar yorum yapar görünce sana. Ben de yarın ultrason fotoğrafını atmak için sabırsızlanıyorum :)

Keşke söylese doktorum ketum biri ayyyy başka bi doktora mi gitsem acaba merak ettim şimdi :)))))
Sırf bunun için yakınında bir doktora git ama sgk geçen özel bir hastane olsun devlet umursamaz ve 16.hafta öncesi yasak.gittiğin doktora deki doktorum çok ketum bilgi vermiyor soru sordurmuyor onun için değiştirmek istedim de.cinsiyet tahmini sordum onda bile canımı sıktı de mutlaka söyler

Canım hangi yumurtalık olduğu önemli. Sen doktoruna bunu sor.birde ilk kalp atışı 140 altında ise erkek diyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…