2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380

Yarın gidicem valla yatmam artık bu gece

Bu saate kadar gözüme uyku girmedi ya öffff varmı benim gibi dengesi bozulan anneler? Kafamda sürekli alakasız şeyler film şeridi gibi uyutmadi. midemde düzelmedi. Tost yapsammı diye dusunuyom şimdi? Uyumayan varsa sohbetteyim

Bn uyudum ama hergün bu saatte uyaniyorum ya açlıktan yada mide yanması ndan canm teyzesi bizede tost yap bari

Bn uyudum ama hergün bu saatte uyaniyorum ya açlıktan yada mide yanması ndan canm teyzesi bizede tost yap bari

Yaparım tabi niye yapmayim buyur gel! :) Mutfağa bi gittim ekmek kalmamış çubuk krakere talip oldum yine Mide yanmamız ne zaman geçicek acaba? Daha çok artiyo sanki.Bide afedersin şu gaz olayı çok kötü.Sürekli gaz sancısı ıkınamıyom korkumdan. Sonra sancı cekiyom sendede varmı?

gunaydin annisler.... tatildeyim oyuzden sik giremiyorum. evet topikte kesinlikle hissedilir derecede eksiklik var bencede. cok sik giren arkadaslarimiz vardi iclerinde artik hic ugramayanlarda var sadece girip bir mesaj yazip cikanda. watsap grubundanmi yoksa tam tatil temizlik ve okul telasi basladi ondanmi bilemicem. okullar acildiktan sonra belli olur. cinsiyet tahminleri konusulmus ben hic anlamiyorum bu nub teorisinden. nub teorisi topigine resim yolladim biri erkek dedi biri kizbakalim hayirlisi artik sabredin az kaldi ins.cinsiyetten sonrada hareketlerini hissetmek icin bekliyecegiz. bebegin kafasi sagda solda muhabbetini doktora sordum o sira bebegimin kafasi sagdaydi guldu doktorum hoop simdide solda diye dwgistirdi goruntuyu yani bu teori benim gozumde curudu hanimlar.
ayy masallah bebeisin cok tatli cikmis canim sanki parmagini emiyor .
Ay ben yağlarımdan yumru falan hissedemiyorum ya her yer yumuşak
canim bende bi hayli yagliyimama bebegim solda cok net hissediyorum soluma yattigim zaman batiyor gibi oluyor rahatsiz oluyorum.

İki gündür temizlikle uğraşıyordum bide üstüne anlayışsız kocamla tartıştm adet olacakmş gibi hem belim karnım ağrıyor
Benim de adet olcakmis gibi karnim agriyordu doktor o agri normal degil dedi ve ultrasonda icerde kanama gordu. Dikkat et hareket etme cok amann...

Kızlarrr çoğunuzun ultrasonlarina baktım bebeklerin kafasi hep sol tarafta . Benimkinin sagda duruyor gariplik bende mi anlamadım
Canim doktor degistiriyor sagdayken birden solda gormustuk teyzeminkini ultrasonra taklami atti bu cocuk ne oldu yaa dedim dr onu ben degistirdim simdi dedi. Birde daha minicik oldugu icin biz nefes alip verdikce bile hareket ediyormus gecipde bi koseye hep orda yatmiyomuss.

Üfff uykum
ben varım ben ben
deliricem yaaa.gece 1 de uyuyorum 2 de uyanıyorum sonra 4 te anca uyuyorum 6.30 da bi daha uyanıyorum.şimdi yine ayaktayım sonra bütün gün leyla gibi dolanıyorum.gece okudum kızılcık şerbeti iyi geliyormuş uykusuzluğa.
bugün kesinlikle denicem.süt müt fayda etmiyo çünkü.varsa senin de bildiğin uyku getirici formüller paylaş sen de.sinirlerim gerildi uyuyamamaktan

Durduk yere basparmagim davul gibi sisti durduk yere degildir de neden anlamadim balkonda durmustum bocek isirmis olabilir galiba. Dun geceden beri gecmemis hala. Ne yapsam yaaa basina boyle bisey gelen var mii

Geçmis olsun canim

Ilk once bebise maşallah kiz hissettim ben benim uyku duzenin degisti erken uykum geliyor erken kalkıyorum gun icinde uyku modundayim
Durduk yere basparmagim davul gibi sisti durduk yere degildir de neden anlamadim balkonda durmustum bocek isirmis olabilir galiba. Dun geceden beri gecmemis hala. Ne yapsam yaaa basina boyle bisey gelen var mii
Gecmis olsun tatlim bocek isirmis olabilir dirduk yere olduysa benim kolum sismisti eczaneye sormustum bocek isigi demisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…