2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Sırf bunun için yakınında bir doktora git ama sgk geçen özel bir hastane olsun devlet umursamaz ve 16.hafta öncesi yasak.gittiğin doktora deki doktorum çok ketum bilgi vermiyor soru sordurmuyor onun için değiştirmek istedim de.cinsiyet tahmini sordum onda bile canımı sıktı de mutlaka söyler

Yarın gidicem valla yatmam artık bu gece :KK66:

Bu saate kadar gözüme uyku girmedi ya öffff :KK53: varmı benim gibi dengesi bozulan anneler? Kafamda sürekli alakasız şeyler film şeridi gibi uyutmadi. midemde düzelmedi. Tost yapsammı diye dusunuyom şimdi? Uyumayan varsa sohbetteyim :KK50:

Bn uyudum ama hergün bu saatte uyaniyorum ya açlıktan yada mide yanması ndan canm teyzesi bizede tost yap bari :kk77::KK5:
Bu saate kadar gözüme uyku girmedi ya öffff :KK53: varmı benim gibi dengesi bozulan anneler? Kafamda sürekli alakasız şeyler film şeridi gibi uyutmadi. midemde düzelmedi. Tost yapsammı diye dusunuyom şimdi? Uyumayan varsa sohbetteyim :KK50:

Bn uyudum ama hergün bu saatte uyaniyorum ya açlıktan yada mide yanması ndan canm teyzesi bizede tost yap bari :kk77::KK5:

Yaparım tabi niye yapmayim buyur gel! :) Mutfağa bi gittim ekmek kalmamış çubuk krakere talip oldum yine :KK17: Mide yanmamız ne zaman geçicek acaba? Daha çok artiyo sanki.Bide afedersin şu gaz olayı çok kötü.Sürekli gaz sancısı ıkınamıyom korkumdan. Sonra sancı cekiyom sendede varmı?

gunaydin annisler....:KK200: tatildeyim oyuzden sik giremiyorum. evet topikte kesinlikle hissedilir derecede eksiklik var bencede.o_O cok sik giren arkadaslarimiz vardi iclerinde artik hic ugramayanlarda var sadece girip bir mesaj yazip cikanda. watsap grubundanmi yoksa tam tatil temizlik ve okul telasi basladi ondanmi bilemicem. okullar acildiktan sonra belli olur. cinsiyet tahminleri konusulmus ben hic anlamiyorum bu nub teorisinden. nub teorisi topigine resim yolladim biri erkek dedi biri kizbakalim hayirlisi artik sabredin az kaldi ins.cinsiyetten sonrada hareketlerini hissetmek icin bekliyecegiz. bebegin kafasi sagda solda muhabbetini doktora sordum o sira bebegimin kafasi sagdaydi guldu doktorum hoop simdide solda diye dwgistirdi goruntuyu:KK48: yani bu teori benim gozumde curudu hanimlar.
Herkese iyi geceler artık giremiyorum.Midem ve Karnım berbat kızlar iştahım tuhaf çok acikmisim gibi geliyor sonra bir lokma yetiyor.açlıktan tansiyon düşüyor ama en azindan meyve yemeye çalışıyorum :) bu arada doktora yeni gittim ama bebişimin cinsiyetini soylemedi.haftaya öğrencem.bu da benim küçük miniğim cinsiyetini çok merak ediyorum :)))
ayy masallah bebeisin cok tatli cikmis canim sanki parmagini emiyor .
Ay ben yağlarımdan yumru falan hissedemiyorum ya her yer yumuşak :-)
canim bende bi hayli yagliyim:-)ama bebegim solda cok net hissediyorum soluma yattigim zaman batiyor gibi oluyor rahatsiz oluyorum.

İki gündür temizlikle uğraşıyordum bide üstüne anlayışsız kocamla tartıştm adet olacakmş gibi hem belim karnım ağrıyor :cry:
Benim de adet olcakmis gibi karnim agriyordu doktor o agri normal degil dedi ve ultrasonda icerde kanama gordu. Dikkat et hareket etme cok amann...

Kızlarrr çoğunuzun ultrasonlarina baktım bebeklerin kafasi hep sol tarafta . Benimkinin sagda duruyor :110: gariplik bende mi anlamadım :110:
Canim doktor degistiriyor sagdayken birden solda gormustuk teyzeminkini ultrasonra taklami atti bu cocuk ne oldu yaa dedim dr onu ben degistirdim simdi dedi. Birde daha minicik oldugu icin biz nefes alip verdikce bile hareket ediyormus gecipde bi koseye hep orda yatmiyomuss.

Üfff uykum
ben varım ben ben :mad:
deliricem yaaa.gece 1 de uyuyorum 2 de uyanıyorum sonra 4 te anca uyuyorum 6.30 da bi daha uyanıyorum.şimdi yine ayaktayım sonra bütün gün leyla gibi dolanıyorum.gece okudum kızılcık şerbeti iyi geliyormuş uykusuzluğa.
bugün kesinlikle denicem.süt müt fayda etmiyo çünkü.varsa senin de bildiğin uyku getirici formüller paylaş sen de.sinirlerim gerildi uyuyamamaktan

Durduk yere basparmagim davul gibi sisti durduk yere degildir de neden anlamadim balkonda durmustum bocek isirmis olabilir galiba. Dun geceden beri gecmemis hala. Ne yapsam yaaa basina boyle bisey gelen var mii

Ben burdayımm :) forumdan takip etmeyi tercih ediyorum bende. Kızlar yalnız o kdr kötü grip olmuşum ki bir hafta oldu hala kendime gelemedim mide bulantısına burun tıkanıklığı ve halsizlikte eklendi bütün gün yattım bi ara kısa bir alışverişe çıktık sanki 3 gün temizlik yapmışım gibi halsiz düştüm. Yat yat derken giremedim hiç. Siz siz olun sakın grip olmayın benim mecalim kalmadı yani dikkat edin kızlar
Geçmis olsun canim
Herkese iyi geceler artık giremiyorum.Midem ve Karnım berbat kızlar iştahım tuhaf çok acikmisim gibi geliyor sonra bir lokma yetiyor.açlıktan tansiyon düşüyor ama en azindan meyve yemeye çalışıyorum :) bu arada doktora yeni gittim ama bebişimin cinsiyetini soylemedi.haftaya öğrencem.bu da benim küçük miniğim cinsiyetini çok merak ediyorum :)))

Ilk once bebise maşallah :nazar:kiz hissettim ben :KK45:benim uyku duzenin degisti erken uykum geliyor erken kalkıyorum gun icinde uyku modundayim
Durduk yere basparmagim davul gibi sisti durduk yere degildir de neden anlamadim balkonda durmustum bocek isirmis olabilir galiba. Dun geceden beri gecmemis hala. Ne yapsam yaaa basina boyle bisey gelen var mii
Gecmis olsun tatlim bocek isirmis olabilir dirduk yere olduysa benim kolum sismisti eczaneye sormustum bocek isigi demisti

X