2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Hep whatsapp grubu yuzunden bunlar :)

size iyi muhabbetler

bizim 2010daki grupta da facebook grubuna gecmislerdi ben de tabii :)

sonra bi anlasmazlik oldu ikiye bolundu insanlar
sonradan cok takip edemedim ben de

ben burdan yazısmayı tercih ediyorum

size iyi muhabbetler :) burayi da unutmayin ama

Benim 2li test için randevum yarındı, doktorun ameliyatı varmış salı ya kaldı bi gün daha bekliycez artık. Ama nedense hiç ummuyorum cinsiyet doktorun tahmin yapacağını...

Sağ yumurtalık erkek sol yumurtalık kız canım. 8.haftadan sonra kasik bolgenizi hafif yoklarsaniz da anlayabilirsiniz.bir sonraki doktor kontrolünüzde doktorunuza sorun hangisinden gebelik olduğunu. Tabi her zaman %20 kadar tersi olma ihtimali vardır.
Kesenin Sağında olursa kız solunda olursa erkek olayı mı vardı bi arkadaş yazmıştı ama hatırlayamadım şimdi

Sağ yumurtalık erkek sol yumurtalık kız canım. 8.haftadan sonra kasik bolgenizi hafif yoklarsaniz da anlayabilirsiniz.bir sonraki doktor kontrolünüzde doktorunuza sorun hangisinden gebelik olduğunu. Tabi her zaman %20 kadar tersi olma ihtimali vardır.
Kesenin Sağında olursa kız solunda olursa erkek olayı mı vardı bi arkadaş yazmıştı ama hatırlayamadım şimdi

Ben de uye degilim gruba, burdan yazismayi tercih ediyorum. Bence de unutmasjnlar burayi :)

nasıl kafası sağdamı olunca erkek oluyomuş

Bana ilk gunden soldan yumurtlamissin demisti. Bakalim cinsiyet tahmini tutacak mi :)
Yarin ikili tarama testim var, belki tahmin yurutur cinsiyete.
Bir de daha onceden bu testi yaptiran arkadaslar; sadece kan aliniyor degil mi? Idrar vermeye gerek yok?

Kafa değil kese diyelim bak gelinle bi sağ kasiklari yokla birde sol hangi tarafta bi yumru hissedersen oradadır. Birde mesela bazen kasikta pit pit kalp gibi damar atması olur hiç oldu mu sende?
Benimki sağdan pit pit atıyorum bide bebisin başıda sağda ayyyy çooook merak ediyorum ne zaman öğrenirz ki acaba cinsiyetini

Kafa değil kese diyelim bak gelinle bi sağ kasiklari yokla birde sol hangi tarafta bi yumru hissedersen oradadır. Birde mesela bazen kasikta pit pit kalp gibi damar atması olur hiç oldu mu sende?
yok olmadı kalp atışı gıbı bıse oldusada ben hıssetmedım . yumru hissetmedim ben ama sol tarafım hep bi gergin böle ve hep sol kasığım ağrıyor.

Kafa değil kese diyelim bak gelinle bi

valla canım 12. Haftandasin iyi bir doktor soyleyebilir hemen :)
yok olmadı kalp atışı gıbı bıse oldusada ben hıssetmedım . yumru hissetmedim ben ama sol tarafım hep bi gergin böle ve hep sol kasığım ağrıyor yıne bakıoyom hep ama anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…