2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
mutlulukbenihicbirakma kızlar kaçta oldu deprem ben hissetmedimde :)

Bir iş günü daha bitti şükürler olsun. Hamileyken çalışmak ne kadar zormuş. Hep uyuyasım geliyor.
Valla canm gecenlerde banada işbaşvurusu yaptğm biyerden onay geldi çok önceden cv vermiştm malesef reddettim ikide bir düşük tehlikem oluyo zaten vazgectim çalşmaktan.

17.0 mm yaziyo benimkinde 7hafta 5günlük hali.

Canım söyledim hemen sonra neden söylemedin demesinler diye. Bu arada hamileyim diye işten cikartamazlar beni cikartsalar keşke :) tazminat öderler.Hepsini araştırdım sözleşmeyi yaptiysan söyle bence çalışan hamilenin iş hakları var.Hamileyken işten cikartirlarsa onlar suçlu oluyor. Bu arada özel okulda kaçıncı yılın? Eger çok anlayissizlarsa biraz daha beklersin yeni öğrendim de hatta bebeği bir ay küçük söyle çünkü hakediyorlar bu arada 2015 sonuna kadar 40 gün rapor hakkımız var

Hahahaaaa çok iyi ya iyi işte yükselsin de biz şişmanlarken taş gibi hatunlara bakmazlar

yaa kızlar nolur bi cevaplayın 12 mm kese ye 5+1 haftalık dedi mayıs ayı sayfasındada bir arkadaş ta kesesi 5mm iken 5+0 sın demiş doktoru ben alt üst oldum iyice kafam karıştı siz biraz daha öndesiniz yardımcı olun lütfen :S

Canim 2. Yılım olucak bu yıl. Sözleşme onların elinde ki bir kağıt yırtıp atsa gidecek. Bu yılın meb atamalarını da yapsınlarda resmilik kesinleşsin diye düşünüyorum. Hala geçen yılın devamı maaşı alıyoruz yeni yılın ki ekimde başlayacaklar. Izin konusuda çok sıkıntılı 40 günü geçtim doktor için ayda bir alabilsem bayram ederim ama nerde çok sorunlu bir mudür var. Mecbur tüm işlerimi cumartesi özelde halledicem. Oysa pahalı testleri devlette yaptırmak isterdim. Çapa cerrahpaşa samatya hep yürüme mesafesinde

Benm 6+5 te kese 6.25 mm yazıyodu şuan kaç bilmiyorum. 12 mm büyük değilmi kız

Ben 10.haftadayim hala var. Dr onemli degil onlar olacak dedi

Benim 6+4iken 25mm yazili ultrasyon kagidinda sanirim degisiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…