2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Hanimlar merhaba ben mayis annesiyim ama siz bizden önde oldugunu icin bu evreleri atlatmissinizdir. Ben bugun keseyi gordum. 35. Gunumuzdu. 46. Gune kalp atislari icin randevu aldim o gun gitsem erken mi olur yoksa duyabilirmoyoz. Siz kacinci gunlerde duydunuz
canım bende daha bu gun duydum 2 aylığız şu an keseyi gördükten 2 hafta snra çağırmıştı dr.

Yok canım ama her hafta bir yasin okuyacagını bılıyım tamam doguma kadar devam inş
tmam canım her hafta bir tane okurum ama bu hafta 2tane okuyoruz şehitlerimiz için rabbim hepsinin mekanını cennet eylesin bizleri yavrularımızı vatanımızı askerlerimizi tüm kötülüklerden korusun inşallah♥

Aa 14 gun sonra yani. Benimde 14 gun sonrasi keseden sonra. Allaha sukur kesede sorun yok. Hani erkense 1 hafta daha erteliyim randevuyu esimle gitmek istiyoruz çünkü.:oops:
O surekli izin alamazda :KK22:
Cnm 52. Gün acil bi sebeple doktora gittik ve kalp atışını gördük duyamadık 56. Gün ki randevumuzda göbüşten kalp sesini duyduk herkesinki farklı Cnm altıncı haftada duyanda var sekizinci hafta duyanda var :KK200: gittiğinde duyamazsan üzülme sakın yani

ikili test konusunda kafam çok karışı. madem yanlış sonuç verecek ne diye yapılıyor of

Kızlar başim agriyacak gibi ya ne yapsam agrimasa işteyim yatamiyorum da basım agrimasin da nerem agrirsa agrisin baş ağrısı çok zor
benim iki gece üst üste çatladı başım çok fenaydı. ilaç ta içemedim bu gün dra sordum minoset içebilirmişim plus olanından değil ama dedi
kızlarr biz geldikkk:) ama bebişi göremedimmm çünkü biz daha cok küçükmüşüz:)) 5+1 mişiz. kaç haftalık oldugunu doktor ilk defa bu hafta söyledi benim geçen hafta kese gözükmüştü yani 4 haftalıkken :) 4 mm di bugün kese büyümüş 12 mm olmuş sadece bunu öğrenebildim. gebeliği erken öğrendiğim için bunun ceremesini çekiyorum beklemek cok zor:KK43:ama hayırlısı bakalım inş bebişimi görürüm en kısa zamanda kesenin büyüme oranı iyimi 7 gün için ? sizce
günde 1 vy 1.5 mm büyümesi normalmiş. inş sağlıcakla kucağınba alırsın

1.66 boy kilom fazla 90 üstü. beta 4431 idi 2 hafta önce ben tek kan tahlili yaptırdım.sonra düştümü yükseldimi bilmiyorum.benim karından görünmemesi kiloya ve sıkışık olmamaya bağlı.bugün gene görünmezse alttan baktırcam kesin anlaşılır heralde artık

aynen canım onun için sordum, içini ferah tut sen, kilodan muhtemelen, yazmamışsın sanırım, bekliyoruz haberini...

içim bir tuaf oldu bu doktor kontrolünden sonra :KK43: bianda boğazım düğümlendi.. kafamda saçma saçma şeyler kuruyorum:KK43:( sanki bebeğim oluşmayacakmış gibi kötü bir his oluştu içimde moralim herşeyim alt üst oldu birden :S niye böyle olduki

Kızlar ya belim ve kasiklarim hafif hafif agriyo sanki adet olcakmisim gibi sizdede var mı dra pzt gitcez inşallah bebeğim sağlıklıdır bide sabah deprem oldu aklım çıktı evdede yanlız dim hemen şu fln ictim ama korkuyo insan bebeğim iyidir inşallah ya:KK36:

Kızlar ya belim ve kasiklarim hafif hafif agriyo sanki adet olcakmisim gibi sizdede var mı dra pzt gitcez inşallah bebeğim sağlıklıdır bide sabah deprem oldu aklım çıktı evdede yanlız dim hemen şu fln ictim ama korkuyo insan bebeğim iyidir inşallah ya:KK36:
geçmiş olsun canım izmirdeydin galiba sen duydum bende deprem olduğunu Allah korusun sizi bebişin iyidir tatlım telaş yapmamaya çalış bende geçenlerde dışarda torpil patladı yakınımda Bi kere zıpladım yerimden su fln içtim çok şükür bebişimiz iyi telaş yapma tatlım dikkat edin kendinize :KK15:

Arkadaşlardan ultrason kağıdında yazan Crl ifadesi bas-popo boyunun ölçümüymüş.benm kin de 2.25 cm yazıyor.sizinki nasıl acaba Dr Um haftamda uyumlu OLDUĞUNU söyledi fakat internet sitelerinde 4 cm falan yazınca endişelendim.siz de paylaşır mısınız...

Haklısın tabiki ama ben senin yerinde olsam evde bi diziye başlardim.yada film izleme, müzik dinleme ve kitap okuma. inan bana seminer başladığından beri strese girdim anlayişsız bir kolejde iş yaptirmaları öğretmenlik vasfının yerde olduğu şu günlerde hamile oldugunu bile bile yormalari beni çok yipratiyor. Midem bulandiginda lavaboya koşsam da,tansiyonum düşsede, bayilsamda herkes geçen yılki gibi calismami bekliyor.o enerjinin olmadığına kimse anlamiyir. Birkac çalışan hariç.Bahsettigim yönetimdeki sorun. Bunları yasamaktansa evde olmayı tercih ederdim.Bence bir kez daha düşün :KK66:
Canım bende özel bir okulda öğretmenim 17 ağustostan beri sabah 8 aksam 5 mesaideyiz boş yere. Beni dersten başlamadan işten çıkartırlar diye söyleyemedim bile hamile olduğumu o yüzden sıkıntımı bile gizliyorum. Sizin okulda böyle bi sıkıntı yokmu hemen soyleyebilmişsin canim

X