2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Gunaydin kizlar kanamam gecmis gayet saglikliyiz cinsiyetini anlayanlar resim atiyorm yorumlari bekliyoruumm
Canım yanlış anlama ama bu haftalarda erkek bebekle kız bebeğin cinsel organları birbirine benziyor benim kızımın bariz pipisi vardı 4 buçuk ayına kadar erkek diyorlardı hemde hittiğim doktor o hastanenin hiç yanılmayan doktoru yani öyle diyorla sonra bir baktık kızmış benimki meğer çükü düşmüş

aslanhome taze ikizlerimiz hoş geldi cnm ben altı haftalıkken kalp atışı duymuştum amaher bebek farklı olur seninkiler iki tane bi de doktor demiş problem yok diye rahat olsun için kötü bi şey oldu mu doktorlar pat diye söylüyorlar zaten Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebislerini

Aminn canimm inss heran bisi olcak die cok korkuyorum 21.de kontrolumuz bakalim insallah duyariz

ay yerim ya iki taneler mi.normal yolla mi oldular canim . tebrik ederimm
Kalp atisi icin erken hic endiselenme. İki haftaya duyarsiniz ay cok güzel ya iki bebisss

ozgesinan canım bende 3 tane okudum ne olur ne olmaz diye. Sabah 8 gibi eksik kalanı yazarsan okumaya çalışırım Canım okulda. Allah razı olsun elinde defterle geziyorsun bizim yuzumuzden. Allah bebisine kolay doğum hayırlı omur versin ınş.

aslanhome hayırlı olsun canım bebislerin. Rabbim size bağışlasın. İkinci ikizlerimizde hosgeldi sefa geldiValla iki tane olduğu için kalp atisinin daha geç duyulacağını düşünüyorum. Hem bir gün bile çok etkili kalp atışını duymak icin. Sen kalbini ferah tut.7 +0 dan erkende gitme bence meraklanip. Az sabret canım muhtemelen 8. Hafta içinde duyarsin

Walla bu bulantısı olmayanlar cook sukretsin. Benimde daha 2 gün öncesine kadar ara ara olan ama kusma derecesine varmayan bulantilarim vardı. Gayet yiyordum ona rağmen 2 kilo vermiştim. Son 2 gündür her 5 dk 10 dk ya acsam da toksam da kusmaya gidiyorum. Hatta esim sen orda kalsana niye geliyorsun diye dalga geçiyor en zoru da okula gitmek iki çocukla. Dogrusu idare gelme diyor ama kul hakkı diye ben gidiyorum. Artık lavabo ve yataktan ibaret oldu hayatim. Bir de safra kesem alındığı için ishalim devam ediyor. Su yasinleri okumak için 3 sefer kusup abdest aldım yaa. . artık susuzluk son radde urfa sıcağında. Esim doktora gidip serum baglatmam gerektiğini söylüyor. Ne yapacağımı bilemedim. Yazık adam gün boyu iki ufak cocuga bakmaktan perişan oldu. Ve sırf bugün 1 kilo vermişim. Bulantısı olmayanlar çoook sukretsin. Bir de azrasilam benim bebeğim cinsiyetini şimdiden ekleyebilirsin yüzde doksan kız bütün belirtiler kizimdakiyle ayni. Uzun oldu ama sizce serum baglatmali miyim

Merhaba kızlar. Ben de kısmetse 26 nisan annesi olucam. Gectigimiz haftasonu kontrole gittigimde bebek 6 hafta + 4 günlüktü. Kalp sesini duyabildik. Çok heyecanlı bir süreç. Bebegin bulundugu yere yakin bir kasılma alanı oldugu icin doktorum prolutan ignesi verdi. Herhangi bir tehlikeye karşi bebegi desteklemek amaclı. Onun disinda hersey normal gidiyor gibi. Bulantilarim 7.haftaya girdigimiz bu hafta icinde basladi. Ama bulanti olmadiginda da korkuyorum bazen. Tedirgin oluyorum. Sizde surec nasil ilerliyor?

Çok geçmiş olsun bu denli hayatini etkiliyorsa bence taktirmalisn tabi drun ne diyor o önemli. Bak o kadar emin olma Oğlan sürpriz yapabilir

Kızlar bazı girmeyen msjı görmeyen arkadaslar var ben 4 tane yasin okucam ama hala iki 41 yasin için 10 yasin eksigimiz kalıyor almak ısteyen olurmu yarına kadar sayı eksık kalmasın
Ben okudum canım ama söylemenize gerek yok dediğin için söylemedim. Daha yeni okudum mesajları kacırmış olabilirim bazı cevaplarınızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…