2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Peki amerika ya yollaninca ne yapiliyor canım. Yani olan sorun için bir tedavi veriyorlar mi

Peki amerika ya yollaninca ne yapiliyor canım. Yani olan sorun için bir tedavi veriyorlar mi
canım, benim kuzenime doktor bebeğin down sendromlu olabilir dedi test sonuçları da öyle diyodu. o da karnından sıvı aldırarak yani amniyosentez sıvısı yaptırmak yerine kan verip amerikaya yollattı, o test sonucunda %99 sağlıklı dendi. yani amerikaya kan yollanarak yapılan bu yöntem amniyosentez sıvısı alınarak yapılan yönteme bir alternatif. amniyosentezle yapılan da düşük riski oluyor çünkü karından sıvı çekiliyor ama bu yöntemde sadece kanın alınıyor riski yok. iki yöntem arasındaki durum bu yani canım.

bende 2 kilo verdim doktorum normal dedi, özellikle bulantısı olanlarda ilk 3 ayda 3-4 kiloya kadar gidebilirmiş, 3 aydan sonraki aylarda da ayda ortalama 1,5 kilo, hedefim bu bakalım maksimum 10 kiloda bitirmek,
10 Kilo cok iddalı bir hedef canım inş tutturursun son üç ay 3er 5er geliyor kilolar çünkü. Benim maksimum hedefim 15kg inş gecmemek için elimden geleni yapacagım. Diğer iki gebeliğimde 25kgya yakın aldıgım için bu sefer ipin ucunu kaçırmak istemiyorum.

AzRASILAM ve ozgesinan arkadaşlar beni listelerinizden silin. malesef bebeğim yok artık. görüşürüz kızlar.
Canım çok üzüldüm rabbim tekrar saglıklı bir şekildegebelik nasip etsin inş. Cokta yıpratma kendini unutma her şerde bir hayır vardır. Allaha emanet ol

hatta merak edenler için de söyliyim kuzenim 1200 tl ye yaptırmıştı ve bu da indirimli fiyattı. genel aralık 1500-2000 tl civarıymış. hiç birimiz için gerek olmaz inş bu bilgiler ve sağlıkla alırız kucağımıza yavrularımızı.

Hanimlar merhaba ben mayis annesiyim ama siz bizden önde oldugunu icin bu evreleri atlatmissinizdir. Ben bugun keseyi gordum. 35. Gunumuzdu. 46. Gune kalp atislari icin randevu aldim o gun gitsem erken mi olur yoksa duyabilirmoyoz. Siz kacinci gunlerde duydunuz

Canım hayırlı ugurlu olsun bızde ayın 14 nde kesemizi gördük iki hafta sonra 28 agustosta kalp atısını duyduk sende duyabılırsın ozmana karından gözükmesede alttan muhakkak gözükür canım

Canım hayırlı ugurlu olsun bızde ayın 14 nde kesemizi gördük iki hafta sonra 28 agustosta kalp atısını duyduk sende duyabılırsın ozmana karından gözükmesede alttan muhakkak gözükür canım
Aa 14 gun sonra yani. Benimde 14 gun sonrasi keseden sonra. Allaha sukur kesede sorun yok. Hani erkense 1 hafta daha erteliyim randevuyu esimle gitmek istiyoruz çünkü.
O surekli izin alamazda

Anladim canim yine bir tedavi niteliğinde değil de teşhis gibi yani

canım ben 2 Yasin okuyorum haber vermem gerekir mi her hafta acaba ♥

tebrik ederim canim.gozun aydin olsun. İnşallah hep boyle sağlıklı devam eder

kızlarr biz geldikkk:) ama bebişi göremedimmm çünkü biz daha cok küçükmüşüz:)) 5+1 mişiz. kaç haftalık oldugunu doktor ilk defa bu hafta söyledi benim geçen hafta kese gözükmüştü yani 4 haftalıkken :) 4 mm di bugün kese büyümüş 12 mm olmuş sadece bunu öğrenebildim. gebeliği erken öğrendiğim için bunun ceremesini çekiyorum beklemek cok zorama hayırlısı bakalım inş bebişimi görürüm en kısa zamanda kesenin büyüme oranı iyimi 7 gün için ? sizce

sağol sweetcim teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…