2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Emzirirken hamile kalan arkadaşlar.nasıl yaptınız bu süreci.emmeyi kestınız mi ya da ne zaman kestınız. Kızım çok düşkün memeye. Emerek uyuyor.uyku arasında emiyor. Dr um emzirebilirsin dedi. Sizin tecrubeleriniz nedir.

Canım agresifportakal hamileliği boyunca emzirmişti hiçte bi problem olmamıştı emzir bence de etraftan herkes ayy kes sakın olmaaaz diyeceklerdir kesin ama aldırma boşver emzir canım sen yavrunun rızkı o emsin ben diyorum hamile kalırsam emziririm kesinlikle diye hemen yook olmaz diyorlar ama zararsız yani emzirmek doktor da diyor bunu

normal sut verın ben bır yas sonrası devam sutu ve normal ınek sutu karısık verıyorum (devam sutu formul mama degıl cocuklar ıcın ozel kutu sut)

Gece mama olayını doktoruna danış bence.gece beslenmesini,anne sütü haricinde,sagliklı bulmuyorlar.hem diş çürügü hem obeziteye sebebiyet verdigi icin..
Yorumlariniz icin tesekkurler arkadaslar. Cesitli verdigim inek sutkerinden hicbirini icmedi malesef. Dislerimiz hizlandi bu aralar huzursuz uyuyor bir de memeyi kessem hepten zorlanir diye kiyamiyorum. Ama denicem mutlaka. Baba agliyor diye sinir krizine giriyor ama elimden gekeni yapicam artik.Tekrar tesekkurler

Baba niye sinir krizine giriyormus bütün zorlugu biz çekiyoruz zaten az önce verilmiş sadakamız varmış parkta bi bıraktı bizimkide salıncagın önüne atladı allah tan salıncaktaki kızın babası elini araya koyduda kızımın başını kurtardı belki verdiğin bir gıda karnını agrıtıyodur diş sıkıntısı olabilir sana tavsiyem bi agrı kesici ver bu gece doktor bize diş agrısı olur verebilirsin çok huysuzlandıgında demişti

Birde kürtajdan bahsedilmiş bende çok karşıyım korunacaksın ozaman adam akıllı korunamıyosan ozaman yapmıcaksın büyük konuşmak veya kimseyi kırmak degil amacım ama cinayetten farkı yok benim gözümde

%100 korunma yöntemi biliyor musun? Hiçbir şekilde kazaya uğramayan bu şekilde korununca asla hamile kalınmaz dediğin? Böyle bir yorum yaptığına göre %100 korunma yöntemini de biliyor olmalısın

Aynen öyle oldu canım.daha bugün anneme emziriyorum hala dedim.neeee hemen bırakman lazım elif hastalanır yoksa dedi. İyi de dr emzir dedi.hem arkadaşım 3 buçuk aya kadar emzirdi falan dedim.bilmem ben dedi.kafamı bulandirdigiyla kaldı.
Elif in düzenini hiç değiştirmek istemiyorum hiç kesme taraftarı değilim ama bu seferde doğacak olana haksızlık olur mu diyorum.

Doktorunun dediğini dinle canım sen hem ikinci bebeğinde gelince yaralarla filnada uğraşmazsın sütün de olur mis gibi kadın doğum doktoruna da sor Bi bebeği etkiler mi diye de sanmıyorum son zamanlarda belki doğumu tetikler filan diyebilirler ama emzirmeni söyleyecekti agresifportakal

Nırıım nana nırım prezervatif yırtılmış10gün sonra bi süpriz de benden gelebilir.artık nasıl başardıysak yırtmayı sinir oldum ama bi yandan da nasip tabi.bana kalsa 2.cocuk icin yok hazır degilim deyip duruyodum.bekle bekle nereye kadaq

Evet sormam lazım. Bi de o ilk gelen sarı süt nasıl oluyo acaba.neyse salı konusucam artik

%100 korunma yöntemi biliyor musun? Hiçbir şekilde kazaya uğramayan bu şekilde korununca asla hamile kalınmaz dediğin? Böyle bir yorum yaptığına göre %100 korunma yöntemini de biliyor olmalısın
Aynı şey benimde başıma gelebilir herşey insanlar için. Allah hepimize akıl vermiş kader yazmış ve demiş ki herkesin kaderini kendi çabasına baglı kıldık. Şimdi sölim 100 de yüz diye hayatta hiçbişey yoktur hiç bişey kesin degildir bazen insana yük olarak görünen onun kurtarıcısı olabilir ben kimseyle tartışmaya girmek istemiyorum hepimizin dünya görüşü farklı sonuçta her annede bir degil o yüzden 100 de yüzzz kusuruma bakmayı verin

Son düzenleme:
Canım bizimde başımıza gelmişti aynısı prezervatifin ince olanları çabuk yırtılıyor heralde ders aldım kalın olanını alıyorum artk Allah gönlünüze göre versin canım hayırlısı
Evet sormam lazım. Bi de o ilk gelen sarı süt nasıl oluyo acaba.neyse salı konusucam artik
Tamm canım konuş bklm ne diyecek bende merak ediyorum elif yine ağız sütünden tadacak belki de bırakmazsa o zmna kadar emmeyi

O gelse keşke iki üç gün sabreder sadece minigi emziririm o sıra ama öyle gelir mi ona aklım yatmıyor. erken doğum riski genelde 6 aydan sonra oluyor ya.ona bile 5 ay var daha sonuçta.oyuzden kisitlamiyorum hiç elif i şimdilik. Bi de yanımda yatmaya alıştı. O konudada zorlamak istemiyorum. Sabah 5 ten sonra besiginde yatmıyor. Galiba ortaya ben yatıp birini sağıma birini soluma alicam.

İnsan bikacgun sonra alışıyor. Ki ben 2. Çocuğu unutanlardandim.şu an ınan çok mutluyum.

Hormonların değişeceği için gelir heralde ama en iyi bilgiyi doktor verir canım benim 6 aya kadar emzirsen bile iyi benim oğlanda yanıma geliyor bazen gece dediğin gibi alışkanlık değilde bazen gelmek istiyor umarım düzelir bu huyları anne yanı beşiğin varsa ona koyarsın minik bebişi elifide diğer tarafına alırsın inşallah sakin bi bebek olur elifle oynarlar :)

Bende tartışmak istemiyorum ama cinayet tabiri çok ağır. Kimsenin hayat şartlarını bilmiyoruz süpriz oldu diye herkes doğurmak zorunda değil. Doğurmak değil mesele büyütüp iyi bir hayat sunmak. Herkesin fikri kendine ama kullanılan kelimelere dikkat etmek lazım diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…