2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Allah rahmet eylesin canım mekanı cennet olsun Allah sabır versin profil resminden tanıdım seni
Amin canım Allah razı olsun seninde basın sağolsun bu arada nickimi degistirdim kendi ismim ve mesleğim yaziodu baştan dusunemedim ama şimdi rahatsızlık vermeye başladı onun için değiştirme gereği duydum

Amin canım Allah razı olsun seninde basın sağolsun bu arada nickimi degistirdim kendi ismim ve mesleğim yaziodu baştan dusunemedim ama şimdi rahatsızlık vermeye başladı onun için değiştirme gereği duydum
Sağol canım acın taze olduğu için böyle hissediyorsun Allah sabır versin sana umarım atlatabilirsin

canım çok üzüldüm.. başın sağolsun allah sizlere sağlık versin.

BAŞIN SAĞOLSUN ALLAH SABIR VERSİN ARKADAŞIM

Denizatı tatil köyüne bakıyorum bende, gümüldürde. Ya orası olacak büyük ihtimal, ya da yazlık villa kiralayalım diyoruz. Bana 2. Seçenek daha mantıklı geliyo, yemeklerini fln özel yapmam gerek çünkü, hem rahat rahat heryerde emzirebilirim muhafazakar villalar var, bu yıl için çok ideal geldi bana, bilmiyodum böyle bi başlık olduğunu. Bizbize çok rahat dinlenmelik bi ortam olur diyorum, istediğimizde çıkarız insanların içine, dibimizde sürekli birileri olmamış olur. Denizatı tatil köyü çok hoşuma gitti ama benimde çocuklu bi aile için, bu sene olmazsa bile seneye kesin gideriz diyorum, hem seneye kendide anlar bişeyler. Bu sene çok bi şeyin farkında olacağını sanmıyorum.

Bahçeşehiri görmemişim.. deneme dersi randevusuna başvurdum. İnternette çok şey yazıyo, hepsine bakamadım tabi ama genel olarak olumlu gibi. Gidelim görelim bakalım nasıl bişeymiş

Ok. Cumartesi günü deneme dersimiz var 12:15-13:15
Öncesinde bir tanışma randevusu verip anlatıyor Meltem hanım herşeyi akabinde istersen deneme dersi için gün veriyor,
Dilek Yılmaz ben geçen hafta içi arkadaşım gelmiş görüşmüş diyebilirsin istersen..
Direk arayıp Meltem hanım (sahibi) ile görüşmeni tavsiye ederim, internetten dönülmemişti site de sorun var sanırım...

Tamam canım, teşekkürler. Dönüş olmadı bana da buarada, arayıp görüşeyim bende

KardelenRuzgar kindyroo u ben de araştırdım hoşuma da gitti ama ankarada yalnızca çayyolunda var ve evime çok uzak

Alternatif vardır umarım, kindyroo bizim içimize çok sindi uzun zamandır takip ediyordum zaten, anlatılanların birçoğunu evde yapıyoruz ama sosyalleşmesi için güzel bir fırsat bu tarz katılımlar, umarım içinize sinecek biryer çıkar yakınlarda

Canım biz silivrideyiz en yakın da floya sanki fiyat ve ne gibi aktiviteler varmış oğlumun hiç arkadaşı yok burda bi tek benle vakit geçiriyor yaşıtlarıyla vakit geçirmesi onu eğlendirir mutlu eder diye düşünüyorum keşke heryerde olsa böyle kuruluşlar hergun 1 saat olursa gidip gelmek çok zor olur metrobuslerle hafta da 1 olsa belki düşünülebilir

Bizde silivrideyiz ne taraflardasınız biz sahildeyiz

Haftada 1 gün zaten, ben çalışıyorum canım, oğluma kendim bakıyorum evden çalışıyorum ,
Biz cumartesi günleri 1 saat gideceğiz,
Hafta içi 1 günde istersen serbest alanı var oraya gidebiliyorsun,
Ağırlıklı ebeveyn eğitiliyor aslında çocukla nasıl kaliteli vakit geçirirsin vs..
Oyun odaları var, gelişimini destekleyen materyaller var, mesela renk detaylı tırmanma parkuru var, uyarıyorsun çocuğu sürekli olarak...
13 haftalık bir programa kayıt alıyorlar başlangıçta, deneme dersinin olduğu gün kaydını yaptırırsan 1.350.-TL toplamda, bonus özellikli kartlara 3 tk yapıyor ...

Hmm anladım bi birikim yapmak şart çok hoşuma gitti şimdiden sosyalleşir okula başlayınca zorlanmaz kreş anaokulu kolay uyum sağlar gibi geldi şimdi hep benimle olduğundan bağımlıyz birbirimize haftalık 100₺ yapıyo galiba peşin almasalar iyi olurmuş siz bi deneyin bklm memnun kalacakmısınz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…