2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
İşe mi başlıycaksın canım? Ondan mı kreş

Kaç numara ayağı
19 aldım ben Adidas'ın var
Biraz burunda boşluk var ama normal çok değil
Spor ayakkabılarda var numara
Özellikli bir durum yoksa ortopedik ayakkabı tavsiye edilmiyor

Sadece anneanne babaanneyi davet edecegimiz dogum gunu. Bugun itibariyle 40 kisilik pasta siparisiyle son buldu. Allahim insanlari arayip bekliyoruz demek kolay. Nasil hazirlanicam ben. Aaaaa stres sardii kizlarr.

Kaç numara ayağı
19 aldım ben Adidas'ın var
Biraz burunda boşluk var ama normal çok değil
Spor ayakkabılarda var numara
Özellikli bir durum yoksa ortopedik ayakkabı tavsiye edilmiyor
Valla canım tam çözemedim numarasını hediye gelen ayakkabı panduf gbi bşy üstünde 17-18 yaZıyo arkası yürürken çıkıyo hep Deichmann dan baktım adidas filan numara yoktu küçük zararlımıymş ortopedik dediğim içi yumuşak olanlar var ya onlardan

Sadece anneanne babaanneyi davet edecegimiz dogum gunu. Bugun itibariyle 40 kisilik pasta siparisiyle son buldu. Allahim insanlari arayip bekliyoruz demek kolay. Nasil hazirlanicam ben. Aaaaa stres sardii kizlarr.
Ooo maşallah canım yardım alman şart bebekle nasıl hazırlanacaksın ki ikramlığı var süsü var daha biZ max aile içi 15 kişi filn olcz ne yapsam diye nasl yapcm diye düşünüyorum Allah yardımcın olsun :)

Biz new balanceden aldık 21 numara nike dan almıştım hamileyken 22 numara büyükler. New balance 20 gibi ama kalıbı küçük nike ondan 2 numara büyük gibi duruyor. Birde ev ayakkabısı gibi var panduf altı kauçuk
Tabi bu ayakkabılara baya para verilince şimdi ilk adım ayakkabısı daha uygun bişey olsun diyorum tam ayağını kavrasın. Tabi tam numara olunca fazla giyemicek ozaman ayaklar büyüyor çünkü.

Süperfit in mağazalarıda var gurtmingotam fiyatları fena değildi o yüzen düşünüyorum ama başka bi markada olabilir.

İlk doğumgünüsü senden. Tecrübeleri paylaşırsın.allah kolaylık versin :) cake smash i unut bence :)

Sagol canim. Bizde kiz cocuklarina 6 ay kinasi yapilir. Biz yapmamistik.aslinda ondan dolayi arttirdik.
ikramliklarin cogunu anneanne babaanneye devrettim:) bir gun once temizlik olacak.kadin geliyor herhafta. Ütüyü de o yapiyor.
Süsleri gecen gun secmistik yarin getircekler. Diyorum temizlikten sonra kadinla süsleri asalim yerlestirelim.salonun kapisini cekip girmeyelim :)
O gun zaten ben de mutfakta bikac bisi yapicam.elif de ya mama sandalyesinde ya odasinda takilir.
Yani planlar ve hayaller boyle ama hayatlar ne olur bilemiyorum.insallah kazasiz belasiz atlatiriz.
Yalniz saclarim acayip kisa olmus yaa.mecbur o gun föne gitmem lazim.boyle sanki tas gecirmis gibiyim kafama.

Aynen burda da var o adet hepsini birden aradan çıkaracaksın kına diş buğdayı doğum günü herşey hallolmuş sayılır o zmn baya maşallah bi süslemesi kalmış evi inşallah herşey çok güzel olur hayallerinizdeki gibi düz fönle uzun görünür belki

bakınca küçük gibi duruyor ama ayağında büyük oluyor ayakkabı dediğin gibi markaya pek takılmıyorum rahat olsun güzelce yürüyebilsin yeter zten sık sık değişecek büyüdükleri için

Insallah. Biraz adama benzer belki saclarim.
Valla bizim hepsi bir oldu hakkatten. Şaka maka 3 disimiz oldu.3 tane de yolda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…