2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
:) maşallah minik elife
Altları keçe gibi kalın bşyden var adı neydi unuttum ya ondan giydiriyorum ben ayağına göre ayakkabı bulamadım ayakkabıcılarda da numarasını bulamadım bi tane var evde başkasının hediye getirdiği ama büyük olduğundan mı ne topuk kısmı yürürken çıkıyor ayağından nasıl bi ayakkabı almak gerekir acaba almak istiyorum ortopedik bş ayakkabı bulursam

Merhaba herkese
Uzun zaman olmuş hiç fırsat olmuyor girmeye Rüzgar bayağ hareketlendi Bıdır bıdır hiç susmuyor yürüme dönemi vs biryandan iş gün nasıl geçiyor anlamıyorum ,,,
Doğum günü yapmayacağım ama pastası süsü vs fotoğraf çekimi olacak pasta alternatifi arayan için birazdan paylaşacağım
Oğlumun da yiyebileceği sağlıklı bir pasta olacak pastası
Kızamık aşısı yaşında olacak,
Dişimiz var yan kesiciler azılara doğru gidiyoruz, farkındalıklarımız çok erken başladı :)
Evde herşey direksiyon oluyor araba oluyor :) baba dayanamadı aldı akülü arabayı , çok oyuncağımız Yok bolca kitabımız var,
Görüşmek üzere sağlıklı günler tüm bebişlere

Son düzenleme:
bizim cogu oyuncak ablasindan kalma. iyiki de atmamisim.
ustuste kule yapma, halka gecirmece var cok fazla oyalamıyor ama kısa sureli oynuyor

hayvanlar var plastikten onlari seviyor.

bastırıp giden arabayı seviyor
https://www.e-bebek.com/tomy-bastir-gitsin-araclar-asortili-p-tom-2143/

bisiklet olarak bunu aldık
kucukken gezdiriyordum artık pek ilgilenmiyor
yazın dısarda gezdiririm
arada uyudugu da oluyor one arkaya sallayınca :)
http://www.hepsiburada.com/dolu-smile-4-in-1-box-p-AILEDLP8003

bu da yine guzel bir oyuncak tavsiye ederim
henuz yapamıyor ama en azından cabalıyor

http://www.hepsiburada.com/fisher-p...6809.abo-pla&gclid=CNTN76z279ICFQ_gGwod-7UDkA

Ben dogum gunu ve sonrasi icin ilk adim ayakkabisi aldim. Yazlik. Pançodan.

Canım ben biraz eski kafalı nostajik biri oldugum için kızıma hediye olarak kalp şeklinde önünde adının yazdıgı arkasında ise ona küçük bir not yazdıracagım bir kolye yaptıracagım büyüdügünde inşallah anı olarak kalsın

yani elbet kedi kopek gezmistir:) hatta bazi yerlerde sigara izmariti bile oluyor. Gel yandan gecelim kizim diyorum :) ustteki corabini eve girerken cikartiyorum.ellerini yuzunu de yikiyorum. Ama elbet mikrop aliyordur.

Gule gule kullan canim. Ben de ombre yaptirdim dun. Gercekten insana venzedim diyorum. Inanilmaz kendime getirdi
Hm den alti deri corap almistim. Disari cikinca onlari giydiriyorum ben. Zaten hemen inip yurumek istiyor sipa. Zaten kendisi dengede durup adim atmaya calisiyor bu aralar, emekleme tarih oldu. Cimler mikrop da olsa izin veriyorum istedugi gibi takilmasina. Kum ile oynamaya alisti. Eline cubuk veriyorum kumu karistirip duruyor. Hava kotuyken avmdeki parka gittik. Merdiven cikmayi, esikten inmeyi ogrendi. Sisme bottan aktivite parkuru arastiruyorum simdi.

Çok ihtiyaç duyuyorum biraz yalnız kalmaya ama imkanım olmadıki eşimle ben varım sadece yanında kimsemiz yok kuaföre bile hep birlikte gidiyoruz eşim oğlumla dışarda bekliyo e hal böyle olunca aşırı bağlandık dün ilk defa kreşe verdim 4 saat durdu ilk gün olduğu için 4 saat boyunca ağlamış bende evde ağladım ne tv açtım ne iş yaptım ne ağzıma bi lokma sürebildim o yokken boş boş bakındım sonumuz hayır olsun inşallah biran önce alışırız

Kızım olsa bende benzer bişey yaptırırdım, çok güzel bence

Çimenlere benimde bırakasım var ama, kedi köpek gezmesinden kastım tuvaletlerini fln yapıyor olmaları endişesi:) yani hep etrafa özeniyo dışarıdayken, benimde aklımda hemen o görüntüler canlanıveriyo, dişleride kaşınıyo, elleri ağzına da gidiyo sürekli. Ama muhakkak sizinkiler de böyledir, bıraksammı bende diyorum. Gerçi parklarda bunun kadar bebekleri arabadan bile çıkarmıyolar henüz, biz sallanıyoz kaydıraktan kayıyoruz fln, yine ilerledik bayaa

Flo dan aldım ben ayakkabısını, deri, ortopedik, gayet de güzeldi, 40 lira. Şimdi küçük geliyo zaten, ya yine ordan alırım diyorum, yada yaz aylarında deri terletir diye adidas nike fln bakarım

Kızlar ben ayakabısını ilk adidastan aldım onun dışında hep zara acaba yanlışmı alıyorum.. siz nerden alıyorsunuz.. yaz geliyor yazlık Ne kullancaksınız sandalet tarzı falanmı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…