2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kizlar 2. Dönem tekrar işe başlıyorum oğlum 10 aylık olmak üzere ust iki dişimizde şimdi cikiyor. Ve benim oglum bişey yemiyo sadece anne sütü ile uyuyor. Zaten ondan ayri kalacagim diye icim icimi yiyo bide bisey yemiyo. Ozellikle uyku icin emmek isteyecek. Annem bakacak ama o da cok tecrubeli sayilmaz en son bize bakmis. Napcam bana akil verin. Çok moralim bozuk.

Ben letgo ya koyuyorum satmak istediklerimi
eşimin halasıda gelinliğini koymuş bir sürü sapık mesajlar gelmiş kaldırdı walla :)
bizim evdede fazlalık epey bişiler oldu yer dar almaya devam ediyoruz bakalım nereye kadar yazın köye götürürüm dağıtırım belki satmak hiç aklıma gelmedi walla çünkü çoğu kıyafet

en fazla 1 haftada alışıyorlar özellikle 2 3 gün biraz zorlanır annen... bizim öyle oldu memede uyuyordu hiç sallanmak istemedi işe başlayınca 1 hafta azap geçtş anneme

Hiç sıkıntı yapma . Stres yaparsan o da hisseder işler daha zor olur. Enjn de sonunda uyur, sadece bikaç gün annen bunalir bi süre sonra alisiljr.

Kaç kilo canım, bizde kullanıyoruz da pek içmiyor, grip olduk bide zayıfladı, 7 kiloya düştü (
7700 dü son kontrolde evde tarttım 8100 çıktı doğru tarttıysa mama aldırıyo zaten ağırlaştı belli devam sütü ne katıyorum geçmiş olsun benimki sürekli grip olur boğaz da biz de çok hastalanıyoruz çok antibiyotik grip ilacı kullandık inşallah çabuk atlatır zor oluyo sizin niye kilo almıyo yemiyo mu mama kullanıyodun sen mama içen çocuklar daha kilolu olur biraz da bünye yapı bi de ırsi oluyo ben de böyleymişim takma canı içinde olsun sağlığı yerinde olsun büyüyolar

merhaba canım,
valla iki çocukla artık foruma girmek hayal
bugün tesadüf girdim etiketlemişsin gördüm
evet kızımın 5 aylık falandı genel dr kontrolünde farkedilmişti ancak cerrahi müdahale gerekmeden çocuk cerrahı müdahale etti ve bana her alt açışımda bacaklarını dizden kıvırıp açarak gerdirmemi istedi. birde 2 hafta sabah akşam sürmek üzere bir krem vermişti vajinanın kapalı olup drun açtığı yere..
ve sürekli kontrol ediyorum..

Arkadaşlar mevlid için hediye yapanlar varmı ve nereden neler aldınız, paylaşırsanız sevinirim...
Haftaya cumartesi yapacağım kısmetse...

ben mevlütte kese içinde taş pembe tespih
hacışeriften külah içinde çifte kavrulmuş lokum yaptırmıştım
bunlarıda pembe beyaz puantiyeli karton poşetler içine koyup misafirlere öyle dağtmıştık
salonda olmuştu mevlüt ikramlıklar masalara servis edilmişti.

merhaba kizlar nasilsiniz gorusmeyeli bebisler iyidir umarım:) bizimki grip olmus gece boyu uyumadi yavrum ne yapsam cabuk atlatir

Bizimkide hasta ve ateşli şurup içmiyor kafayı yiycem iyice psikolojim gidiyor doktor illa antibiyotik diyor ama antibiyotik demek bagırsakları mahfetmek demek bizim için Rabbim sen yardım et kendimi çok çaresiz hissediyorum

Ben hala kızamık aşısını yaptıramadım, gitgellerdeyim.. Gerçekten bi hastalığın içinde olup uğraşanlara sabır güç diliyorum, sağlık sistemimiz çok karmaşık
Biz de yaptırmadık sağlık ocağına çağırdı hemşire gittik ikizler gelmiş diğer hemşire onlara yapmış aşı bitmiş ne saçmalık dedim bana gün veriyo ankaraya gidicem tatil dedim orda yaptır dedi yaptırmadım burda yapmaz ki ne bileyim sağlık ocağını burda araba yok neyle gidicem soğuk hava aşıya giderken çocuğu hasta etcez 12.ayda yapılıcakmış bu ay yaptırmayınca bişey olur mu ki

Ben ilk dönem başladım rapor alamadım 5 aylık tı çok zorlandık her gün ağlıyordu ben de sitresliydim yeni yeni alıştı daha sizin büyük ya daha kolay olur benimki de kv den hiçbir şey yemedi aç aç bekledi beni ilk zamanlar zor oluyo ama alışıyo mecburen

Arkadaşlar mevlid için hediye yapanlar varmı ve nereden neler aldınız, paylaşırsanız sevinirim...
Haftaya cumartesi yapacağım kısmetse...
bunlar bizim hediyeliklerimiz. herkeste çok beğenmişti
instagramda bebeksekeri1 di sanırım adresi ama numarası hala kayıtlı bende istersen verebilirim

Eklentiler

• IMG-20160719-WA0000.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 77
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…