2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Gece uyurken yapıyo aynen bırakmıyor bende burnunu sıkıyorum çok canım acıyor ya sabır diyorum napim sağolasın

Gece uyurken yapıyor Cnm dişleriyle emiyo resmen napcam bilemedim sagolasin

Denicem canım kesige İyi gelir mi eczaneye sorarım artık kendim için doktora gitmeyeli 10 Ay oldu napalım sıpalar için katlanıyoruz sagolasin

İlk aylar yaraları olanlar bunları kullandı. Garmastan pomat daha ilac gibi sanırım emzirmeden önce silmen gerekiyor. Lansinoh silmeden emzirebiliyorsun. Bence garmastan al

Canım nisanda çok fazla soğuk olmuyor oyle kazaklar falan almana gerek yok fazla fazla alt üst takımlar alırsın uzun kollu patikli fln üstüne tulum giydirirsin yazın bi çıtçıtlı badyle durmuştu bizim oğlan boy boy alırsın çıtçıtlı
çabuk büyüyorlar çnki hastane çıkışı 1 tane alsan yeterli bnce ben 1 kez giydirdim 2 tane almıştım boşuna küçücük kaldı bi ay sonrasında

ANLADIM canım 1 tane 10lu 2tane 5li hastane çıkışı alayım diyordum 5er tanede zıbın uzun ve kısa olmak üzere.. dediğin gibi yapacağım sağol..

Kızlar bişey danışacağım sizle fikrinizi söylerseniz sevinirim.. oğluma oda yapmıştık şimdi ikincisine odamız kalmadı bnde büyüyünce artık ikisine baştan oda yapim şimdi ikisi bi odada kalsınlar oğlumun odasına ellemiyim diyorum..sadece taşınabilir küçük pratik bi beşik alim diyorum.haksızlık yapmış olurmuyum.. bide kullananız varsa pratik beşik önerebileceğiniz

ANLADIM canım 1 tane 10lu 2tane 5li hastane çıkışı alayım diyordum 5er tanede zıbın uzun ve kısa olmak üzere.. dediğin gibi yapacağım sağol..
Aynen canım pişman olmazsın bence ilk bebeğinse değişik değişik giydirirm dersen alabilirsin ikincide düşünüyorsan oda giyer Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin zamanla alırsın bebeğinle birlikte :)
Sepet beşik mi alsan dicem de en fazla 1 yaşa kadar kullanılıyor galiba park beşik mi alsan ki bence haksızlık fln değil canım ilerde onun istediği gibi güzel düzersin ilerde

Değilmi haksızlık olmaz.. sepet beşik pek istemiyorum.. şöyle yatağa yakın pratik küçük olsa iyi olur..park beşikler pek bilgim yok onlar sallanıyormu acaba

Değilmi haksızlık olmaz.. sepet beşik pek istemiyorum.. şöyle yatağa yakın pratik küçük olsa iyi olur..park beşikler pek bilgim yok onlar sallanıyormu acaba
Evet canım tekerlekleride var sallanıyor sabitleniyor toplanıp küçücük kalıyor fazla yer kaplamıyormuş seyahatler için ideal bşy aslında iyice incelersin oğlunu koyarsın alırken rahat sallanıyor mu diye ses çıkarıyomu sallarken die iyi gibi aslında için rahat olsun bende oda yapmadım kendisi seçer ilerde die bi beşiği dolabı var odası boş duruyor doğru mu yapıyorum bilmiyorum ama kendi oda takımını kendi beğensin istiyorum

Kızlar benim ablam hamile demiştim öncelerden doktoru 3 ve 4 lu test istemiş benim doktoruma git dedim ama dinlemedi beni riskli çıkmış araştırma hastanesine amniyon sıvısı almışlar test için ben pek güvenemedim 2 li test daha yüksek değil miydi güvenilirlik açısından bu sonuçlara göre aldıracaklarmış bebeği çok üzüldüm bi önerisi olan var mı şu amerikaya gönderilen nasıl oluyordu psikolojisi bozulmuş ablamın 4 aylık felan daha bebek

Fetal dna testi. % 99 küsürlerde güvenilirlik. 2500 civarı sanırım şuara fiyatları. Özel sigortalar karşılıyo genelde diye biliyorum. Keşke amniyon sıvısı da hiç aldırmasaymış

Ca

canım biz durduk durduk 3 -4 yane diş birden patlatıyoruz bıgün 13. Gün ishal en az 5 en fazla 10 kez yapıyor günde
Sizin kaç gün sürdü ishaliniz?

Vallahi 1 aya yakın sürdü
Bol bol emzirdim
İstemediği zamanda sürekli teklif ettim gece kaldırdım emzirdim
Her defasında üst değişiyordum, günde 5-6 defA üst değişiyordu

Sağlık ocağında aklı başında birisi çıkmış şükür
3 kuruş para kazanmak için milleti yanlış yönlendirene de yazıklar olsun...
Her defasında yazdım birçok arkadaş da yazdı yaptırmayın yaşında yaptırın şu aşıyı ....

Hiç içim rahat değil ama risk almak da istemiyorum. Sırasını mı bozucam diyorum, bunu yaptırmazsam diğerlerinde aksama olurmu diye. Yaşında tekrar kızamık olucak galiba çünkü. Doktor da kesin yapılmalı dedi, hatta doktor alın gelin aşıyı ben vurucam dedi. Hala bilmiyorum napıcam

Canim benimyatak odasindaki besigim babytech ten cok memnunum.hem tekerlekli hem sallanabiliyor hem kademeli. Gerci biz simdiye kadar sacdece tekerlek kismini kullandik :) bir de kullanim suresi bitince cok yer kaplamiyor bozup ustuste geliyor parcalar.
Haksizlik meselesine gelince.tabi ki haksizlik degil.ama ben senin yerinde olsam ne yapardim diye dusundum bi an. Benim kızının odasi cilekten natura baby yani hem kiza hem erkege uygun.tabi ki hali aksesuar kizima uygun.ve ikinci erkek olsaydi.bizim cocuk odasi buyuk oldugu icin cekmeceli sifonyerden bir tane daha alirdim.hem ic camasiri vesaire ayri olsun hem ust kismi cikip calisma masasi oluyor.ikisine ayri masa olsun diye. Zaten oda uzun yillar kullanilabilecek bir model. Gardrop buyuk.beraber kullanirlar.
Ama onemli bir ayrinti.daha kucukluklerinde bile olsa oglanin odasinda.... Falan gibi cumlelere dikkat edin.alisirsaniz kotu olurr ilerde :)

Yilbasimdan beri ishaliz kan testi vs yapildi temiz. dr a gore dis ama ben yinede israrla kaka tahlili istiycem pztsi. Maflor ve nidazol kullanihoruz ona ragmen duzelmedi. Siz nasil oldunuz dis ciktimi ya da ishal kesildi mi ?

Hamile yogasindaykdn hocaya ve sezeryana girerken dr a sormustum kendini iyi hissediyosan 6.aydan sonra mekik cekebilirsin demisti ikiside

Vallahi 10 dk uyusun diye amuda bile kalkarim halt yesin o akil verenler...

Mekik çekilebiliyor tabiki, bende sezeryan oldum, 2ay sonrasında çekenilirsin dedi. Hatta 5aylıkken pilatese başlamıştım, çok germeyen tüm hareketleri yapıyordum. Yalnız mekik fln o yağların gitmesinde çok etkili olmuyor, senelerdir rejimle sporla uğraşan biri olarak, kilo verdinmi oradakilerde diğerleride gidiyo, diğer türlü mekikle fln bölgesel zayıflama olmuyor. Ben kalori hesabıyla verdim aldığım kiloları, emzirmek müthiş bişey, metabolizmayı acayip hızlandırıyo, o nedenle çok yardımcı

Birde ben sezeryanda göbek kalır lafının kesinlikle yanlış olduğunu okur okur çevremden gördüklerimle inanmazdım, şükürki canlı şahidi oldum. Göbek fln kalmadı. Normal doğumdan o yönüyle hiçbir eksisi yokmuş. Sezeryanı sorun etme yani, emziriyorsan muhakkak bol suyunu eksik etme (ben hala 4 lt içiyorum günde) birde az yemek. Mekik spor yürüyüş yapabilirsrn ne ala, ama ben kısa vadede pek bi faydalarını görmedim

Arkadaşlar mevlid için hediye yapanlar varmı ve nereden neler aldınız, paylaşırsanız sevinirim...
Haftaya cumartesi yapacağım kısmetse...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…