2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
canim benimki de altinda gibi gorunuyor
fakat ultrasonun bakis acisina gore degisecegini dusunuyorum

guzel seyler dusunnnn

Günaydın hamişler. Dün akşam çok kötü oldum. Çok sancım oldu sol tarafımda tarifsiz sancılanmalarım var allah korusun çok korkuyorum ben. Dr.a gidiyorum bugün inş bir sorun yoktur.

Arzumun buharlisinu kullaniyorum cidden isi kolaylastiriyor birde kimyasal birsey kullanmadan mikroplar oluyor

Günaydın hamişler. Dün akşam çok kötü oldum. Çok sancım oldu sol tarafımda tarifsiz sancılanmalarım var allah korusun çok korkuyorum ben. Dr.a gidiyorum bugün inş bir sorun yoktur.

Canim dun benim de ikinci regl baslangic gunumdu, bu donemlerde adet sancisi gibi sancılar oluyormus, dun benimde sol.kasigim cok fenaydi sirtim ama gecti.bugun

Günaydın güzel anneler benim de sabaha kadar bitmeyen hem kasık hemde bacak ağrıları oldu.surekli uyanıp durdum.bide bugün ilk kez sağlık ocağına gidicem belki kalp atışlarıni dinletirler pit pit pit
Bide feci öksürüyorum kızlar ya ne yapabilirim ki geçsin diye

sagda senninki canim erkek oluyormus sagdaysa. tabi bunlar tahmin dogrusunu rabbim bilir.
Valla canım ben üç cocugun ultrasonubu yan yana koydum benim hepsi sağda. O zaman hepsinin erkek olması lazimdi ben oglum da sağ kaşık ağrısı çekiyordum şimdi sol bende ordan tahminde bulunuyorum ilkini hatırlamıyorum.

Kızlar 1 kilo vermisim,
tansiyon normal
Bebis nasil uzulme kiloya bende 3 kilo verdim
Gecmis olsun acik caya karabiber at ic iyi geliyor daha erken saglik ocaginda dinlemek icin canim yani aletler degismediyse ya 16 yada 20.haftada dinlettiriyorlar
Günaydın kızlaaaar saat 11de bebisin kalbini dinlemeye gidicez dua edin benim icin acayip heyecanlıyım uyku tutmadı
Guzel haberlerini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…