2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
canım bende Varım daha önceden de yazmıştım ama gözden kaçtı sanırım :)
Canım gözden kacmamıstır sayı tamamlandı ya 41 e ondan yazılmamıssındır bir kişi düşük yaptı ayrıldı aramızdan onun yerıne ısmını yazıyorum ozman senın her hafta cumaya kadar bir yasin okucaksın okumamazlık olmasın canım sadecee bu haftaya özel iki yasin oku bir 41 yasini bebeklerimize digerini sehıdlerimize bagıslıcaz tamm canım

canim sag sol derken ultrasonda nasil anlicaz
benim de ilki kiz
ikisinin de 6+5 de ultrason goruntuleri var
merak ettim simdi :)

Mrh ,kan sulandirici igneyi aile hekimine yazdirabilirsin devlet oduyor ,ben hamileligim basindan beri vuruyorum

Cnm .bizde esimle hamile kalmadan once birbirimizden uzaklasmistik ,5 senedir mucadele verdik bebek icin ikimizde yiprandik ,uzulduk birbirimizii anlayamaz olduk ,simdi gecmisi unuttuk gitti .esinizle ne kadar uzaklasirsaniz o kadar toplamasi zor olur ,biraz sen adim at biraz o ,mesela msj cek esine benim bebisimin caliskan babasi nasilmis diye ,bak hemen nasil yumusar biz kadinlar hep bizimle ilgilenilsin guzel sozler bize soylensin istiyoruz oysaki onlarda mucadele veriyorlar bizler icin onlarida simartmak lazim

Cok sevindim canim ,allah kucagina almayi nasip etsin,hayirli ugurlu olsun

Bende katılabilir miyim her hafta okurum yadin

Selam kızlar şu cinsiyet muhabbetinden sonra ultrason kağıdına baktım da benim bebeğim kesenin alt kısmına tutunmuş. Burada bir kişinin doktoru olumsuz bi şey söylemişti sanki bu durumla ilgili. Bilen var mı? Normal mi kesenin altına tutunması?

ozgesinan canım ben bir tane okuyabileceğim. Gönüllü arkadaşlar 2.yi benim yerime okusalar olur mu? Çok isterdim şehitlerimiz için de okumak ama ben çok yavaş okuyorum yetiştiremem belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…