2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Bir şey sorayım... karnınızda hiç şişme var mı? Pantalonumu bağladığım yerde bir genişleme var. Rahim büyüyor ya hissediliyor ben de... sizler de durum nasıl?

Akşamları midem çok şişiyor ve rahatsız ediyor beni

Cinsiyetini bende çok merak ediyorum
Aynı şikayetler bende de var. Çabucak midem doluyor. Fazla yiyemiyorum, şişkinlik oluyor... Midem sürekli şiş. Maden suyu içiyorum. Geceleri mutlaka tuvalete çıkıyorum. gün içinde de sık sık çıkıyorum zaten. Mide şikayetlerine Progesteronun sebep olduğunu söyledi doktorum. Rahim kasılmalarını önleyen bu hormon aynı zamanda mide kaslarını da gevşetiyormuş. Bu da reflü gibi (ağza acı su gelmesi) şikayetlere sebep oluyormuş... 12-15. haftadan sonra geçer dedi. Hayırlısıyla şu ilk 3 ayı geçirelim. Sağlıkla...İnşallah.

Tamam canim Allahın izniyle okurum her hafta bu hafta sehitlerimiz icin de okurum Allah yakınlarınlarına dayanma gücü versin.

İyi o zaman bi sorun yok Allahım herkese sağlıklı gebelikler ve evlâtlar versn
Gözün aydın.Biz de cumartesi günü duyduk,muhteşem bir duygu.Rabbim herkese nasip etsin inşallah.Bizimki de 2 cm olmuş :) 8+3 'dük cumartesi günü.Senin kaçıncı hafta?
Benim de 8+3 teşekkür ederim gercektrn harika bir duygu ya

Arkadaşlar ben özel bir okulda öğretmenim yeni dönem ekimde başlıyor bana sıkıntı yaratma ihtimallerine karşı daha işte kimseye söyleyemedin. Az önce de bölümün panosunu yaptık bir arkadaşımla beraber. Cok yoruldum ve de korkuyorum bebişime inşallah bişey olmaz. Uzun boyluyum diy3 tüm uzanmalı işleri benden istiyorlar. Hayırlısıyla atlatsak insallah şu 3 ayı.

İçinizde İstanbul Avrupa yakasında doktor ve hastane önerebilecek olanlarınız var mı? Bundan sonra kendisiyle devam edebileceğim iyi bir doktor arıyorum. Yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar? 2 haftaya doktor bulmam gerekiyor açıkcası

canım Allah tüm polis ve askerlerimizi korusun biz haber izlemeye dayanamıyoruz. Allah yardımcın olsun
bu arada eşinin sözleri de çok gurur verici

günaydınn
kalp atışlarını bebişlerini görenler hayırlı olsun darısı artık ciinsiyetlere
bu arada bende pantolonnların fermuarını kapatmıyorum kocaman bir çengelli iğne var onu takıyorum sıkıştırmasın diye

Canım haklısın... İlk zamanlar öyle oluyor... Ben güya 3-3,5 aylık olana kadar kimseye söylemeyecektim, fakat 7. haftada pes ettim. Herkes, dolayısıyla bütün sülale duydu. Hayırlı olsun telefonları bile aldım, hiç olmadık kişilerden...Ağır hareket ediyorsun neyin var diyorlar, denize girme dedi doktorum, neden denize girmiyorsun, dağ bayır orda burda uzun yürümelere gelemiyorum, niye bizle dolaşmaya gelmiyorsun gibi sorulara maruz kalıp saçmasapan cevaplar vermek durumunda kalınca daha fazla saklayamadım. Sen de dikkat et. Önce sen ve bebeğin. diğer işler sonra....

Kızlar miniğimin kalbini duyduk çok sükür cok mutlu oldum ama dr kanama var biraz dedi agrin oluyomu dedi bende oluyordu kasiklarimda ama rahim buyudugu icin falan saniyordum progestan yazdi gunde iki kere al dinlen cok hareket etme dedi bide bebegin ust tarafindaymis hemen kanama beslenmesini engelleyebilir dedi

canım eskiler uzanma derler vardır bir bildikleri. ilk zamanlar bişeyim yok diye iş yapıyordum kanamam başladı 3 haftadır nasıl pişmanım. keşke belim ağrıyor uzanamam fln deseydin
istanbul da ilçe de önemli canım evine yakın bir yere gitmeye çalış. malum trafik olursa iki saat yolda kalıyorsun. bebişte doğum saatini seçmez.

dikkat et canım geçmişolsun .dışarı kanamam olmadı mı içte mi varmış

Canım ben avrupa yakasında bahcelievler medicana leyla ercana gıdıyorum cok memnunum aradıgın fıyat aralıgı falan varmı dogum ıcın muane ıcın ucuz bir hastane degıl cünkü canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…