2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canım bulundu kişi ama aklımda ol sen yınede eksık cıkarsa söylerım sana hıcbırımız hoca degıLız canım 41 yasınımızı cuma gunu listedeki isimleri sayark bagıslıcaz Rabbım kabul eder inş özel bir dua olmıcak yanı hıcbırımızın gunahlarımızın defi bebeklerimizin saglıdı için kabul et Rabbım derız aklımıza gelenlerı soylerız işte canım

Olur canım ben 2 tane okurum inş. Allah kabul etsin.

İyi akşamlar kızlar şu ultrason kağıdındaki bebiş saga yakn olursa erkek sola yakın olursa kız tezi doğru galiba. Şimdi kızımınkine baktım soldaymış oğlumunkine baktım sagda şimdiki bebişimde solda duruyor. Bakalım tutacakmı bu tez zatn hissettiğimde istediğimde kız. Rabbim hayırlısı versin inş

Hangi aydan itibaren bakıyoruz cnm

Canım ozgesinan bende okurum cumaya kadar iki tane, ancak birbirimizin isimlerini bilmiyoruz ya ilk sayfadaki listeye bir sütun ekleyip onada isimlerimizi mi eklese AzRASILAM . İsimlerimizi okuyup dua edersek daha iyi olur diye düşünüyorum tabi bu bi öneri sadece ne dersiniz kızlar?

Bu carpintilar beni bitirdi
Ayakta duramuyorum sanki kalbim çıkacak yerinden Dr.uma soyluycem bi care bulsun ya. Karnimi doyurmak için ekmek arası bile yapmaya takatim yok

Kızlar sakinim ama size danışmak istiyorum. Lavaboya gittim beyaz olan akıntım pembemsi renkte geldi ama çok çok hafif. Doktoru aramalımıyım yoksa takip edip duruma göre mi gideyim bilemedim var mı bilgisi olan.

canım bende Varım daha önceden de yazmıştım ama gözden kaçtı sanırım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…