2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canim benim kizim gunduz uykularini odasinda uyuyor.gece bazen yanimda bazen yatak odasindaki besiginde. Ben de teeee hamile kalmadan once 6 aydan sonra ayiririm diyordum.ama su an cok erken buluyorum vs. Aslinda odasini cooooook seviyor kizim. Tum gun orda takiliyor nerdeyse. Orda uyandiginda o kadar mutlu ki gunduzleri.etrafina bakip bakip seviniyor. Belki gece de yatirsam sorun olmayacak ama ben ozlerim

Cok gecmis olsun canim. Insallah oglusa vecmez.yaa dis cikarmadan once boyle atesli geceler mi oluyor.

Bende o kitabi alicam buhaftasonu face den de takip ediyorum hoşuma gidiyor

Cok gecmis olsun canim. Insallah oglusa vecmez.yaa dis cikarmadan once boyle atesli geceler mi oluyor.
Sağolasın canım inşallah fazla yaklaşmamaya çaşılıyorm doktora gittiğimde hiç bşyi yok dedi diştendir diye düşünüyorum zatn minik bi patlak var ama dişi göremedim henüz ne zaman çıkar bilmyrm bu ilk dişte böyle olduysak diğerlerini düşünemiyorum Allah yardımcısı olsun bebişlerimizn aslında ateşsiz çıkaran da vardır bünyeyle alakalıdır heralde çok narin bizim oğluş nazlı kız gibi :)

Can'ım diş o kadar Ateş yapmazmış doktor demişti hafif başı yanar diye bizim 4 tane oldu dişimiz ve gerçekten zor patladı geçen hafta hastaydık ben hastalandım önce iki gün uyumadım kızımda uyumadı sabah a karşı uyumuşuz ben yorgunluktan sanıyordum bi kalktım kızımın ateşi39.5 hemen doktora gittik ama bende acayip bir vicdan azabı var Nasıl fark edemedin neden uyudum diye şimdi şükür Ateşi atlattık ama kendime çok kızıyorum ne kötü bir anneyim Nasıl uyurum diye

Evet canım diş sebebiyle olan ateşler 38 i geçmezmiş geçmiş olsun sizede inan günlerdir bende uyuyamıyorum belim kopuyor ağrıdan tutulup kalcm bi gun diye korkuyrm zorlanmaya başladım abartmıyorum tam 2 saat oluyor sallıyorum uyumuyor huysuzlanıyor emziriyorum karnı doyunca onuda istemiyor doktor bşyi yok bunun diyor napayım bilemedim şu 10 aydır uyumayı o kadar çok özledim ki bıraksalar 2gun kesintisiz uyurum o derece Allah bundan aşağı etmesin tbki şükürler olsun bu halimize de

Bi dönem bizde öyleydik saglık ocağının verdiği d vitamini dokunuyormuş megersem 2 saat sallamak nedir bilirim uyuyunca daha 15 dk sonra kalkardı Allah yardımcın olsun kuzum çok zor

Bi dönem bizde öyleydik saglık ocağının verdiği d vitamini dokunuyormuş megersem 2 saat sallamak nedir bilirim uyuyunca daha 15 dk sonra kalkardı Allah yardımcın olsun kuzum çok zor
Aaa bizde sağlık ocağının verdiğini kullanıyoruz monovit o mu dokunmaya başladı acaba önceden bşy yoktu ama sağol canım bnm Allah razı olsun hepimizin yardımcısı olsun bebiş büyütmek hem çok güzel hem de çok zor bşy

Bilemiyorum kuzum bizim ki alerjik ya çılgına çeviyordu salla salla uyumuyordu uyusada az az kesince düzelmişti

Benim üstün zekalı kayınvalide geldi vicdan azabı gibi yemin ederim. Çocuğun yemeği çok tatsizmis bir parçacık tuz şeker atacakmışım. Ne varmış az bisey badem ezmesi yese ne varmış sanki. Insanlar neden bu kadar gerizekalı ben çocuğumun kötülüğünü mu isterim şeker tuz vermiyorum diye tatsizmis da doymazmış böyle bi zeka var mi ya. Badem ezmesi bana dokunuyor çocuk nasıl yer ya. Allah im sen sabır ver bunlara da akıl. Hele alerjisi varsa diyorum suratıma bakıyor. Ben marmelat vermişim ben marmelat verdim de şekersiz diyorum inanmıyor

Vay arkadaş çıkmayan diş yapmışlar
Toplamda 6.cı diş, üstte 4.cü diş çıkmıyor arkadaş , yeri yumuşak ucu morarmış 2 gündür anne pert kafamı hissetmiyorum artık uykusuzluktan , çocuğumda helak oldu, ne zor süreçmiş yahu ... ilaçda fayda etmiyor kehribarda :///

Duyma canım duyma cevap da verme anlamıyorlar anlamıyorlar ....
geçen gittik çocuğa yemek yedircem çorba yapıyorum hazırda var dedi yok dedim yağ tuz koymuyorum ben onun yağı ayrı, bundada yok dedi, vermiş kaşla göz arasında 2 kaşık kustu çocuk, buyrun dedim yaptığım çorbayı içti afiyetle ...

Kehribar da mi fayda etmiyor ben de alsam ise yarar mi diyordum bizimkinin 2 dışı var ama bu ara yine hiç durmuyor ne gece ne gündüz

Bi tek onlar biliyor bi tek onlar düşünüyor çünkü, anlamıyorlar neden yediği şeylerin ayrı olduğunu. Titizlendikce de saçma geliyor onlara. Kendi adıma herseyde bu kadar kimyasal varken kendim için olmasa da oğluma doğalını bulmaya çalışıyorum ne yapalım elimizden ne gelirse o, anlamıyorlarsa da saygı duysalar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…