2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Bizim babanıza gore zaten biseyi yok okadar kan almaya gotursem beni keser heralde bide testlerde güvenilir değil diyo başka bi doktor yok canm ben yunlude giydirdim yok kabaran bi yeri yok hersey yasak ama anlamadimki atıyorum ceviz gibi yararlı biseye alerjisi yoksa ben niye ceviz vermeyimm dimi özel mama icmiyo zayıfladı iştahı gitti ben zaten bise yememekten mahvoldum neye alerjisi var benim bulmam imkansız tepki vermiyo vücudu onbeş gün diyet yaptik gene aynı huysuzbu sefer ben manyaga bağladım acaba salataliktanmi rokadanmi sundanmi bundanmi ozaman benim hicbise yememem lazım ve sonuç sütümde kesiliyor cok çaresiz kaldim
sen götür bence tatlım .. valla erkeklere kalsa ..
biz herşeyi abartıyoruz

Canim sehriye cok iri degilki ve pisince yumusak oluyor. bunlari rahat yiyebilmesi lazim. oglum dun sekiz aylik oldu artik kati seyleri bile ezip veriyorum. yavas yavas alistir cani. korkma. emdikleri icin damaklari cok guclu zaten
yutar canım yaa kızım akşamları bız ne yersek onu yıyor artık 8,5 aylık su an gunduz bıldıgın kahvaltıda zeytın vs yıyor tek yaptıgım zeytını ıkıye bolmek o kadar yanı damaklarıyla rahatca parcalayıp yutuyorlar...

Zamanı vardır annesi. Zaten bir yaşına kadar ana besin anne sütü olacak. Ondan sonra belki birden iştahlanır seninki de:) Kan ilacı kullanıyor musun bu arada ben kullanmıyorum.
Kullanıyoruz canım kan değerleri alt sınıra yakın çıktı. Bende memeye güvendiğimdenn sakin yaklaşıyorum. Sabırlaaaa bekliyorum :)

Bizimki başkasının kucağındayken beni gördüğünde ağlıyor beni istiyor :) nasıl güzel bi duygu
Gel gel yapmayı yeni öğreniyor yapıyordu ama şimdi benimle birlikte yapıyor artık.. bazen biz anneler çok şey bekliyoruz tosunlardan :emir_bebek::KK200:

Ugrasirlar canim ugrasirlar. Kendi kendine gayet guzel yiyen kizima bugun bi ara arkami döndum buzdolabina bi sey koydum.tekrar onume dondugumde kv karsisina oturmus kofteleri agzina tikistiriyodu.yavrum bana kurtar beni der gibi bakiyodu. Ben şok. Halbuki her seferinde guzel alistrdigim icin tebrik ederdi. Bazen hey hey leri mi tutuyo ne.
Heyheyler bi gün bize de gelir elbet,dikkat etcekler.simdilik gülüyorum hallerine amaan kıskanclar:KK66:

Bizde diş kritiği devam,patlayamadı üstler.gece yanında yatcam bi müddet.10dk'da bir uyanmalara basladık,gece 3e kadar ugraştık ,kucagmda uyudu kuzucuk sabaha kadar. calpol vereyim diyorum bi cay kaşıgı yatmadan önce
Bi de emiyo durup durup memeyi alıyo eline,inceleyip duruyo.âlemler:KK66:

Kansızlık çıkmazsa kullanma zaten. Doktorun biri bana kullan dedi ama kabızlık ishal bulantı yaparsa kullanmıcakmışım. Ee demekki kullanmasakta olucak. Kan değerleri belli olsun ona göre kullancam bende
İcim rahatladı biraz daha:KK66:kabız olunca kullanma diyenini ilk defa duydum bravo.:KK9:hicbir yöntem ,demir ilacı alıyoken kabızlıgı gecirmiyor,ben kendim icin bı ilac bulmustm -magnesie- ama 1yasından önce bebeklere önerilmiyomuş

Kızlar bşy soracağım bizim oğlan zümrüt yeşili ve miğde bulandıracak kadar kötü kokan kakalar yapmaya başladı bazen normale dönüyor ama 5 kakanın 3 u böyle diyebilirim dişten olabilir mi neyin nesi şmdi bu farklı bşy de vermiyorum üşütür diyorlar ama sanmıyorum üşüdüğünü huzursuzluk hat safhada 2 haftadır uykusuzluk vs. Diş belirtilerinin hepsi var ateş de olmuştu ama diş yok henüz kızarma kabarma da yok gibi sık kaka da yapıyor günde 5 kere azar azar da olsa yapıyor taşındığımz için hastaneye kaka yetiştirmem zor bide yalnızım bi fikir alym nedir bu diş mi gelecek yakında

Kızlar bşy soracağım bizim oğlan zümrüt yeşili ve miğde bulandıracak kadar kötü kokan kakalar yapmaya başladı bazen normale dönüyor ama 5 kakanın 3 u böyle diyebilirim dişten olabilir mi neyin nesi şmdi bu farklı bşy de vermiyorum üşütür diyorlar ama sanmıyorum üşüdüğünü huzursuzluk hat safhada 2 haftadır uykusuzluk vs. Diş belirtilerinin hepsi var ateş de olmuştu ama diş yok henüz kızarma kabarma da yok gibi sık kaka da yapıyor günde 5 kere azar azar da olsa yapıyor taşındığımz için hastaneye kaka yetiştirmem zor bide yalnızım bi fikir alym nedir bu diş mi gelecek yakında
Dedigin kaka biz de demir ilacini kullaninca oluyor canim. Kullanmiyoruz o yuzden. Ama sizde olsa daha once farkedersin herhalde.

Pazartesi 9 aylık kontrolümüz de kilomuz 8.700 gr boyumuz 71 cm ve baş çevresi 44 cm ölçülmüştür kilo yeterli denildi bebiş yemiyor zorla veriyorum tüm ay sadece 200 gr almış ve iyi diyor dr emekleme var yerden kendi kalkamıyo herşeyi taklit ediyo dolap kapaklarını açıyo fişleri çıkarıyo kabloları çekiyo söküyo laptopu lablosundan tuttuğu gibi çekti ve sehpadan düşürdü abi abla diyo ama taklit bizde böyle gelişim erken doğdu 6 nisan doğacaktı 18 mart doğdu

Bizimki başkasının kucağındayken beni gördüğünde ağlıyor beni istiyor :) nasıl güzel bi duygu
Gel gel yapmayı yeni öğreniyor yapıyordu ama şimdi benimle birlikte yapıyor artık.. bazen biz anneler çok şey bekliyoruz tosunlardan :emir_bebek::KK200:
oy allah yardımcın olsun hamişsin...

Pazartesi 9 aylık kontrolümüz de kilomuz 8.700 gr boyumuz 71 cm ve baş çevresi 44 cm ölçülmüştür kilo yeterli denildi bebiş yemiyor zorla veriyorum tüm ay sadece 200 gr almış ve iyi diyor dr emekleme var yerden kendi kalkamıyo herşeyi taklit ediyo dolap kapaklarını açıyo fişleri çıkarıyo kabloları çekiyo söküyo laptopu lablosundan tuttuğu gibi çekti ve sehpadan düşürdü abi abla diyo ama taklit bizde böyle gelişim erken doğdu 6 nisan doğacaktı 18 mart doğdu
oy benim de öyle.. devamlı kendi kendine bişiler söylüyor...
oyuncak aldık bir sürü onun aklı terlik kabloda..
dünden beri halıları kaldırıp kenarlarını ısırıyor

Dedigin kaka biz de demir ilacini kullaninca oluyor canim. Kullanmiyoruz o yuzden. Ama sizde olsa daha once farkedersin herhalde.
Canım bizde kullanıyoruz vitamin demir ama kakada değişikliğe sebep olmuyor denilmişti oluyor mu acaba notrigen ferromixin kullanıyoruz KardelenRuzgar KardelenRuzgar sende bundan kullanıyordn sanırım oluyor mu sizde acaba arada bi yeşil kaka

Cnm merhaba ayni sorun benim oglumdada olmustu doktora goturduk tahlilde mikrop kaptiginu soledi bu ara ek besine gectiklerinden ne kdr hassas davransakta bazi besinden mikrop kapabiliolar bence doktora goturmende fayda var

Cnm merhaba ayni sorun benim oglumdada olmustu doktora goturduk tahlilde mikrop kaptiginu soledi bu ara ek besine gectiklerinden ne kdr hassas davransakta bazi besinden mikrop kapabiliolar bence doktora goturmende fayda var
Merhaba canım bilmyrm ki mikrop olabilr mi sadece yeşil kakası mukus kan vs. Yok arada bi sarı oluyor arada yeşil vitaminden şüphelenmeye başladım yapmaz dediler ama demir kakasını değiştirmiş olabilir belki inşallah mikrop fln yoktur hemen antibiyotik verirler kesin yalnız olduğum için gidemiyorum doktora hastanede uzak ctesi gideriz geçmezse bklm umarım geçer

X