2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Diş sıkıntısı dır çünkü bizim ufaklık da geceleri düzenliydi uykusu taaa ki dişler baslayana kadr 4 disimiz var uyku düzeni diye birşey kalmadı sabaha kada4 kaç kere uyanıyor sayamiyorum tek başına çocuk büyütmek çok sormuş evde babamız bile işi bahane edip gece hayatta kalkmaz ben gece su içim diye mutfağa gittim cocuk uyandı ağlar gibi mirildaniyor Bartu oğlum sus babacim diyor gozude kapalı hiç demiyorki kalkayim bi bakayım yok anam çocuk doğunca sadece annenin çocuğu oluyor erkek milleti kaciyor
sızlerde de var kızlar hata; alıp babaya atıvereceksınız bakın nasıl bakıyorlar, benım esımde gece falan kalkmaz yada haftasonu sabahları uyumayı tercıh eder ama ben bırakıyorum yanına ben bı mama yapayım benım azcık ısım var falan fılan bakmak zorunda kalıyor...kı normalde sever oyun oynar falan ama bunlarla iş bitmiyor kı...
bırde benım kızım ınatcı bır cocuk koç burcu-yukselenı de ıkızler sız dusunun bır aglarken sanıyesıne gulebılıyor bu kadarda dengesısız :KK66:))
ınsanın bazen sabrını da zorluyor :KK66:

sızlerde de var kızlar hata; alıp babaya atıvereceksınız bakın nasıl bakıyorlar, benım esımde gece falan kalkmaz yada haftasonu sabahları uyumayı tercıh eder ama ben bırakıyorum yanına ben bı mama yapayım benım azcık ısım var falan fılan bakmak zorunda kalıyor...kı normalde sever oyun oynar falan ama bunlarla iş bitmiyor kı...
bırde benım kızım ınatcı bır cocuk koç burcu-yukselenı de ıkızler sız dusunun bır aglarken sanıyesıne gulebılıyor bu kadarda dengesısız :KK66:))
ınsanın bazen sabrını da zorluyor :KK66:
Merak etme canım bi tane de bende var o dengesiz bebeden.aglıyo gözunde yaş,bi hareketime gülüveriyo.ama boga bizim ki,inat cok.yanlış ayda dogurmuşuz:KK66:

Bugün 8 aylık kontroldeydik hiç kilo almamış zayıflamış hatta 100gr çok moralim bozuldu tahlil yapıldı kan idrar hiçbişey çıkmadı 3 aydır uyumuyo çocuk doğru düzgün gittikçe kötü oluyo sabah 5 6 da uyuduğu oluyo bu çocuk kilo alır mı aç mı diyo doktor herşeyi yediriyorum beni de emiyo aç çocuk ağlar durmaz bu ağlamıyo sadece uyumak istemiyo Boyumuz 1 cm uzamış bizim gibi var mı 7400 kilomuz 70 cm Boyumuz çocuk büyümüyo ya uyku ilacı verdi onu vercez bugün inşallah uyur

Canım kiloyu çok sorun etme. Aşırı kilo almasindan iyidir. Bizim dr bu ara zayıf bebek moda hiç kafana takma 0 -2 yaş arası çok kilolu bebeklerin yetiskinliginde kalp şeker tansiyon hastalıkları daha çok görülüyor dedi.

Ya ben be körmüşüm bu adamın neyine inanıp güvenip evlenmişim daha birde çocuk yapmışım herşey iyi günde güzelmiş kötü gün olunca gördük gerçeği sabahtan beri açım kızı daha yeni uyuttum ve yemek yapıcam kendisi meyvesini yedi ya ben çok vicdan sahibiyim yada bu adam çok vicdansız acımasız iki dakika ben bakayım demiyor hakkımı helal etmiyorum bu yaptıklarını bu dünyada kimse bana unutturamaz herşey kızım için

Canım hiç mi bakmıyor ya. Yani sevmiyor mu bile.

Screenshot_2016-12-03-19-22-16.png
bu hafta sonu ct- pazar günü 12 arkadaşımla birlikte izmit ganita cafede kermes yapıyoruz. inş.
acevde çalışan gül arkadaşım okullardan yardıma muhtaç çocukların listesini aldı.
toplanan paraylada o çoçklara bot ve mont alıcaz
hiçbir siyasi parti ve cemaate bağlı bir kermes değil . 13 çılğın anneden çıkan bir fikir
sizi ve arkadaşlarınızi bekliyorum
izmitli hemşerilerim

Günaydınlar.

Herkeste diş sorunu. Bizimde 29 ekimde ilk diş çıktı başka yok :) şimdiye kadar 4 tane olmalıydı. Her çocuk nevi şahsına münhasır:) gece sürekli uyanmaya devam dün ek gıda vermedim hiç acaba oda mı ağır geliyor diye düşündüm sanki daha rahat gibiydi. Bugünde sadece bi çorba verip gözlemlemeyi düşünüyorum.

Kızlar geniz akıntısı nasil oluyor?gece emerken cok zorlandı,burnu tıkanıyo.ya dis ya da hasta oluyo bilemedim.
deniz suyu olarak sprey kullanan varsa arkasını yazabilir mi

Kızlar geniz akıntısı nasil oluyor?gece emerken cok zorlandı,burnu tıkanıyo.ya dis ya da hasta oluyo bilemedim.
deniz suyu olarak sprey kullanan varsa arkasını yazabilir mi
Canım biz bu sorundan çok çektik sümük var gibi ama çekiyorsun bşy yok boğazına akıyo tıkanıyor yavrucaklar doktor bize sabah akşam rhinfant diye bi burun spreyi verdi aralarda xlear ile nemlendir burnunu demişti tbi doktorunuza danışıp kullanmalısn geçmiş olsun 2 haftada anca geçti bizim

Canım biz bu sorundan çok çektik sümük var gibi ama çekiyorsun bşy yok boğazına akıyo tıkanıyor yavrucaklar doktor bize sabah akşam rhinfant diye bi burun spreyi verdi aralarda xlear ile nemlendir burnunu demişti tbi doktorunuza danışıp kullanmalısn geçmiş olsun 2 haftada anca geçti bizim
Hay allah òyle bizim de,hep sümük.devam ederse saglık ocagna götureyim bari.tesekkurler

Kehribar kolye kullananlar vardı kizlar. Ben de alsam mi diyorum.gecen bi ark in oglu takiyor 21 aylik.hic cikartmiyorum cok rahatlatiyor dedi. Eger dedigi gibiyse alayim bari netten.

Eveet phymer burun spreyimizi aldık(daha önce alsaymışım keşke),calpolumuzu yeniledik 2aydan fazla kullanmayın,etkisi azalıyor dedi eczacı.
üst dişler icin hazırız ,ateş yaptı ,cok huysuz,burnu tıkalı ,gece de uyumayacak sanırım.alt disler zorlamadan cıkmıstı bu öyle gelmiyoor

Eveet phymer burun spreyimizi aldık(daha önce alsaymışım keşke),calpolumuzu yeniledik 2aydan fazla kullanmayın,etkisi azalıyor dedi eczacı.
üst dişler icin hazırız ,ateş yaptı ,cok huysuz,burnu tıkalı ,gece de uyumayacak sanırım.alt disler zorlamadan cıkmıstı bu öyle gelmiyoor
Dis gelirken burun tikanikligi ya da akintisi oluyor mu.elif cigin aksam tikaliydi.bugunde akti biraz.

Benim guzel arkadaslarim aylar sonra tekrar merhaba,
Oyle atraksiyonu bitmez bi hayatim var ki benim bir turlu girip de yazanadim simdi de bosanma arefesindeyim...
Atlas bey hatirlarsaniz dogmak istememiste 43.haftamda dogmustu bu ayin 14unde 8aylik olcak 6.ayinda alt iki disi cikti ne ates ne ishal ne agri sizi aglama hic ama hic bisi olmadi bir gun tesadufen elimi isirdi da aaa dedim disleri cikmis :) iki gun once de ust iki disimiz cikti

X