2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
bizdede aynı artık. odasının önünden geçerken fare gibiyim resmen görmesin diye uğraşıyorum. bide artık bizi görünce hemen ellerini havaya kaldırıyo alın beni istiyo. arkamızdan ağlıyo

Oğlum esofman pijama iplerini görmesin hemen çekiyor oynuyor bugun kendi eşofmandakini farketti çekmeye çalışıyotdu.:) bizimki oyuncakları pek sevmiyor sanırım ilgisi hep başka şeylerde

Blw yontemini cok uygulamak istedim fakat o cesareti goremedim kendimde en ufak puturlu bisey geldigi gibi ogurmeye basliyor sonrasinda kusma nasil alistircam onu da bilmuyorum puturlu seyler yiyemiyoruz 7 aylik olduk bugun boyumuz 74 cm kilo 9.5

A after_before canimmm buralardayım. ancak gece okumaya fırsat buluyorum. onda da uyuyakalıyorum.

Kosturmacayla geçiyor günlerimiz...ücretsiz almadığıma bin pişmanım. sabah 6 buçuk gibi kalkıyoruz. oglani emzirio altını alıp mutfağa geçiyoruz. Ben kahvaltı hazırlarken sohbet ediyoruz onla...kahvaltıyı yerken bi yandan süt sağıyorum. taze süt içsin benim arkamdan diye...8 e doğru annene geliyor. Ben 5 dk içinde giyinip apar topar trafiğe dalip okula yetişmeye çalışıyorum. her gün aynı atraksiyon. okula gidince de, 3.sinif ,şikayetler şikayetler offf böyle kafam kazan oluyor. Allahtan 4 saat girip geliyorum.

Öğleden sonrada sipamla vakit geçiriyoruz.

Oğlus sağolsun beni üzmeyen bi bebek. Hiç ağlama bilmiyor. huysuzlugu yok. Zaten huysuz olsa bırakmazdım. evde çok hareketli .kıpır kıpır. şu anda emekliyor ve tutunup kalkma çabası içinde. bir kaç saniye ayakta durup düşüyor.
Evde kıpır kıpır bağırıp çağıran hareketli oğlum, dışarda süt dökmüş kedi gibi. sessiz sakince etrafı izliyor. Bebek arabasında uyuyor. ana oğul arabayla dışarı çıkabiliyoruz. Ben araba kullanırken oto koltuğunda sessizce etrafa bakınıyor. bu da beni çok mutlu ediyor. alısmazsa beni isterse diye çok korkuyordum ama beni gördüğü için sanırım yanına istemiyor.

Deli gibi dişleri kaşınıyor ama hala yok.

Kilomuz 8 kg oldu. Ek gıda bazen klasik bazen blw olduğu kadar. canının istediği şeyleri çok güzel yiyor. Bazen de ogurup ne yediyse kusuyor.

Amma çok biriktirmişim. Burda kesiyorum. sizi seviyorum.

Kızlar bu blw ne ola kiii :)

Deme öyle eskişehirliyim ama 2004ten beri hep başka şehirlerde yaşayıp çalışmak durumunda kaldım... gerçi şu an bilecikteyim çok yakın ama eskişehirde yaşamak isterdim... Neyse ki haftasonu ananedeyiz
Bende Eskişehirliyim canım, olsun yakınmışsın buna da şükür.... kızın mı var oğlan mı?

Canlar yalsanın hesabı pasif ne yazık ki artık aramızda değil...

Kizlar tecrubenize ihtiyacim var.sarjli el süpürgesi ve blender seti almak istiyorum. performanslari onemli ama daha da onemlisi sessiz olmalari.

Kizlar Merhaba. Ek gıdaya yeni yeni uyum sağlamaya başladık. ama açık söylemeliyim ki zorladı bayagi bizim. bisküvi filan vermiyorum ama ben. yoğurt yumurta sarısı çorbalar vs. Hala destekli oturma yok emekleme yok.

Bu arada bebeğim bir süredir bizi severken fazla sıkıyor. hatta canımiz yanıyor. ne yapsak bilemedik

2 ay once yazdkklarimi tekrarlamissin. hayirli olsun aramiza hosgeldin. kizima ihanet ediyorum duygusunu hala atlatamadim. muhtemelen 2.yi kucagima alana dek bu his bitmeyecek. sen bide gonullu cikmissin bu yola uzulme artik.. yenid3n bebek kokacak evlerimiz bunu dusun sadeece yoksa iş, icinden cikilmaz hale geliyor

Hamile kaldim senin yuzunden, sen olmasan bu bebek olmaz bende kizima doyardim diyip bosamaya kalktim herifi 20 gun once ayol :)))

bebeğiniz ne kadarlıkken hamile kaldınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…