2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
E esmsbn maliyeci misin? Annemde 30 yıllık maliyeci biliyorum işinizin yoğunluğu emekli olacak hala yoğun hala yoğun :) uzman mısın maliye de
E esmsbn
Bende müşavirim çok çektik maliyecilerden :) çok acayip istekleri olurdu inceleme dönemlerinde, bir defasında 310 sf exel dökümü hazırlamıştım bakmadı bile neyseki mesleğe devam etmiyorum :) sigortacı oldum ...

Ozaman iş başa düşer
Hediye çekilişine katılmak isteyen bu mesajın altında yazarsa sevinirim kızlar, yine özelden adres bilgilerini iletirsiniz birbirinize ....

Kızlar slm 9 yaşındaki kızım larenjıt midir ne zıkkımdır ondan oldu
Salı akşam bir öksürük başladı bizde ben böyle bir sey görmedim
Hiç durmadan kuru kuru öksürüyor hiç abartmıyorum 1 dk sı yok ki öksürüksüz geçsin
Benim içim liğme liğme oldu artık dayanamıyorum ama dayanmak zorundayım
Bitki meyve çayları kaynat ballı karışımlar viks sıcak kompress vs ne yaptımsa olmadı
Çarşamba sabahtan dr a gittiler babasıyla dr antibiyotik öksürük şurubu sprey falan vermiş iğne vurmuş hava vermişler ben şimdi 3. Doz antibiyotiğini verdim
Ama bir nebze olsun iyileşme emaresi yok
Çok canım sıkkın
Anne olmak gerçekten çok zor bunu 2 çocuğum olunca daha da iyi anladım
Bu tarz bi öksürük Başına gelen var mı tavsiyesi olan?
1 tane ayetel kürside ben istiyorum sizlerden şifası için

Benimde farenjitim var ve çok hastayım 3 gündür ,berbattır , oğlumda öksürmeye başlamıştı PROSPAN verdim sabah akşam ıhlamur hoşaf bol meyve şükür ilerlemeden boğazı kurtardık ama burun tıkanıklığı var biraz, onada dikkat ediyorum açıyorum çekiyorum sürekli
Çok geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun canım inşallah çabuk iyileşir okuruz tbki

Canım aynen kapalı @yalsa hesabı merak ettim bende

Her yolu deneyeceğiz artk kendi yemesini istiyorum ben ne kadar uğraşıyorsam o kdr yemek istemiyor istese de yemiyor ama emmesi iyi çok şükür yoksa işimiz zor olur du

Teşekkür ederim cnm sanada çok geçmiş olsun oğlunada Allah şifa versin inşallah
Faranjıtte kötüdür bilirim şimdi laranjitle de tanıştık daha neler görücez bilmiyorum Allah beterinden saklasın

ben giriyorum sonra günlerce pcyi elime alamıyorum nasıl geçmiş kaç gündür bakmamışım. benim kızım 5 nisan doğumlu 2 alt dişi 5. ayda çıktı hissetmedik bile kehribar kolyesi var doğduğundan beri

muz yedi mi? muz kakası da öyle çıkıyor

Mama sandalyesini benim kızım da sevmiyor.Daralıyor çocuk sandalyede.Serbest serbest gezip tozmak istiyor

ekstra soguk terleme ates varsa bronsıte cevırmıs olabılır, yıllardır farenjıt hastasıyım en ıyı caresı bol sıvı tuketmek ve agız gargaraları cok ıyı gelıyor ve ne yazıkkı antıbıyotıksız gecmıyor ;(

BU Çocuk ek gıdaya yaşında geçecek sanırım:/ muhallebi verdim içine pekmezde kattım yok yemiyor üstümü başımı batırdı bide. Patates havuç verdim sonra patatesten biraz aldı oda parçalı olunca yutamadı öğürmeye başladı aklımı alıyor ozamanlar.
Blw yapanları tebrik ediyOrum gerçekten bilmiyorum o öğürme olayını yaşıyormusunuz ama benden ter boşalıyor o an :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…