2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Birde kızlar kimseye vesvese vermek degil amacım ama yegenimin havuç parçası sokuk borusuna kaçmıştı hırıltılı nefesle ablam anlamıştı kuzucuk ameliyat olmak zorunda kaldı Allah korusun geçen aylarda da eşimin iş yaptıgı birinin çocugunun genzine ceviz kaçmış 1 yaşında çocuk hastanade yattı nefessiz kaldıgından biz tedbirimizi alalımda gerisi Allah a kalmış

Benim de yüz üstü yatmaya bayılıyor, gece de gündüz oynarken de. Onun haricinde dik oturuyor, oyuncaklarına uzanıyor. Bi de doktora söylediğimde dönmüyor diye, senin kucağındayken dönüyor mu? Yani belden yukarısını çeviriyor mu diye sormuştu bana

Ay inşallah ne güzel olur silvrideym bende beyler evdeyken küçük bir kaçamak fena olmaz hani :)

Merhaba kizzzlaaarr benimde oglusum 14 nisan doğumlu . İlk başta baya kolikti ama suan düzene girdik diyebilirim. Ben ankarada doğum yaptım suan başka bi ildeyiz. Bakalım tayin dönemi bizi nereye sürükleyecek. Sizler Nasılsıniz bakalım tanisalım kaynasalim

Merhaba canım bende mama sandalyesi ni yeni aldım tam alışamadı.

Hayırlı sabahlar cümleten..Bu minik kız erkenden kaldırıyor beni,5:30 da bi gözümü açtım,yanımda agulayan bir kız var,boncuk boncuk bakıyor,kızım dedim,daha sabah olmadı,uyu..yok annecim uykum yok dercesine uğraştırdı beni,neyse uyudu derken,ezan okundu,eee uykum kaçtı,birazdan abimiz kalkacak,kahvaltı-okul...Gideyim abimizi uyandırmaya...

Hoşgeldiniz aramıza...Benim de 11 Nisan doğumlu bir kızım var..

Hoşbuldum canimm . Benimki de çok erken uyandırıyor şimdi kahvalti hazırlayacagim minigime. Çok zorlandim başta bebek bakmak kolay degil. Yanınızda mi uyuyo kizce☺
Yanımızda evet,bazen beşiğinde,bazen bizim yatakta...Hiç kolay değil bebiş bakımı..Geçenlerde çay yaptım,içemedim bir türlü,yakındım,ya bi çay içirmedin kızım diye,abisi hemen,anne olmak kolay mı diyor,afacan bilmiş :)

Evt çeviriyor hatta kucağımda daha hareketli arkasına önüne dönüyor sürekli bu hareketleri yapıyor düşürecem bi gün diyorum

Günaydın kızlar 4te uyandık az önce yatırdım onu ben tabi o yatmışken temizlik yapiyim.. bi kaç sorum var kıymalı corbalara gecen varmı.. bide kaç saat aralıklarla besliyorsunuz bizimki maşallah iştahlı zaten kilolu mamadan dolayı..
Mesela ben sabah 6 mama veriyorum iki ikibucuk saat sonra kahvaltı tekrar ikiikibucuk saat sonra mama tekrar corba yada meyve.. bi mama bi ekgıda veriyorum acaba dıoyruö acıkıncamı veriyım yoksa saat tutmam iyimi siz nasıl yapıyorsunuz..

Kıymalı çorba veriyorum canım ben genelde patates havuç kabak koyuyorum bide kuzu kıyma nin içine ince bulgur koyuyorum köfte biçimine getiriyorum atıyorum içine sonra pişirme blendirdan geçiriyorum zeytinyagi koyup yediriyorum

Oyy çok tatlı ... ben yanımda hiç yatırmadim bide ona alisirsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…