2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canım delik olması lazım aslında beşikte bizimki delikliydi yoksa da açabilirsin küçük bi delik ipin denk geldiği yerlere

İnşallah canm senin bebişede şifa olsun..

Canım delik olması lazım aslında beşikte bizimki delikliydi yoksa da açabilirsin küçük bi delik ipin denk geldiği yerlere
Bu delmeyi nasil yapabilecegim hakkinda fkkrin var mi
Esim cok beceriksizdir ben yapabilirmiyimki bide alet falan lazim olur herhalde

Kızlar çatlaklarınıza hangi kremi kullandınız memnun kaldınız mı?
Daha dun dogum catlaklarini vicks le gecirdjgini yazmis biri fcbkta bir grupta ama nasil oldugunu okumafim. cok sukur 1. catlaksiz lekesiz miss gibi geldi bakalim 2.beni ne hale sokacak

Maalesef kızımın patatese alerjisi bugünki denemeyle onaylandı.
Geçmiş olsun canım en azından neye alerjisi olduğu belli Allah beterinden saklasın

Canım polar hava geçirmediği için gece örtmeyin diyorlar, bilgin olsun
Aa bilmiyordum canım sağol peluş battaniyeyi aldım üzerinden normal penye battaniye örtüyorum dün geceden beri aşı da olduk bu gün hafif ateşi çıkacak gibi hafif ince kıyafetler giydirdim uyuttum takipteyim

Canım o arkadaki ince bi suntadır muhtemelen tornavidayı koy üzerine sert bişeyle vur tepesine direk girer içine ipini kolayca geçirirsin zten matkap bulamayabilirsin çnki zahmetli olur hem o yoksa evde eşin yapsa iyi olur aslında hamilesin bide çok zorlama kendini

Benim olmamıştı Doğumdan sonra oldu şimdi bu bebişte olucak gibi geldi hamileyken :)
Aynen doğumdan sonra daha çok belli oldu benimki de zayıflayınca canım

Kızlar mrb
Ciddi ciddi sizden acil fikir istiyorum oğlum büyüyor ve su an 6.5 aylık oldu
Sadece ve sadece emerek uyuyor onun dışında ne sallamayı sevıyor nede başka türlü uyuyor bugüne kadar daha 1 saat ayrı kalmadık eşim de uyutamıyo sadece beni istiyo yıkıyo ortalığı memeyi ağzına alınca 1 dk içinde uyuyo ve bu sebepten işe de başlayamıyorum benim gibi olan varmı acil fikir lütfen

Hmm bilemedim onunda kokusu fena ya :) bu hamilelik ilki gibi değil mide bulantısı kaşıntı hepsini bir arada yaşıyorum:)bende olmasın istiyorum ama bu bol çatlaklı olacak gibi geliyor önlem alayım bari az olsun dedim :)

Benim kızımda bende sadece memede uyuyor ama ben sürekli bırakıyorum kızımı anneannede, babaannede.... annem pusetinde uyutuyor. Önce loş Bi odaya geçiyorlar, sürekli aynı yerde uyutuyor. Önce biraz oyun oynuyo kızım, sonra annem ninni söylemeye başlıyo,sonra puseti ileri geri sallıyor... ama benle aynı şekilde uyumuyor... ilginç bu bebekler. Sanırım Bi rutin oluşturmak lazım canım, birde uyku saati kaçırılmayacak. 2-2 buçuk saatte uyuyo benim bebeğim, sinyalleri kaçırır yada ortamını bulup uyutmazsan zor oluyor...

Bağcıkları İple uzatıp ayaklardan bağlanmazmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…