2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canım ben normal nemlendirici kullandım göbeğim çatlamadı ama popo basenler ve göğüsler çatladı bence pek faydası olacağını sanmıyorum çatlayacağı varsa hertürlü çatlıyoruz yani
Badem yagı kullanmıstım ama dogru,genetik biraz bu olay ,annemde de catlak olmamıs bende de olmadı.

Kızlar size alakasız bir soru soracağım lanova markalı fırın kullanan varmı kullanma kılavuzu açıklayıcı anlatmıyor nasıl kullanacağımı çalıştırıyorum fan mı var ne hava üflüyor bana bşyler pişirmeye korkuyorum bozcam die hava üflerken yemek pişer mi hiç fırında ilk kez kullancam ankastre fırın normalde davul fırınım vardı

Kızlar size alakasız bir soru soracağım lanova markalı fırın kullanan varmı kullanma kılavuzu açıklayıcı anlatmıyor nasıl kullanacağımı çalıştırıyorum fan mı var ne hava üflüyor bana bşyler pişirmeye korkuyorum bozcam die hava üflerken yemek pişer mi hiç fırında ilk kez kullancam ankastre fırın normalde davul fırınım vardı
O markayi bilmiyorum ama turbo ayarda hava ufler genelde

Kızlar bizim halen neye alerjimiz olduğunu bilmiyoruz ishal yok ama günde 5 6 kere kaka yapıyor normalmi bebekliğinde günde bi defa yapardı.. ekgıdadan sonra böyle oldu yoğurt halen vermiyorum ishal yapmıştı o..

Kızlar bizim halen neye alerjimiz olduğunu bilmiyoruz ishal yok ama günde 5 6 kere kaka yapıyor normalmi bebekliğinde günde bi defa yapardı.. ekgıdadan sonra böyle oldu yoğurt halen vermiyorum ishal yapmıştı o..
Aynen canım geçen hafta bizimki de sık yapmıştı ama ishal değildi normal bence braz muz vermiştim normale dönmüştü bazı günlerde çok yaptığı oluyor ishal,yeşil mukuslu kanlı olmadığı müddetçe bşy yoktur die düşünüyorum

Muhtemelen tepkidir canım :KK43: sürekli 5-6 normal değil ama diş falan olabilir mi? O zamanda ishal olurmuş

Dönence kullanan var mı bebegine?fisher markanın hipotamı var ninnileri guzelse alayım diyor00m.bizimkinin bugun ninniyle uyuyası geldi ben yine şok
Tabi kucakta!

Aynen canım geçen hafta bizimki de sık yapmıştı ama ishal değildi normal bence braz muz vermiştim normale dönmüştü bazı günlerde çok yaptığı oluyor ishal,yeşil mukuslu kanlı olmadığı müddetçe bşy yoktur die düşünüyorum
Muhtemelen tepkidir canım :KK43: sürekli 5-6 normal değil ama diş falan olabilir mi? O zamanda ishal olurmuş
Patates muz yemesine rağmen yapıyor.. mukus oluyor nadiren. Diş diye düşündük başta ama bi türlü cıkmadı o diş salyalar aldı başını gidiyor ama görünürde bişey yok.. anne olmak ne zor yaa

Patates muz yemesine rağmen yapıyor.. mukus oluyor nadiren. Diş diye düşündük başta ama bi türlü cıkmadı o diş salyalar aldı başını gidiyor ama görünürde bişey yok.. anne olmak ne zor yaa
Hmm öyleyse dişten olabilir canım salyasıda çokmuş mukus ondandır aynen annelik zor zanaat vesselam

Hayirli geceler herkese.
Gecmise bakamadim insallah butun kuzular ve tabiki annecikler iyilerdir insallah.
Bizde durumlar yogunnnn
Cenazemiz vardi esimin babaannesi vefat etti eee bende alt kaltta olunca yogunluk yogunluk asiretizde malum turbe ziyaretine devam:))
Ogluslar iyi sukur buyuk okula kucuk yaramazliklara devam operler ellerinizden:))
Bende yorgunluktan fenalardayim belim sirtim fena kizlar ne yapsamki varmi tavsiyesi olan:KK43:(

Herkese iyi geceler oncelikle Cumhuriyet bayramimiz kutlu olsun.. biraz okumaya calistim gecmisi ama isin icinden cikamadim. Umarim kizimin tüm akranlari iyidir ☺️ Benim nacizane istegim dogum tarihi/kilo/boy/cinsiyet seklinde bilgi gondermeniz. Kizim ek gidaya basladi ve guzel yiyor masallah. Gunde 3 ogun ek gida veriyorum oglen corba, ikindi yogurt ve gece tahilli mama seklinde.. Kilomuz hep az gitti bu zamana kadar anne sutuyle geldik 20 gun once ek gidaya gectik. Bizim bilgilerimiz ; 16 nisan/7.600gr/71cm sevgiler

Kızlar oğlum otururken düştü kafası çarptı nasıl korktum anlatamam bi an kalktım bişey alcaktım o an nasıl oldu bilmiyorum çok ağlamadı ama kustu ne yapim bişey olurmu

Kızlar oğlum otururken düştü kafası çarptı nasıl korktum anlatamam bi an kalktım bişey alcaktım o an nasıl oldu bilmiyorum çok ağlamadı ama kustu ne yapim bişey olurmu
Canım kusmanın iyi olmadığını söylüyorlar gözlerde kayma varmı uyutmamaya çalış bi doktoru ara sor yada götür canım için rahat etsin hem Allah korusun çok mu sertti başını vurduğu yer

X