2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380

1-2 haftaya öğreniyor ısırmamayo sabret annesi :)
Bizimkide ısırıyor du sonra öğrendi, şimdi arada ısırıyor

Can'ım ağrısı var gibi, takip et hareketlerini kulağını falan tutuyormu, kabızlık varmı karnımı ağrıyor acaba,

Can'ım ya çok giydirmiyo musun? Bana biraz fazla geldi. Bizim odanın derecesinde aynı. Atlet gibi ince zıbın ve penye giyiyo altta da tek penye alt ince çorap. Bide battaniyesini örtüyorum o kadar. 2çift çorapla ayakları terlemiyor mu

Hayırlı cumalar cümleten..Ben arada girip bişeyler yazıp,yazılanları da okuyup çıkıyorum mümkün mertebe..Sağol,iyi düşünmüşsün bunu..Çoktandır girmeyenler var..

Canm alışırsa kötü olmaz mı kaşığı ısrar et bence ilerde çorba falan nasıl vermeui düşünüyosun.. meyve filesinede koy ama kaşığada ısrarcı olmalısın
benimki 6,5 aylık daha tam kendi desteksiz oturamadığı için ben kaşık falan vermedim eline
vereyimmi yav

ben
biz 6,5 aylığız 12 nisan doğumlu
15 eylülden beri allah ne verdiyse yediriyorum
doktorumuz bir kitapcık verdi ordaki tariflere göre yaptım
şimdi kafama göre takılıyorum

Sebze corbasini icmedi 10 gün kadar denedim. Bugün tarhana yaptım Salçasiz tuzsuz nane koydum ve zeytinyagi ile pisirdim onu resmen bi tabağa yakın yedi. Demekki sebze çorbası sevmio zorlamiycam şimdilik.
sebze çorbasının içine çok az mercimek kat
yada bulğur yada pirinç
yada irmik
öle dene bakalım birde

Çıtçıtlı bady dediğim ince zten üstünde kazak dediğimde yünlü kalın kazaklardan değil çoraplarda öyle iki tane ama incelerden çorapsızken terliyor bizimkinin ayakları nedense ben sıcakladığımda onuda inceltiyorum üşüdüğümde giydiriyorum yaza göre hiç terlemiyor diyebilirim canım 6ay aşılarınızı oldunuz mu biz aşıdan geldik şmdi çok korktu yaa nasıl ağladı yine yapcaklar die hemşire yaklaştıkça ağladı ateş takibindeyim bklm

Hayırlı cumalar cümleten..Ben arada girip bişeyler yazıp,yazılanları da okuyup çıkıyorum mümkün mertebe..Sağol,iyi düşünmüşsün bunu..Çoktandır girmeyenler var..
Hayırlı cumalar canım sanada evet fırsat bulamıyoruz artk eskisi gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…