2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Selamlar bu postu yeni buldum bizde 30 nisan dogumluyuz 35 haftalık doğduk 1950 gr şuan 7400 gr kilosu sizlerin nasıl acaba bizimki nasıl sadece mama ek gıda yiyor
CANİM bizde 29 nisan dogumluyz 37 haftalık doğdu doğum kilosu 3150 idi şimdi 7100 doktorumuza göre normal :)

Sagol canim Doğduğunda kilosu iyi idi ama sürekli
Enfeksiyon oldu hastalandı hastalanınca emme reddi de oldu beş ayına kadar sadece anne sütü aldı şimdi ek gıda da veriyorum

Kıyamam ya en iyisi anne sütü zaten ben 1 ay verebildim oda sagarak mamayla büyüyo bebeğim küvezde kaldı biberona alıştı beni hiç emmedi

Biz iyiyiz :)
Ek gidalara alisiyoruz yavas yavas
Cok vakit bulup giremiyorum
Surunerek ilerliyoruz

Sizin tasinma isleri bitti mi?

gurtmingotam ah canim ne guzel telaslardi hamilelikte sabahlara kadar yazisirdik. Simdi cogumuz yetisemiyoruz sanirim. Biz alerjiyle ugrasiyoruz iste napalim Allah beterinden korusun. Bu ara dis sikintimiz var. 5.ayda altta 2 tane cikti simdi ustler cikiyor 2 nisan dogumlu Arya. Ama hala emekleme yok. Zar zor cani isterse dönüyor tembel teneke. Yurutec de istemiyor hep kucaktayiz belim sirtim kopuyor agridan suan bile yakı var belimde.

Aşı bizi çok rahatsz etmişti üç gece uyumadık her bebek bir değil taabiki sen rahat git yinede bebişte etkilenmesin.. ayrıca dişlerimiz çookk sıkıntılı çıktılar canm keske braz gec çıksaydı yavrum magvoldu.. ne diyim herseyin hayrlısı tabiki..emekleyen bebekleri çok severim benimki kaldıramıyo henüz totoyu Ama burda emekleyen bikaç bebişimiz vardı darısı başımıza

günaydın kızlarrr....
gurtmingotam iyiyim canım yoğunluk yorgunluk..... çalışmaya başladım ... kızım 6 aylık oldu bir iyi bir hasta yuvarlanıp gidiyoruz... alttan tek dişi çıktı diğerlerini bekliyorum. sen nasılsın....

günaydın canlarım

çok koşturuyorum
işte evde devamlı koşturuyorum
dün adet oldum ama hasta olup nazlanmaya bile vaktim yoktu
koşturmaya devam
allahım ayakta olmamı nasip et
ben hasta olursam eşim çocuk kalır öle

gurtmingotam canım bizim sıpa da uyumuyo rahatsız biraz. Bende rahatsizim ondan pek buraya giremiyorum. Düşündüğün için teşekkür ederim
Rica ederim canım geçmiş olsun size de dikkat edin kendinize Allaha emanet olun :-*

Biz iyiyiz :)
Ek gidalara alisiyoruz yavas yavas
Cok vakit bulup giremiyorum
Surunerek ilerliyoruz

Sizin tasinma isleri bitti mi?
Allah iyilik versin daha da iyi etsin inşallah hepimizin ortak sorunu vakit bulamıyoruz artk hiç bşye annelik bunu gerektiriyor ama olsun sağlığımız yerinde olsun da bitti şükürler olsun yerleştim artk alışma evresindeyiz bu eve :)

Geçmiş olsun canım hem alerji hem diş tam sıkıntılı zamanlar bu 6. Ay bitimi galiba hepimiz için bizde diş henüz yok ama aşıdan sonra çıksın bari diyorum üst üste gelmesin diye yazın daha hareketliydi bebişler bizim kş öyleydi daha doğrusu kış gelince bi mayıştı yavaşladı yuvarlanıyo sdece emekleme fln çabalamıyor bile artk :) yürüyünce kucakta durmaz o zaman sende rahatlarsın canım zor oluyor gerçekten kucakta taşıma işi benimde çok belim ağrıyo bu yüzden
Motive ediyorum kendimi bu sefer yapmaz ateş fln die ama geçen ki aşıların hepsi yapınca buna pek inanasım gelmiyo valla ama umarım ateş yapmaz çok ağlıyo hiç kıyamıyorum dudak büzüp ağlamalarına en zayıf noktam bu galiba.geri geri emekleyen vardı da ileri giden varmıydı hatırlamıyorum özendiğim şeyleri yapmıyor bizim oğlan da inatçı

Günaydın :)biz iyiyiz şükürler olsun dediğin gibi Bi iyi Bi kötü aşı olacağız ptesi günü hafta sonu köye gideceğiz die ptesi ye erteledim orda ateşlenir huysuz olur die beşik falanda yok orda rahatsız olmasın die oyle işte Allah kolaylık versin çalışan çalışmayan bütün annelere.

aaa maşallah dişi çıktı ha
ben düşünemiyorum
şu aralar bana ve memeye çok düşkün süt bitince damağıyla ısırıyor
sol gögsüm yara oldu
dişi çıksa koparır atar valla
kızgınlıkla

Günaydın Allah yardımcın olsun bende ilk adetimi az önce olmuşum karnım ağrıyodu meğerse ondanmış bide doğum sonrası karın ağrısı kalmıyo diyorlardı nerdeee alışmıştım adetsiz pedsiz günlere ama olduk artk napalım

6 aylık aşımızı yaptırdık
tam 4 tane
biri kol
biri sol bacak
diğeri sağ bacak
birde ağızdan verdi
küçücük çocuğa 4 tane aşı biraz fazla geldi
ama mecbur yaptırdık

ben kızken her adet olmadan 2 gün önce ağrıdan ölürdüm
olduğum an ilk damlayla
küt bayılırdım
ağrıdan ölürdüm
acilde açardım gözümü

evlendem geçti

çocuk doğurdum gene geldi bu ağrı
ama hastanelik olmuyorum

Son düzenleme:
tam 4 tane
biri kol
biri sol bacak
diğeri sağ bacak
birde ağızdan verdi
ama mecbur yaptırdık
Bize koldan yapmadı bir ağız bir
tam 4 tane
biri kol
biri sol bacak
diğeri sağ bacak
birde ağızdan verdi
ama mecbur yaptırdık
bizim 3 bacak bir agızdan verdi koldan yapmadılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…