2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
P

merhaba kızlar. gece ne giydiriyorsunuz bebeğe? nasıl yatıyor. benimkini bri türlü ayarlayamadım. bazen hafif terliyor bazen üşüyür gibi. oda sıcaklığı 23-25 derece arası. body üstüne bir tulum veya iki parça penye pijama. üstüne orta kalınlıkta yorgan.

benimki beşiğin içinde yuvarlanıyor
hep üstü açık
birazcık daha soğusun havalar
hemen tulumunu giydircem

Bizim oda sıcaklığı 23 derece uzun kollu çıtçıtlı body üstüne kazağı altına kalın bir pijama iki çorap ince battaniye ve peluş battaniye örtüyorum yorgan pek ısıtmıyor elyaf olduğundan

Bizim oda gece braz soğuk oluyo daha kombileri yakmadık o yüzden tulum altına ince uzun kollu pijama giydiyorum üstünede ince bi battaniye atıyorum yetiyo heralde.. üşümediği kesin inşallah fazla gelmiyodur..

ısırmayı henüz keşfetmedi heralde... şimdilik emmeye devam...seninki maşallah emeklemeye başlamış... benimki yuvarlana yuvarlana gidiyor her yere emeklemicek heralde :)) ...

badi üstüne pijama... çorap yok azıcık hava alsın... ama kombiyi kısıkta yakıyorum sabaha kadar ev soguk değil canım...

aslı çok değilmi yaaa 2 çift çorapta ne olaki :) terleyince ayakta mantar olur dikkat et canım ...

Odamız seninkinden serin. İçinde citcitli ince askılı atlet üzerinde Penye pijama. Üzerine bebek battaniyesı. Onu da belden yukarda tutmuyo zaten. Eğer bu hava da bebeğini terletiyosn çok kalın giydiriypsun demekki. Yorgan a da gerek yok. 23-25 arası evde. Tek kat giydir ve sadece battaniye ört. Usumez.

Canım kalın değil çoraplar ince bizimki çorapları çıkarınca terliyo soğuyo ayakları o yüzden pek çıkarmıyorum bazen çıkarıyorum hava alsın die ama dediğim gibi hemen buz gibi oluyor
Canım hep okuyorum, ben yazmayada çalışıyorum ama ev, Bebek yazmayı ihmal ediyorum artık... gurtmingotam
Haklısın tbki benimde pek girdiğim söylenemez özledim bi yazmak istedim liste başından bütün arkadaşlarımıza

gurtmingotam
kuzum burdayım yazıyorum ama cevap verecek bir şey yok kimse yazmıyor ki :)

not: hepinizi seviyorum ve özledim
Bende özledim valla yalsacım yaa önceden 7\24 yazışırdık meşguliyetimiz yoktu tbi o zmn şmdi bebişler var artk :)
[

KardelenRuzgar gittk dün doktora. Hafif balgam var ciğerlerinde değil dedi. Balgam söktürücü verdi birde antibiyotik. Antibiyotik koruyucu amaçlı dedi birçay kaşığı günde ama vermedim daha. Böyle giderse vermemde. Prospana gerek yok kullanma dedi. Buhar yap dedi buhar makinesi açık yattık dün gece düşük ayarda.
Atales iyi olmanıza sevindim canım. Biz de ek gıda da pek randımanlı değiliz. Ver elime ben yicem diyor kaşıkla yemiyor adam. Bende wee nin meyve sebze konan süzgecine koyuyorum hem dişini kaşıyor hem kendi yiyor. Öyle çözüm buldum

Sağol canım. Burun damlası vermedi doktor odayı buharlandır dedi gece buhar makinesi açık yattık. Birkaç gün öyle yatıcaz.

Gecmis olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…