2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
çok geçmiş olsun canım rabbim tez zamanda şifasını versin inşallah meleğinin.

Kızlar biz taşındık artk yeni evimizdeyz oğlum da iyileşti şükürler olsun bu kez de 6. Ay aşıları yaklaşıyor onun ateşi huzursuzluğu olacak Allah yardımcımız olsun 2gecedir önceki evimizden ayrıyız içim çok tuhaf üzüldüm 2 yıldır orda yaşıyorduk oğlum o eve geldi ilk çok fazla anımız vardı üzgünüm ama yeni evimizede alışacağım muhakkak burda da bi dolu anı biriktireceğiz rabbim güzel anlar yaşatsn hepimize inşallah. Böyle işte kızlar tuna uyudukça odaları topluyorum yerleştiriyorum yoğun geçiyor günler

Amin canm inşallah düzelir en yakın zamanda kuzucuk. Elinden geldiğince sağmayada calş emince düzene girer sütün inşallah..

Sağlıkla mutlulukla huzurla oturun canm.. kiradan kurtuldunuz ne güzel tabikide alışacaksın evine.. Rabbim inşallah bizede nasip eder kendi evimizde oturmayı..

@ozgekuaforr
Can'ım çok geçmiş olsun, kimyasalda kanama dönemi biraz ağrılı olur sıcak tut kendini çok ağır iş yapma bitene kadar, kanama başlayınca 3-4 günde bitiyor zaten...
Allah herkesin hakkında hayırlısı neyse onu versin...

Uyumuyor uyumuyoor!başlıcam büyüme atagına da sıcaklık aramasına da he geldiler gece artık bana.yanımda,kucagmda yatıyo,kendi yatagnı hepten bıraktı.şımarıklık artık puf

Bizim 3.diş çok sancılı geliyor, gece saat 2 den sabah 8 e kadar ayağımdaydı, emzir salla emzir salla, o vaziyette uyuduk kesik kesik,
Birde bu huysuzluk üstüne yarın aşılarımız var,, bakalım ortaya nasıl birşey çıkacak,,,
Sabır Allahtan, bunlarda geçecek...

Uyumuyor uyumuyoor!başlıcam büyüme atagına da sıcaklık aramasına da he geldiler gece artık bana.yanımda,kucagmda yatıyo,kendi yatagnı hepten bıraktı.şımarıklık artık puf
Canım atak haftası dediğin gibi bizimki de uyumuyor yanımda bşy yok ama beşiğe koydum mu uyanıyor mızırdanıyor yada oda özledi eski evini beşiğide taşırken biraz bozmuşlar ses çıkarıyo sallanırken ondan da uyumuyo olabilir bizim ki ama atak haftası olduğundan bu huzursuzlukları 26. Hafta en kötüsüymüş Allah yardımcımız olsun

Allah sabır versin canım bizde daha diş te yok gelmeyecek daha sanırım bide o çıksa naparım bilmyrm çabucak geçsin gitsin inşallah

sizinki ayın kaçında doğdu bizimki 7 nisan doğumlu 38+5 ye doğmuştu.dün gece tam bi faciaydı bizim için emzir yatır kaldır yatır derken ağladım gece yatağa koyuyorum uyanıyo kucağıma alıyorum ağlıyo ne yapacağımı şaşırdım kafam sepet gibi geldim işe

Kızlar günaydın,
Çok kötü rüya gördüm , Kolay kolay etkisinde kalmam rüyaların ama bebeğimi kaçırıyorlardı sabahtan beri aklıma geldikçe başıma Ağrı'lar saplanıyordu, neyseki iyiymiş anlamı, tabiri okuyunca rahatladım,
Allah çocuklarımızı korusun her türlü kötülükten...

Allah Allah çok ilginç dün gece anormal bir durummu vardı acaba, çoğunluk aynı dertten yakınıyor , bizde uyumadık nerdeyse , saat 2 den sonra emzir salla emzir salla , ayaklarım uyuştu ...

Bizim ki 28 nisan ama belirtiler başlıyor yavaş yavaş 1 hafta falan kaldı en kötü zamanına uykusuzluk çok zor sabır tahammül sınırları bitmiş oluyor insanın hangi işe yetişeceğini şaşırıyor insan yemek yemeyi bile unutuyor Allah kolaylıklar versin hepimize bir evlat kolay yetişmiyormuş onu anladım bide bebekler bizim yorgunluğumuzu stresimizide hissediyor sanki daha da zıvanadan çıkıyorlar

Allah Allah çok ilginç dün gece anormal bir durummu vardı acaba, çoğunluk aynı dertten yakınıyor , bizde uyumadık nerdeyse , saat 2 den sonra emzir salla emzir salla , ayaklarım uyuştu ...
Aynen bizimki de emzir yatır kaldır bu dongude. Yanıma aldım ona rağmen aynı rutin sabaha kadar sürdü. Bir de dün grip gibiydi calpol verdim akşam ihlamur verdim. Fayda etmedi uykusuna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…