2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
O şaka yollu göndermeler-imalar yok mu ifrit oluyorum zaten,bekara karı boşamak kolay derlermiş,kayınvaliden halinden memnun,kendisine ne oluyor acep,interesting...

Tbkide en büyük zenginlik onlar yaşayınca anlıyor insan o öğretmen çocuklarla uğraşmaktan öyle demiştir muhakkak yoksa evlattan pişmanlık duyulurmuymuş hiç

Tbkide en büyük zenginlik onlar yaşayınca anlıyor insan o öğretmen çocuklarla uğraşmaktan öyle demiştir muhakkak yoksa evlattan pişmanlık duyulurmuymuş hiç
Valla kadın pişman gibi,çok masrafları oluyor diyor,siz daha durun,büyüdükçe istekleri artacak diyor..Sınıf mevcudu 15,özel okul gibi,ona rağmen her toplantıda bir sürü şikayet,anlamıyorum,tükenmişlik sendromu mu nedir..şimdiki aklım olsa 2. yi yapmazdım gibi bişi söyledi hatta..

O şaka yollu göndermeler-imalar yok mu ifrit oluyorum zaten,bekara karı boşamak kolay derlermiş,kayınvaliden halinden memnun,kendisine ne oluyor acep,interesting...

hee tam olarak o söz benim luzumsuza soylenmiş!
evet kadın memnun ben memnunum bakma şeklinden ilgisinden ona ne
bide direkt söylemekte değil
imalar göndermeler ıvır kıvır..

Camdan d vitamini geçmez kızlar bilginiz olsun

Ben ikeanın minderini değil babyjem markasının mama sandalyesi minderi var e bebek sitesinden aldım onu kullanıyorum

Ben ikeanın minderini değil babyjem markasının mama sandalyesi minderi var e bebek sitesinden aldım onu kullanıyorum
Bende joker babyde gordum incecik bir mindere 50 tl etiket koymuslar.. kendimiz evde hem kafasini hemde bacaklarini kesmesin sert gelmesin diye evden birsey yapmaya karar verdik. Senin dediginede bakayim e bebek magazasindan tesekkur ederim.

Kızlar hepiniz cok sağolun valla bide üstüne sabah kahvaltıya aniden misafir geldi az önce cıktılar misafir cok severim bildikleri içinde hep gelirlerama cok bitkin agresif ve yorgunum sanırım artık tahammül sıfır .. Sizde cocuklarınıza kızdıysanız tmm biraz rahatlıyabilirim

Vandayim canım yardim edenim yok esimde annem bos bos oturuyor o gelir dedi. Ama bi hiz anlasamiyoruz sifir eksi. Sütüm kesildi 40 gun yanimda kaldi da. Ama esim bu kez izmire gidemezsin oglumdan ayri kalmam diyor. Stres oldum insallah kimseye ihtiyacim olmaz

Bende bazen dayanamıuorum kızıyorum ama sonra çok pişman oluyorum ölüyorum vicdan azabmdan.. doğru bişi değil tabikide bunun herkes farkında ama biliyorumki burda çoğu arkadaş gece benim gibi kırk defa kalkıp kalkıp sabaha ruh gibi uyanıp ve ben çoğu zaman 6 da kalkıyorum 9 a kadar yatmıyo sıpa.. akşama ne yemek yapcam diye düşünüp yemek yaparken biyandan çocukla uğraşıp akşama eşin gelipte çok uslu bi çocuk sen abartıyorsun diyip iyice keçileri kaçırıp tekrar aynı sahneyi yaşıyoruzdur :)) ama şu varki onlar BİZE rabbimin mucizesi hediyesi.. kadınlar çocuk doğurduktan sonra anne olduktan sonra güçlü bireyler oluyolar bence.. takma kafana bu günlerde gelipp gececek

Değişik bir tip,acaba kayınvaliden arada kızına yakınıyor olabilir mi..

yok
şimdi Allah var ben 6 yıldır bir kez kaynanalık görmedim kadından hep uyumludur ılımlıdır ara bulucudur
ama görümce huysuz uyumsuz geçimsiz bir tip kime benzediyse artık!
tez vakitte evlensin ve görsün istiyorum bana yaptıklarını bir bir karşısına çıkar da anlar inşallah..

Canım geçmiş olsun, ben burnum tıkandığında tuzlu su dışında, suyu kaynatıp içine 2-3 damla okaliptüs yağı damlatip buharinda bekliyorum başıma havlu koyup, belki işine yarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…