2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380

Ben annenin kendisinin bakması taraftarıyim bunu herkes ogrenmistir heralde. Tabi çalışması gerekenler maddi olarak mecbur olanlar dışında.

Buna rağmen o görümcene diyorum ki sen sus ulan ayı! (Sen gelme ulan ayi repliginden uyarladim)
Gorumcenin çocuğu var mı kim bakıyor?

Valla kuzum tek başına bakıyorsun yorulma normal. En iyi seni tek başına basının çaresine bakanlar anlar :) Yani ben anlarım
Neyse sonuç şu ki bebekler senin uykusuz olduğun günlerde özellikle uyumazlar. En azından Yalın öyle. 2 gündür ben is yapmıyorum Yalın uyuyor. İş yapsam gece uyumasam o da uyumuyor. Garip :)

Aynen canım katılıyorum bizim oğlanda öyle bu yüzden ev işlerinden feragat ettik Bida bebek olamıcak şmdiki bebişlerimiz tadını çıkaralım bari diyorum bol bol oynuyorz bizde :)

Aynen canım katılıyorum bizim oğlanda öyle bu yüzden ev işlerinden feragat ettik Bida bebek olamıcak şmdiki bebişlerimiz tadını çıkaralım bari diyorum bol bol oynuyorz bizde :)

Ya taksit taksit yapıyorum işleri hamilelikte de yoruldugum için taksit taksit yapmaya baslamistim. Bi gün mutfak salon. Bigün yatak odası bi gün banyo gibi :) gayet alıştım bu duruma. Eskiden olsa illa bitecek ölürdum bayılırdim yine bitirirdim

Yani canım yarısı şmdi yarısı snra eskiden bende öyleydim de artk zor yalnızız da ztn gelen giden de çok olmuyo saldım çayıra mevlam kayıra

Aryazin sima bende tek bakıyorum canım. Geçen gün uyumadı deli gibi ağladı. Ne kucakta sustu ne yatınca sustu kendimi kaybedip bağırdım bide kollarını tuttum. Çok ağladı yavrum iç çeke çeke uyudu. Bu defa da beni sardı bi ağlama. Çok vicdan azabı çekiyorum halen

Herkeste ayni sorunlar allahtanda yanliz olmadigimi bilip uzmuyorum kendimi.
Bizdede durumlar ayni gunduz uyumax gece uyumaz surekli bir miz miz.
Amaaaa disari cikar dolansin hiccc sesi cikmiyor dun gece 2 dugune birden katildik gik demedi nede mizirdandi etrafina gulucuk dagitti.
Bende 2 gundur giristim kislik haxirliklarina ilgi azaldi hepten sapitti kuzum.Aglamasin diye sebek oldum karsisinda resmen.

Kizlar bebek onlar savunmasiz bagirmayin desemdeeee,bende zaman zaman cileden cikiyorum ozellikle geceleri(
Bizde can tasiyoruz dimi ama ne gecemiz belli ne gunduzumuz nede hafta sonumuz sabir da bir yere kadar oluyor.
Esim hafta sonu gelunce yarin bana dokunma ogleye kadar uyucam diyor.
Senmisin dusuncesiz davranan bu kadinda dinlenmek istemezmi demeyen.
Sabah yigit uyunanca emziriyorum altini uztunu degistirip birakiyorum yanina dogruuu uyumaya.Beni dusunen olmazsa ben kendimi dusunurum dimi ama

Oğlumun tezine göre 4 tane olmalı,şimdi bir erkek-bir kız var,3. kız olursa,kızkardeşi için iyiymiş,3. erkek olursa kendisi için iyiymiş,bu bakımdan bir kız ve bir erkek daha olursa her bakımdan iyiymiş,kendileri öyle diyor :) vay kerata..

Sizce 2 çocuk yeterli mi,3. ve dahi 4. olmalı mı?
Canım valla doğumun zor olmasına rağmen bundan bayaaaaaaaa bir zaman snra oda belki 2. Yi düşünüyorum ama 3. Ve 4. Hem imkanlarımız açısından hem gelecekleri açısından olmasını istemiyorum rabbim olmayanlara tattırsın annelik duygusunu max. 2 yani hem ülkemizin bu hali 2 .yi bile düşündürüyor olur mu olmaz mı die herşey nasip kısmet

Geçen gün oğlumun öğretmeni toplantıda diyorki,bakın Hülya Avşara,1 tane kızı var,onca zenginliğine rağmen,bu zamanda çocuk yapmak büyük cesaret..kendisinin de 2 kızı var,2. yi doğurduğuna pişman sanki..Ben de içimden,en büyük zenginlik evlatlarımız değil mi hocam dedim..

Haspam daha BEKAR

Normalde uyuyan bebekler,bir iş olduğunda hissetmiş gibi huzursuzlanıp uyumuyor,ilginç yani,benim de başıma geldi geçenlerde..uykusuzluk sinir yapıyor insanda,hepimiz atarlanabiliyoruz bazen,sabretmek gerek..

En mantıklsı bu şekilde..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…