2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Merhaba
Oncelikle hayirli olsun.Bende 2. Cocugu ara vermeden yapmak istiyorum ama endiselerim var.Dogumun sezaryen miydi? Doktorun ne dedi duruma ? Darisi hayirlisiyla basima
Canım doğumum normaldi bi kere psikolojikmen çok kötü oluyosun üst üste iki çocuk psikolojisi zor doktorum çok erken ilk bebeğine yazık ettin dedi emzirme açısından bide daha sende kendini toparlamadan ikinci çocuğun olması hiç iyi olmamış dedi bence en azından ilk çocuğun bi yaşına gelene kadar bekle

Canım doğumdan sonra hiç adet olmusmuydun? Bende istiyorum hemen 2.bebek fakat daha hiç adet olmadim

Yediklerinin ardından çay kaşığıyla içiriyorum zaten istemeyince daha açmıyo ağzını. Ölçü olarak hiç bakmadım canm ne kadar içtiğine. Bebek için olan sulardan almıyorum normal içme suyu alıyorum onuda kaynatıp soğutup içiriyorum canm

Tamm canım haklısın sonuçta oda hazır satılıyo kaynatmak şmdilik daha iyi olur bebek için ilerde büyünce bizim içtiğimiz gibi içer

Kızlar benim oğlan hastaydı ilaçları içti tam iyileşmişti dün yine öksürmeye başladı gözler kıpkırmızı oldu dışarda gezdik hemen üşüttü galiba yada tam iyileşmemişti.. yine doktoramı götüreyim yoksa ıhlamurla tarhanayla mı idare ettireyim yeni antibiyotik içmişti tekrar verirse çocuk habire ilaç içmiş olcak.. napsam bilemedim gece uyumuyo çok inliyo çok üzülüyorum

Oksurukle ugrasan anneler bebisinoz gogsunu sicak tutun
Simay temmuz gibi bir oksurmustu korkutmustu beni annemde utuyle havluyu isitip uzerinede kullanilmamis sabunu surup sicak sicak.gogsune koydu cok.iyi gdi masallah hem hemen gecti hemde.birdaha olmadi..
Deneyin isterseniz.. Cumlesine sizlere de allah iyilik versin insallah..

Kullanilmamis sabun neden?onu anlamadim

Atales acelya2687 ben torun severim hatta 5 tane olsun hepsini ayrı ayrı cok severim babaanne olucam nasilsa :)))

2. Yi bende 4 seneden once düşünmuyorum. Zaten anne kendini 2 yilda topluyormus. 1. Yle tam ilgilenemeden kardesi olsun istemiyorum ilk göz ağrım o benim Kıyamam2. Yede kiyamam abisi tüm vitamin minarelleri anneden dibine kadar alsin ona kazanin dibi kalsin oda olmaz ayrıca annenin tahammül ve sabri biraz yerine gelsin Bertuğ canı sağolsun ama huysuz beni cok yoruyor hele ki ilk 3 ay fön sesinin o gürültüsü hala kulagimda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…