2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Bizim kiz gayet mutlu ve cogunlukla sorunsuz bir bebek aslinda.yani elif e bakarsam 2. Yapilabilir. E zaten benden cok vitamin minerl alamadigi icin de minnak.yani depolar bos degil :) ama sanirim ben bu kadar cesaretli olamam. 2.yi hemen dusunenleri canı gönülden kutluyorum.onlar gibi olmak isterdim.ama malesef hiç gözüm yemiyor.

Yok yok öyle deme senden muhakkak aldı vitamin minarel. evet senin kız mutlu bir bebek. Bizimki azmanın teki 2. De azman olursa huniyi takarım :) bu riske karşı işime sağlama alıyor ve yapmıyorum :))) usluda olsa yapamam ki çalışıyorum kim bakacak derdi var baksana ülkenin ne olacağı belli olmuyor herşey 1 gece de değişiyor 3,5 aylıkken işe başlamak zorunda kaldım dedesi baktı. Şuan 2. Ye hamile kalsam ne halin varsa gör derler yani :))

Canim içinde anason yada rezene varsa kesinlikle uyutuyor çünkü kızım iki aylik iken bende günde 3 fincan rezene çayı içtim deliksiz uyudu :))))

Valla haklısın ama benim de gözüm yemiyordu. Kızım bir buçuk yaşına gelmeden oğluma hamile kaldım. Aralarında iki yaş var. Benim tecrübeli sorarsan, kızım çok sakin gazsız , sorunsuz, kolay uyuyan ve çok uyuyan bir bebekti. Daha 40'ına gelmeden gece uykusunu büyük insan gibi uyurdu. Sadece bir ya da iki kez beslenir ve yine uyurdu. Oğlum da aynı. Biraz uykusu az ama sakin, gazsız ve rahat bir çocuk. Yani benim tecrübem, birinci nasılsa ikinci de aynı oldu. Oğlum plansız, kazayla oldu. Belki sana da olur :)

H humayun88 memeyi az emiyorsa sıkıntı olmamistir bizde cok düşkün memeye suan biraktirmak demek ipimi kesmek demek olurdu :)
Insallah kolay bir hamilelik geçirirsin calismiyosan daha rahat olursun.
İnşallah Can'ım yok evdeyim mide bulantıları uyku bastırmaları başladı ama. Sizede bol bol emmeler olsun :)

Merhabalar 28 gunluk bebegim var . 6 gunlukken topuk kaninda tsh 5 çıkti. 20 gunlukken 10 çıkti . Doktor 3 hafta sonra tekrar tahlil yapcaz duzelmezse ilaca basliycaz dedi. Boyle bir durum yasayan varmi

Selam kızlar 6. Ay aşımızi olduk. Simdilik çok şükür keyfi yerinde. Yalnız sağlık ocağındaki ebe bingildagi olması gerekenden az kapanmış dedi canım sıkıldı. D vitaminini bu ara aksatmistim demiri zaten kullanmıyorum.

Sizede gecmis olsun cnm insallah rahat atlatiriz.
Bizim hemsiremiz bakmiyor bile bingildaga
Ben kan ilaci veriyorum demir ilaciyla arasi 4 5 saat olmasi lazimmis burada okudum onuda,bende unutuyorum arada.
Hemsireye soyledim eger kemik gelisimi iyi olsun istiyorsan aksatmadan ver dedi.
Uyaninca vereyim bari.

canım doktora götür benim kız köyde hastalandı 7 gün kullandık daha geçmedi hastayken geldim burda götürdük 5 gün de burda kullandım baktım tık yok iyileşme yolunda başka hastaneye gittim durumu anlattım 2 şişe antibiyotik bitirdik nerdeyse banamısın demedi... iğne verdi 6 tane yaptırdık kızçem 2. iğneden sonra kendine geldi...

Bizde bugun 6 ay aşımızı olduk şimdilik iyi oğluş uykusu vardı hemen uyudu halen uyanmış değil ilkdefa uzun uyudu arada kontrol ediyorum ateş yok ama tedirgin oldum böyle uyuması
Bizede bıngıldak az kapanmış askatma ver dedi.. Bende hep unutuyordum dikkat edicem.. Kan ilacını kullan dedi ama ben kullanmıyorum kullanan arkadaşlar varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…