2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar geldik doktordan yine sabah erken gittim ama yine bu saati buldu dönmemiz sonuçlar iyi çıktı kanda mikrop virüs fln yok ama kansızlık başlangıcı var dedi Akdeniz anemisinden şüphelendi ama1yaşından önce bunun teşhisi konulamazmış önlem amaçlı ferrum verdi 6 ayda başlarız ferromixine dedi burun spreyi multitab die vitamin verdi ateşlenmesi normal gripten dedi antibiyotiklik bi durum yok ilaç vermicem dedi bağışıklığı güçlenirmiş hem ilk hastalığı ya

Çok geçmiş olsun cnm bizde hasta olduk ateşimiz cıktı şuan iyiyiz.. Burun akıntımız kaldı o geçse iyi olcaz

Gecmis olsun canım

Kızz kızmadaa ne saçma doktormuş akdeniz anemisinde degeri baya düşük olmalı affedersin ama el kadar bebede ne akdeniz anemisi diger söyledikleri dogru ama içindeki damlalıgın hepsini vereceksin 1 mg kadar olan yere kadar çekeceksin d vitamınini kes onda d a c vitaminleri var zaten

Aynen şaşırdım bende öyle deyince ferruma başlamak istemiyorum ama napsam ki pekmez veriyorum her sabah kendim de dikkat ediyorum kabızlık huzursuzluk yapıyormş korkuyorum bide hasta die

Bu multitab vitaminde d vitamini de varmş eczacı sağlık ocağından verileni vermeye devam et dedi ama kutuda da vermeyin yazıyo hangisine inanayım kullanan varmı multitab
Ben kullanıyorum canım multitabs. Ayrıca başka D vitamini vermiyoruZ. Multitabs muhakkak açıldıktan sonra buz dolapta saklanıyor. Şifa olsun

Canim akdeniz anemisi genetik bir rahatsizlik. Sen de ya da esinde tasiyicilik mi var? Ailenizde anemi olan var mi ki?

Ben kullanıyorum canım multitabs. Ayrıca başka D vitamini vermiyoruZ. Multitabs muhakkak açıldıktan sonra buz dolapta saklanıyor. Şifa olsun
Evet canım dolaba koydum bebeğe verirken soğuk dokunmaz mı acaba
Canim akdeniz anemisi genetik bir rahatsizlik. Sen de ya da esinde tasiyicilik mi var? Ailenizde anemi olan var mi ki?
Yok canım bende de ailemizde de hamilelikte bile kanım üst seviyelerdeydi ama anlamadım çok fazla duşuşde yok değerlerde ama bilmyrm ki

Hayirli hafta arkadaslar.
Nasilsiniz.Yogunluktan dolayi pek giremiyorum abimiz okula basladi okula gotur getir dersti derken zaman nasil geciyor anlamiyorum.
Yigit saolsun gece uykusuzluguna devam(
Besiginde yatmak istemiyor malesef .emiyor besige koyuyorum nasil agliyor cildiriyor resmen yataga yanima aliyorum ses yok.Yanima alissinda istemiyorum(

Mevsim gecisindenmidir nedir bu ara bunalim takiliyorum(
Biraz tek basima kalmaya ihtiyacim var sanirim(

Antibiyotiklik olmadığına sevindim canım.çok geçmiş olsun tekrardan. Ferrumu günde kaç damla kullanıcaksınız

Antibiyotiklik olmadığına sevindim canım.çok geçmiş olsun tekrardan. Ferrumu günde kaç damla kullanıcaksınız
Sabah 4 akşam 4 damla dedi ama ben az vericem bu gün 1 damla yarın 2 snra 3 öyle rahatsız olmasın bünyesi die zaten 6 aya girince değiştircz o yüzden canım sen su veriyomsn bebişe ben hiç vermedim ama vermem gerekir mi bilmiyorum aklıma şmdi geliyo daha doktora soramadım

Yok canım bende de ailemizde de hamilelikte bile kanım üst seviyelerdeydi ama anlamadım çok fazla duşuşde yok değerlerde ama bilmyrm ki
2.aydan beri veriyorum hiç dokunmadı canım ama biraz ısınsın dersen Bi 5 dk bekletebilirsin dışarda, eczacı 10 dk.yı geçmesin demişti

Alıştırmasanda biliyorlar herşeyi. Benimkide yanımda yatsın, ağzında meme öyle uyusun istiyo. Alışmasın diye koyuyorum beşiğe, ağlıyo uyumuyo. Uyku kalitemiz düştü iyice. Ne yapıcam bilmiyorum. Yanıma alışmasından ziyade ezerim, düşürürüm diye korkuyorum bide

Ben de talesami tasiyiciligi var mesela. Doktora sordum oglumda da tasiyicilik olabilir mi diye, bir yasindan once yapilan kan testlerinden bir sey anlasilmaz dedi. Senin doktor fazla temkinli davranmis sanirim :)

Ben de talesami tasiyiciligi var mesela. Doktora sordum oglumda da tasiyicilik olabilir mi diye, bir yasindan once yapilan kan testlerinden bir sey anlasilmaz dedi. Senin doktor fazla temkinli davranmis sanirim :)
Aynen canım bizimki erken korkuttu beni galiba kan damlası verdim şmdi 2 damla pekmezle karıştırıp verdim tadından anlamadı bşy sevdi bile pekmezle beraber inşallah kabızlık huzursuzluk yapmaz sizde yaptımı peki kabızlık genelde oluyormuş

Ek gidaya gecisiyle demir alisi ayni zamana denk geldi. O nedenle ek gidadan mi yoksa demirden mi bilmiyorum ama kabizlik oldu. Kakasi da katilasti ve renk degistirdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…