2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Cnm bnde bi kaç saniye gösterip değiştiriyorum başlarda hemen tepki gösterirdi şimdi sıkıldı aynı şeylerden sanırım yeni bi kart almak lazım sanırım resim attım bu var bizde..
Canim ben sana tavsiye edeyim: sevgili bebekten siparis ettim bende bugun. Bu kartlardaki en buyuk handikap kucuk ve incecik olmalari. Ben birisinde de gordum buyuk ve kalin biraz begendim yani tavsiye ederim. Kapida odeme secenegide var. Hem fiyatida uygun 6-12 ay icin. www sevgilibebek.com

Avrupa yakasındayım canım, eşim Çatalcalı :)
Verirsen sevinirim numarayı, köyden süt ve yumurta için arayıştayım şu aralar,
Yanlis hatirlamiyorsam www.alosut.com du canim adresi. Simdi eve geciyorum kontrol edip yazicam sana tekrar.

Canim cok gecmis olsun. Bence hemen antibiyotik kullanma. Sonuclar ciksin gercekten gerekli ise doktorla tekrar gorusup kullanirsin. Bizimkide grip oldj hafifti ama once surup kullandik.. doktor en son asamada antibiyotik kullan demisti yazmisti receteye yinede. Tabi sen daha iyi bilirsin. Grip mi olmus peki? Kiziminda atesi olmustu endiselenme. Bebisler daha ccoooookkk ateslenecekler hazirlikli olalim:)
Aynen cnm zaten banada eksi geldi sevmemesi cok normal. Anliyorum neden yuzunu eksitttigini ama yogurdu neyle tatlandirsam bilemedim. Eminim 1 ay sonrada versem bence bu yogurdu yine zorla ve tiksinerek yemek durumunda kalacak veya tadina bakmak durumunda.

Acil bilgi lazım.kanguru ergo baby alan oldu mu?bu markanın sahtesi cokmus.ben de ucuz aldım kıyaslayalm istiorum.logo,etiket var hep uzerinde

puyenime canım sonuçları aldım ama doktoru kaçırdım malesef sabaha kaldı ama sonuçlara bakılırsa demir eksikliği başlıyor ve gribal enfeksiyon görünüyor anladığım kadarıyla gece takip edicem devamlı ateşini sabah yine hastanedeyiz 2 den beri sonuç bekle doktor bekle bide özel hastane bittik oğlumda bende valla Allah düşürmesin kimseyi hastaneye

Crp kaç çıktı canm

Tatlım gittiğin hastanenin aciline göstersene sonuçları bekleme boşuna. Hemen ilaç verirler yazık yavruya

Eklentiler

• WP_20160930_002.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 61
  • WP_20160930_003.jpg
    16,9 KB · Görüntüleme: 55
Canım crp yazmıyo bi kaç test daha vardı onları alamadım yarın alcm onda yazıyodur bebek durmuyo diye koşa koşa geldim eve o sinirle ağlıyodu sabah gitcm artk
Wbc si düşük canım griptir muhtemelen en iyisini doktor bilir kanda çok düşük degil hafif her bebekte olur anne sütü alan ateşi mutlaka kontrol et yatmadan fitil atabilirsin geçmiş olsun

Bu aleeeerrrjininnn tepkilerini say sayy bitmez
Tostikin annesicim bizde ciltte kuruluk var ya, süt diyeti yapıyorum. Dr takipli değil o yüzden size danışiim dedim. Tamamen iyileşmeli mi? Yoksa kızarmadığına göre süt alerjisi mi diycem.çünkü kuruluk hala var, süt değilde başka bişey mi alerjisi diye başka şeyler mi demiyim? Salı günü dr. Kontrolü o zaman dr a da danışıcam ama 3 aydır var şüphe, yönlendirmedi hiç Bi şekilde. Sadece nemlendirici verdi. Bu ay 3 kere atak yaptı alerji durumu. Çok canım sıkılıyor

Wbc si düşük canım griptir muhtemelen en iyisini doktor bilir kanda çok düşük degil hafif her bebekte olur anne sütü alan ateşi mutlaka kontrol et yatmadan fitil atabilirsin geçmiş olsun
Evet canım demir takviyesi nutrigen ferromixin başlıcaz ama bu değerler çok düşük değil die başlatmaz belki dimi 6 ay bitince başlıcaz dedi ama yarın söyler durum neymiş Allah şifalarını versin bebişlerimizin inşallah

Kizlar hastaliklar ne anlayamadim.ama gecmis olsun.tahliller falan hiiiicc anlamiyorum.
Elif çik diş cikartacak sanirimm.
Salyalar artti.cenesinde kizariklikar var.ishal.simdi yatarken kulagiyla oynuyordu.uykuya dalamiyor. Ateş yok

Canım uyurken yapma korkar yaa
Damlatıp yüzüstü yatır temizletmiyosa kendi akmasını bekle
Bol emzir bide ıhlamur verebilirsin biz doktorun tavsiyesiyle verdik iyi geldi çabuk atlattı

puyenime cnm bende var almıştım siyah beyaz olan oğlum başlarda uzun uzun baktı sonra takmadı yani hiç sevmedi ve çok ince gördüğü alanlara koyim dedim olmadı.. Diğer serilerine karar veremedim almak için..

Siz bilirsiniz kizlar.tava almak istiyorum.simdi omlet falan yapilcak bikac gun sonra ve evdeki ravalar gitmus durumda. Seramik de var teflon da ikisi de cizildi.sizce ne almaliyim.essede indirim varken alayimdiyorum netten.döküm falan var ama nasilolurki

Para veririm dersen greenpan (bi incele markayi) döküm un kullanislisi. Yani döküm kullanımı temizliği muhafazasi cok zor ve ağır. Ben çok arastirdim sonuç şu. Teflon veya seramik de kullanabilirsinama bunlarin bi ömrü olduğunu kabul edeceksin ve cizildiginde bye bye diyeceksjn. Yada bu bahsettigim marka cizildiginde zararlı kimyasal yaymiyo sadece yapismazlik özelliğini yitiryor. Ben evdeki tüm eskileri attım ve bu greenpan in pilav tenceresi ve tava bir arada seti var hepsiburda da onu aldım. Teflon da bi tava bi tencere. Bide yumurta için seramik. Cizildigi an greenpan haricindwkiler hemen bye bye derim. Greenpan de iki set 170 tl fln di onu da özenli kullanıyorum tabiki.
Teflonlarim cem. Orta kalite bi ürün.

Hmmm.cizildiginde zarar vermemesi güzel. Bi inceleyim bakayim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…