2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380

Avrupa yakasındayım canım, eşim Çatalcalı :)
Verirsen sevinirim numarayı, köyden süt ve yumurta için arayıştayım şu aralar,

Aynen canımm bizimde öyle hırıltı gibi ses geliyo 2 kere yaptım sabahtan beri rahat edemiyorki yavrucak çekmeme rağmen o hırıltı geçmedi iyi çekemiyomuyum bilmem ki gözleri de çok sulanıyor
inatçı bebişler ya

Bizimki hafif mi ağır mı orasını kestiremiyorum canım bi ateş yok öksürük yok şükürler olsun burun akıntısı ve göz yaşarması hapşırık o kdr doktora gitsem ilaç verirse bide boşuna çarşamba günü yanındaydık çnki napsam bilemedim keyfi yerinde gülüyor oynuyor gece huzursuzlanıyor sdece
serum fizyolojik ile burnunu aç ve otribebeyle çek temizle
dr götür gecikmeden

Can'ım nerdesin öpücem seni :) :) dün akşam koydum dediğin gibi çok rahatlattı ya bunu hiç unutmam artık sorana söylerim :)
BURDAYIM ÖP BENİ ÖP VALLA BEN ÇOK RAHATLAMIŞTIM EMZİREN KİMİ GÖRÜRSEM SÖYLERİM BEN HEP BUNU BIRAKMAYA KALKTIĞINDA NANE KOY DİE ÇOĞU KİŞİDE FAYDA GÖRÜYOR :)

Uzun uzun odaklanmıyor zaten canım bende kısa gösterip geçiyorum ama aldığım yeri çözerse oraya saldırıyor yada elimi tutmaya çalışıyo kart aldırmıyo. Kocamda kızıyo çocuğun seviyesinden fazla şey bekliyosun diye. Ben Baya hırsla alıştırmaya çalışıyorumda. Neyse hevesim ek gıdaya kaldı, bu merakla blw yaparız diye umuyorum :)

Ayyy saçlada kalmıyo, burun çene dudak yanak göz nereyi tutarsa yoluyo can onlar

Yoğurt la pekmezi sakin karıştırma cnm demir emilimi açısından zararlı. Yoğurdu ben 2 aydr veriyorum ilk 1 hafta yemedi. Israr etmedim ama hergün teklif ettim ve hergün yeni yoğurt yap. Birde tavsiyem günlük şişe sut. Bize de köyden gelio ama onların en tatlısı bile eksimsi oluyor. Tatlı yoğurt severmis bebisler.

Ben yere onun yanina yatiyorum.kartlarin yarisini elime aliyorum.sira sira öne koyarak bakiyoruz.

Asabi kız bayağı bildiğin. Yatmak istemiyoken yatağa koyduysan tutuyo kendi saçını yoluyo, çığlık çığlık yıkıyo evi. Bu sadece 1 örnek
Hehehe kendi sacini mi yoluyo bizimki sinirlenince yumruklarini sıkıp ciglik atiyo.onun ciglik atacagini anladigimda once ben atiyorum.ne oldugunu sasirip yapmiyo.

Öyle de gelişimi iyi giderken bir anda olunca üzüldüm ki ben kısa olsam da baba ve dayı uzun. Bizimki erkek. 51 cm 3420 doğdu. Bakalım bu ay ne olacak

Güzelmiş fiyatına baktım su şu an benim için pahalı artık ise başlayınca alacağım. Eşime göre gereksiz pahalı bunlar bende ucretsiz izinde olunca zorluyor haliyle. Ne oyuncak alacağımı da bilemiyorum e tabi eğitici de olsun istiyorum hiç gezip bakamadım. Teşekkür ederim

Hic donemiyor degil aslinda.ama cok nadir. Yuzustu iken saga sola ceviriyor kendini.bazen azar azar geri geri gidiyor.
bızımkıde yuzustu pek umrunda degıl sırt ustu gıdıyor tersine tersine :))) düz gıtmeyı başardıda çok tersıne gıdıyor boynunu agrtacak dıye korkuyorum

Ya ciddimi ay çok güzel. Bizde günübirlik gidip gelelim dedik ama senin dediğin de çok heyecanlı geldi.

Kızlar doktora geldik yine biz iyiki gelmişiz kan aldılar oğlumdan boğazı hafif kızarmış ateşi 38i geçmiş yavrumun ne oldu birden anlamadım kan sonucuna göre antibiyotik başlıcaz dedi doktor 5 buçukta çıkacak sonuçlar aman hapşırık burun akıntısı deyip geçmeyin ben getirmeyecektim doktora ama iyiki getirdim ilerlemeden önüne geçilir inşallah inşallah bebişlerimiz çabuk iyileşir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…