2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canım bizim oğlanlar aynı yaaa, bizimkini yatırıyorum 1, 5 saat uyursa iyiyim. Bu aralar yatıruyurum 10 dk sonra ağlayarak uyanıyor. İlk dişi çıktı belki ikincisi de çıkıcak onun sıkıntısı olabilir.
Ama çok yoruyor bizimki de uykusuzluk çok zor

Yok yahu yatarken mama veriyorum tabi uyumak icin hemen ardından meme.tıkabasa doyunca bile aynı. Süt olayı artık bebegin ihtiyacı kadar olurmuş memede canım. Ek gıda daha demedi de muhallebiyi hemen ilk ay baslattı mı? Alıstıra alıstıra mı vercen bikac gece? Az kaldı bizim de

Bize toplu bi uyku semineri lazım.kalabalıgız indirim yaparlar mı :)

Evet canım gece uyanmıyor emmek için başlamadık henüz sdece azar azar tattırıyorm bazı şeylerden o kdr doyurucu vermiyorum bana da normal geliyor kilosu ztn doktor oyle dedi diye hiç takmadım bile gece emzirmemekten olablr die düşünmüştüm gunduzde çok hareketli

beni asıl üzen o bu degil bana ne olursa olsun nasıl vurabildiği önümde diz çöküp aglayan adam kendisini sevdimi bile bile destege ihtacımın oldugunu bile bile nasıl bunu yaptıgı karşısında 1 gün olsun boşanıcam demedim dememde zaten ama böyle yürümüyor bende dengesizleştim hep o ve ailesi anlamıyor bizde bir aileyiz artıkk para pul istemiyorum ya az bişey destek oda manevi olarak

sağol detaylı bilgiler için kuzum. artık ben de mama yedirirken özellikle dikkat edicem. hep düz yatırıyordum. burun da serum fizyolojik devam

Slm kizlar nasilsiniz bebisler iyilesmislerdir insallah.
Bizim kucuk sipa dun gece sapitti resmen odada ikimiz yatiyoruz daha dogrusu yatmiyoru(.Saat basi emmek istiyor emmedigi zamanlardada besigimi salla istiyor bugun yuzum gozum sis uykusuzluktan resmen(

Canım ben ek gıdaya başlayalı 15gün oldu artık kilo alımı bayağa düşmüştü. Alerji için 3gün kuralını tavsiye ederim çünkü bizimkine şeftali verince yüzünde döküntüler başladı 2akşamı. Salça ve tuz kesinlikle yok canm.kemik suyu kullanabilirsin dedi bana ama yağsız bi kemik sec

Bizimki 3gecedir böyle ne yapacağımı şaşırdım valla Annemlerdeyiz istanbula geldik 1hafta oldu ilk akşamlar yapmadı böyle ama şimdi noluyo anlamadım uyumak istemiyo gülüyo bide kandırıyo beni gece oturup oyun oynuyoruz uyutmaya yeltenince basıyo çığlığı

Bizimde 5.ayımız bitti bugün ee dolasıyla kontroldeydik. Şehir dışındayız o yüzden başka doktora gittik ama çok tatlıydı ve güzel ilgilendi. Kilomuz 7500 boyumuz 68cm. Ek gıdaya devam ediyoruz artık muhallebiye başlayabilirsin dedi hipp in yulaflısını aldım burda yazılanlardan aklımda kalmış birazdan denicez inşallah severek yer. Yoğurda ve beyaz peynire bayılıyo sebze corbasını pek sevmiyo ama yiyo Corbasına ve muhallebisine bir çay kaşığı zeytinyağı koy dedi kabızlığımız var çünkü. Kan ilacınada başla dedi Siz hangisini kullanıyosunuz?

Ya aynı odada yatmak daha kötu.bazen sabah 6da uyanınca alıyorum yanıma.uzanarak emzirmeye calısıyorum.keyifte olan o,kokumu aldıkca emiyo dedigin gibi

Teşekkür ederim. Ben de yakında başlayacağım tahminen 6.5 aylik olacak. Fazladan sut yok ama bir deneyelim bakalım çıkarsa saklarım
Is yerinde dolap sadece kantinde var bakalım nasıl olacak

Çok teşekkür ederim cevabın için çok sağol gerçektende çok agliyo

Hayırlı olsun
Biz 4 aylık yaptırdık , senin bebiş hareketli şimdi Bardak koy Canım, 8 saate bir pansuman yapmıştım ben, ama bardak önemli bir detay, 1 haftada geçti, dikişlerin tamamen düşmesi vs 15 gün , ama 1 haftada normale dönüyor, tam haftasında banyo yaptırdım, ılık suya oturttum bol bol ...

PROSPAN kullandık biz nezleyken, gözler akıyordu boğazıda kötüydü bslgamdan kusuyordu çocuk, PROSPAN tamamen bitkisel bir şurup çok rahatlatıyor , eziyet etmeyin bebişlere bu şurubu rahatlıkla verebilirsiniz

Ben çaya misafir alamıyorum tek çocukla sen maşallah gün yapmışsın :)
7&24 çalışır hale geldim iştem ve rüzgardan misafire vakit kalmıyor ne yazıkki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…