2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Benim kucukken sişme montum varmıs,cok soguk havalarda super bence,alt ust ayrı ayrı alınca beli illaki acılıyo

Bu sonbahar tadım listesi ... bir de internet sitesinde kış tadım listesi var. Onunla harmanlayıp düzenlenebilir. Valla ben özeniyorum da annem özenecek mi uygulayacak mi bilmiyorum. Oğlan çok hevesli birşeyler yemeye ama o zaman da heves eder mi bilmem...

Haaa ayrıca hepsiburada da avent in alıştırma bardağında indirim var. 17 tl. Almak isteyen varsa duyurulur.

bende balık burcuyum bende çok sulu gözdüm
ama artık sadece bir şey zoruma gidince ağlıyorum onuda sevdiğim değer verdiğim biri yapınca
galiba hayat biraz törpülüyor insanı
hormonlara bağlıyorsan geçer canım kasma kendini

Cnm doktor ilk pansumanı gösterirken koydu bardağı koyuyorum bende
Hemen 1 tane tam fitil verdim 8 saatte bir 2 tanede yarım vercem
Günde 3 defa pansuman
Çarşamba'da banyo kısmetse

Benim kucukken sişme montum varmıs,cok soguk havalarda super bence,alt ust ayrı ayrı alınca beli illaki acılıyo
En nefret ettiğim şey üst üste giyinip içine külotlu çorap giymek...Afyon dayım. Arkadaşlarım okula gelirken hep içlerine külotlu çorap giydiler. Ben asla giymiyorum. Küçükken de ayağımda çorap patik tutmazdım. Oğlanı da zorlamam.alissin soğuğa:)

Kış icin astronot mont almayı planlıyorum . Dediğiniz gibi beli açılmaz hem de kat kat giydirmem . Diğer türlü beli sürekli açılıyor.

Zor işler , yazdım yapacaklar hemen yaptırsın yada 3 yaş üstü yaptırsın , farkına varmalar arttıkça daha zor olur bundan sonra

Cnm doktor ilk pansumanı gösterirken koydu bardağı koyuyorum bende
Hemen 1 tane tam fitil verdim 8 saatte bir 2 tanede yarım vercem
Günde 3 defa pansuman
Çarşamba'da banyo kısmetse
İyi hadi sevindim bardağı göstermelerine... Bizim ki yok koyma bişi dedi, allahım yaaa..
Biz fıtıl yerine 6 saatte bir calpol veriyoruz.
4 gündür her alt açısta antibiyontikli krem furacin sürdük. Bugün baticon yapmaya başladım.

Allahım size de şifa versin. Tez zamanda atlatin

Zor işler , yazdım yapacaklar hemen yaptırsın yada 3 yaş üstü yaptırsın , farkına varmalar arttıkça daha zor olur bundan sonra
Evet çok zormuş. Biz eşim, annemler ve Kayinvalidem olmak üzere bebeğin halini görünce bin pişman olduk.hepimiz hevesli idik. Ama sakin, sessiz , mutlu bebeğimizin o hallerini görünce çok pişman olduk. Çok zor bisimis.

Biz de okuduk bazı yazılar ama doktorumuz arkadaşımız ona fazlasıyla güveniyoruz her defasında zararları olasılıkları anlatıyor bize, yapmayalım dediği aşıyı yapmıyoruz bizde...
Çok tasvip etmediğimiz şeyler var, gelişimimizi etkilemedi bizim sıkı takipteyiz o konuda ,,
Herkesin kendi tercihi kesinlikle yaptıranada yaptırmayanada öncelikli saygı duymak gerekiyor ,,,

Bizde çok büyük hevesle gittik, müdahalede babanın tansiyon düştü , yenidoğan sünneti en mantıklısıymış ama doktorumuz bekleyelim demişti,,
Nasip kısmet ...
Tez Zaman da iyileşsinler inşallah

Blw yapacaklar.bana bu mesji yanitlayarak yazar misiniz. Kimler olacagini not aliyorum.ekleyip grup mesaji acicam.eee az kaldi
Evet ben dusunuyorum blw. 25 nisan dogumlu oldugumuza gore 25 ekimde baslamam gerekiyor. Blw 6. Ayda baslatiliyo yaziyodu sitesinde. Birde benim anladigim ana yemek anne sutu diger sebze meyve vs. Ek olarak veriliyor. Yani mesela karni acikti bebegin emziriyoruz. Sonra onune biseyler koyuyoruz artik sebze meyve neyse onu istedigi kadarini yiyor. Dogru anlamismiyim siz nasil anladiniz?

Kızlar 1 haftadır oğlum aşırı huysuzdu sürekli ağlıyordu. Diş sandım doktora götürmedim. Bugünde eşim işe gitmişti evde tektim. Yavrum öyle çok ağladıki dayanamadım kalktım acile götürdüm doktor kulağında kızarıklık var dedi ve antibiyotik yazdı. Açıkçası pek içime sinmedi çünkü idrar yolu enfeksiyonundan dolayı çok antibiyotik kullandı bu kadarı fazla gelebilir diye düşünüyorum. Ama ne yapıcam hiç bilmiyorum. Yarın ilk işim kendi doktorumuza gitmek başına böyle bişey gelen var mı çok mutsuzum

Gecmis olsun canım oyy kıyamam inşallah çabucak atlatır. İyilesirler hemencecik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…