2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
OFF kıyamam yaa okudukça içim acıdı valla inşallah çabuk iyileşir minigin

Canim beni de eklermisin bende başlayacağım ekimde

Bir de bi sey sorcam.kış geliyo kalın giysiler almaya basladım oğlana.kilotlu corap giydirilir mi pantalonunun icine ne dersiniz,hem pot durmaz hem soguk hava girmez icine

Tecrubeli anne olarak:))
Kilotlu corabi tavsiye ediyorum buyuk oglumda kurtaricimdi resmen ayaklar sicacik ohhh mis))ama buyuk alin derim ben yagiza 1 yas giydirdim hep.
2 yasina kadar kilotlu corap sonrada tayt kullanmistim.

Kesinlikle astronot mont cnm.Cok kullanisli oluyor beli acilmiyor sicak tutuyor veee anane babane gidilirken uzerini giydirmeye gerek yok giy esofmanlarin uzerine montu rahar rahat.
2.yasinda mont daha rahat ama yurumeye basladilarmi onunla yurumesi sıkıntı oluyor.

Kizlar iki gundur okuyamiyorum sayfalar bir7kmis.
Gunum var yarin onu atlatayim takipteyim sizi:))

Evet canim zaten bizim dr da en basinda soyledi.bir bucuk yasina kadar anne sütü hala ana besin.digerleri adi üstünde ek dedi.ama blw yi konusmadik.bakalim.bu kontrolde ne diyecek.

Sen dedikten sonra takip ettim yok oyle birsey bizde tatlim

kızlar bebekleriniz yabancılara karşı nasıllar? benim kızım yabancı biri onunla biraz ilgilensin hemen dudağı büküp ağlıyor
Benim ki genel de yüksek sesli olanlara karşı o şekilde korkuyo sanırım biz sakiniz eşimle hiç yüksek sesle de konuşmayız biri kahkaha atsın onda bile irkilip dudağını bükebiliyor

slm bayanlar ben mayis annesiyim

benim oglum saat 23 te uyuyor sabah saat 8 de ,8.30 da kalkiyor hic uyanmadan bebde uykusu kacmasin diye kalkip emzirmiyirum acikirsa kendi aglar zaten diye hata mi ediyorum acaba bilemedim 3 ayda 7 kilo 110 gr di kilo alimi yavasladi gibu sanki

4 senedir kesintisiz 4 saat uyumamisim
Bi 4 sene daha uyuyamayacagim gibiduruyor
Allah buyuk bee napalimm
Valla şu iyi arkadaslar var ya ayda bi kere gelip cocugu oyalasa,bikac saat uyusak ne önemli seymis.teyzeme güveniyorum bu konuda,gelince bize alır cocugu yarım gün sesi cıkmaz,her eve lazım

Bişey sorucam saçma gelebilir ama :)) gelişim yazılarını okurken bitirdiği ayı mı okuyorsunuz girdiği ayı mı? Biz şimdi 4,5 aylığız 5 mi okuyım 4 ü mü :))

Bana da böyle uykulu bir çocuk denk gelseydi ne olurduuu :)
Uyandırma bence kilo alımı iyi. Kilo alımı bariz azalırsa ozaman uyandırırsın. Yat uyu yaaa :) hasretim uykuyaaa valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…