2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380

Cnm benim buyuk oglum 15 aylikti sunnet oldugunda ayrica gobekten ameliyatta gecirdi ikusini ayni anna.1 gece agladi oda cisini yaparken.Hic oturmadi bile 3 gun emekledim yerlerde resmen biryere carpicak diye:_(

Senin oglanin ağri esiği dusuk olabilir cani fazla yanmasada dayanma gucu okadar belki.Birde biz bezini her actigimda pipisine bolcaaa bir krem sıkıyordum adi aklimda degil.Pipinin kurumasina yada yapismasina musade etmiyordum.Sizinde vardir mutlaka kreminiz bol bol sur bakalim ise yarar insallah.Cok gecmis olsun cnm.
Rabbim baska dert vermesin sukur sunnetini atlatmis oglusun.Sen rahat olki onada pozitifligin etki etsin cnm benim.

S sebneemm benim buyuk oglanda alerji var ev tozuna karsi her gun ev supuruyorum diyebilirim.
Bir buyuk supurgem var onunla haftada temizlik yapiyorum.Her gun sarjli supurgeler varya ama fisli olanlar onunla supuruyorum.
Evde bir supurgen varmis zaten 2.almak gereksuz bence memnunmussun zatende ilkinden.Ben pratik ne varsa onu tercih ediyorum da:))

Ben de simdi o yöntemle uyutamam da biraz búyüsün.aglamayı acı cektigi icin degil kendini ifade etmesi,mücadele etmesi olarak tanımlıyor.zaten bi cocuk uyku saatini kendi belirliyor aksam şu saat filan boş laf

Ben de simdi o yöntemle uyutamam da biraz búyüsün.aglamayı acı cektigi icin degil kendini ifade etmesi,mücadele etmesi olarak tanımlıyor.zaten bi cocuk uyku saatini kendi belirliyor aksam şu saat filan boş laf
Aynen canim. Kendi uyumak istedigi saate kadar emiyorlar gerekirse.yine de istedigini yapiyor keretalar.

Bizde yarın 5.ay kontrolüne gidicez 300 gr aldı bu ay bakalım ne dicek doktor ne dedi sana cnm? Ben bi aydır yoğurt ve tamyulaf unlu muhallebi veriyodum ama kaşığı sevmiyo emmek istiyo parmağımla verince emip yiyo napıcam şaşırdım kaşığa nasıl alşcak çok az yiyip bağırıyo mamada vermek istemiyorum ama doyuyo gbi gözüküyo ağlamıyo

Bizim ailede yok vitiligo baba tarafında da yok. Esasen ben rahattım eşim telaşlandırdu bende doktorun dediği gibi düşünüyorum çünkü çok hızlı büyüyorlar ve herşeyleri tam değil daha pigment eksikliği olabilir diyordum. Doktorunda öyle demesi içimi rahatlattı sağol canım :*

Bende de biraz doğum lekesi kaldı demesem yarın hemen n âlay
Benim kizimda dört aylik sanirim cikariyo bu kadar erken oldugunu bilmiyordum
Canım cocuktan cocuğa değişiyor benim büyük oğlum 11 aylıkken çıkardı

geçmiş olsun canım umarım iyidir kızın
korkmuştur kuzum sen ondan daha çok korkmuşsun

konuyla alakasız olacak ama ben saçlarımın aşırı dökülmesinden dolayı bakım seti aldım bu sayede yeni bir markayla tanıştım cilt hastalıkları için bitkisel ürünleri de var vitiligo ile ilgili işe yaramış görseller gördüm eşin daha çok ilerlemeden deneyebilir

Valla o unuttu gitti 2 dk.da. Ben hala kucağımdan indirmiyorum Bi yere. Çok şükür olmadı bişey. 24 saati atlattık.... Allah korusun hepimizi ve evlatlarımızı

tahmin edebiliyorum geçen bizimkide sürünmüş parkeye gitmiş odaya bir girdim beni görünce heyecanlandı burnunu parkeye çarptı bi yaygara kopardı bende napcağımı şaşırdım ilk defa böyle ağladı
daha çok düşüp kalkacaklar bunun emeklemesi var , taytayı var, hastalığı var alışsak iyi olacak

Benim de sacim cok dokuluyor. Ne kullandin? Memnun kaldin mi canim?

Valla o unuttu gitti 2 dk.da. Ben hala kucağımdan indirmiyorum Bi yere. Çok şükür olmadı bişey. 24 saati atlattık.... Allah korusun hepimizi ve evlatlarımızı
Canım takma bunları. Ben kızımı kaç kere dusurdum. Yurumeye başlayınca hareketlenince sürekli kafalarını biryerlere çarpıyorlar. Oğlum daha o kadar hareketlenmedi ama onda da olacak mutlaka. Dikkatli olmak lazım tabi ama insan ne kadar korusa da oluyor mutlaka. Kızım da kucuk daha iki buçuk yaşında. Ben kızımdan korumaya çalışıyorum sürekli. Çünkü al sana oyuncak vereyim diye kafasına atıveriyor. Anlık bir iş engel olamıyorum da. Zaten ne zaman ablası yanına gelse korkudan gözleri büyüyor zavallımın :) düşe kalka büyüyecektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…