2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canım muz vermemeni tavsiye ederim. Muz için erken diye biliyorum 7-8.ay civarı için uygun. Kabızlıkla uğraşma sonra kuzum

dün vermiştim bugün kakası bayağı katıydı bende bugün armut verdim
normalde 1 kere kaka yapan bebe bugün 3 defa kaka yaptı
kabızlıkla uğraşan annelere tavsiyem armut püresi

Grupları bende ekledimde, Bi yurtdışı annesi eleştiri yazmış gruba, acaba gruptaki bilgiler kitapla birebir mi diye sorcaktım.
Valla benim bazi onaylamadigim seyler var grupta yapilanlardan.benim blw biraz farkli olabilir.ama videolari cekmeyi sabirsizlikla bekliyorum.bugun mama sandalyemiz de geldi.daha bi heyecanlandim

Çok sık banyo yapıyoruz ondan mı oldu acaba dedim dr a o da ondan olmaz mikrop kapmış dedi...
Hehhiyi bari.zora ben de pek sık yikiyorum.hatta kv ye biraz ters geliyor hergun duş aldirmak.beni her gordugunde.ee hala hergun yikiyo misin diye soruyo.evet diyorum.yok canim yikamazsin artik diyor. Gülüyorum

Kızlar ya kusura bakmayın ancak girebiliyorum annemdeyim biliyosunuzdur bide annemin evini taşıdık ve ben çok hastayım sanırım üşüttüm hatta ikinci bi bebek olabilirmi diye korkuyorum test yapmaya cesaret edemedim
Canım benim çok sağol geçti bayağı iyiyiz şimdi şükür dediğin gibi tayinden dolayı stres yapıyo ama bende stresliyim bunu anlamıyo beyefendi bu meslek çok berbat maalesef
Kuzum sağolasın zaten o an kafam attıda dediğin gibi bi pantolon için yuva yıkılmaz o gün sabah kalktı birsürü şirinlikler gönlümü almaya çalışmalar hemende alıyo valla sukretsin benim gibi eşi olduğu için hemen yelkenleri indiriyorum hiç süründüremiyorum dediğin gibi Diyarbakır yüzünden korkuyo açıkça demesede hissediyorum haklıda
Bende çok korkuyorum ama işin kötü yanı bende aynı işi yapıyorum bende stresliyim bebeğim var bide bende aynı şekilde çalışacağım yinede hep ben alttan alıyorum eşimin alttan alması için illa benim patlamam gerekiyo yoksa anlamıyo siz kurtulmussunuz sevindim canım darısı bizim başımıza daha gidemedik bile biz
Ayy ne güzel dedin :) ama maalesef 15 temmuzdan beri bizde yıkıldık gibi bişey geçtim alışverişi eşimle bi dondurma yemeye bile gidemiyoruz biz tam 15i sabah ev taşıdık kuzum akşamda olay olunca eşimi yollamadılar hâlâ yollamalarını bekliyoruz misafirhanede kalıyo garibim ondanda Böyleyiz biraz ben annemde kalıyorum artık aşırı bunaldım evimi özledim mutfağımda bişeyler yapmayı özledim maddi olarakta çöktük iş böyle olunca ücretsiz izne ayrıldım ben kredi borcumuz var eşim hem boş eve kira veriyo hem misafirhaneye para veriyo bugün bi topladık bütün kartlardan toplam -6000 bine düşmüşüz son 2 bileziğim vardı onlarda gidici gibi anlayacağın maddi sıkıntı Diyarbakıra gitme korkusu bide ayrı kalmak hepsi üst üste gelince depresyon kaçınılmaz oluyo ve tabi anneye hiç bişey belli etmemeye çalışmakta cabası

Kızlar ya kusura bakmayın ancak girebiliyorum annemdeyim biliyosunuzdur bide annemin evini taşıdık ve ben çok hastayım sanırım üşüttüm hatta ikinci bi bebek olabilirmi diye korkuyorum test yapmaya cesaret edemedim
Canım benim çok sağol geçti bayağı iyiyiz şimdi şükür dediğin gibi tayinden dolayı stres yapıyo ama bende stresliyim bunu anlamıyo beyefendi bu meslek çok berbat maalesef
Kuzum sağolasın zaten o an kafam attıda dediğin gibi bi pantolon için yuva yıkılmaz o gün sabah kalktı birsürü şirinlikler gönlümü almaya çalışmalar hemende alıyo valla sukretsin benim gibi eşi olduğu için hemen yelkenleri indiriyorum hiç süründüremiyorum dediğin gibi Diyarbakır yüzünden korkuyo açıkça demesede hissediyorum haklıda
Bende çok korkuyorum ama işin kötü yanı bende aynı işi yapıyorum bende stresliyim bebeğim var bide bende aynı şekilde çalışacağım yinede hep ben alttan alıyorum eşimin alttan alması için illa benim patlamam gerekiyo yoksa anlamıyo siz kurtulmussunuz sevindim canım darısı bizim başımıza daha gidemedik bile biz
Ayy ne güzel dedin :) ama maalesef 15 temmuzdan beri bizde yıkıldık gibi bişey geçtim alışverişi eşimle bi dondurma yemeye bile gidemiyoruz biz tam 15i sabah ev taşıdık kuzum akşamda olay olunca eşimi yollamadılar hâlâ yollamalarını bekliyoruz misafirhanede kalıyo garibim ondanda Böyleyiz biraz ben annemde kalıyorum artık aşırı bunaldım evimi özledim mutfağımda bişeyler yapmayı özledim maddi olarakta çöktük iş böyle olunca ücretsiz izne ayrıldım ben kredi borcumuz var eşim hem boş eve kira veriyo hem misafirhaneye para veriyo bugün bi topladık bütün kartlardan toplam -6000 bine düşmüşüz son 2 bileziğim vardı onlarda gidici gibi anlayacağın maddi sıkıntı Diyarbakıra gitme korkusu bide ayrı kalmak hepsi üst üste gelince depresyon kaçınılmaz oluyo ve tabi anneye hiç bişey belli etmemeye çalışmakta cabası

Özelime gel cicim :)
Youtube'da kanalı var "bir demet anne",cocuklar duymasındaki turuncu saclı müdürcok şeker anlatıyo her seyi,mama tarifleri var tavsiye ederim

Bizde bayramda gidiyoruz,
Bu üstü şemsiyeli deniz şeysinden :) alcam, kafayı sokmayın gövdeyi sokabilirsiniz dedi doktorumuz ,
Pişik kremi, calpol, D vitamini, bol bol kıyafet :)
Bodrum'a gidiyoruz oradaki oteller Deniz suyunu arıtıyormuş onunla yıkamayın dedi, su ısıtıcı Alcam bide yanıma, hazır su alırım onu ısıtıp yıkarım,

Darlık olabilir sünnete yönlendirebilir, sen masaj vs zorlama çok hassas bölge anı yanabilir direk doktoruna sor , pipi ile ilgili sıkıntı varsa primaya devam etmeni tavsiye ederim,
huysuzluk Aşıdan, calpol verebilirsin 4 saatte bir , ateşi bekleme vermek için ver sakinleşsin bebek, 3 gün sürüyor bizim 3.gün huysuzluğumuz devam ediyor bugün birazcık sakinleşti...

Kuzum realde, jokerde, ikea da hicbir yerde yok ki dikimevinde olsun çok aradım yok olan varsa ALLAH rızası için geçici verse valla parayla bile alırım keske önceden aliekspress den sipariş etseydim pişman oldum

Nerdesin
Decatlon varmı olduğun yerde, decatlonda ne istersen var,
Tatile gidiyorsan gittiğin yerde de mutlaka bulursun

İlk defa duydum, götür göster doktoruna ihmal etmeyin...

Bir süre izleyip sonra yardım ettim öğrendi bi süre sonra ,,
şimdi dönünce eski haline geliyor tekrar kendi kendine ,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…